Каяспер• 30 июня в 21:41
Мене образило, що на мій день народження чоловік
На мій день народження ми були в гостях у батьків (так співпало )чоловіка. Я дуже хотіла купити місцевий торт, тому що в місті, де ми живемо, таких не продають, і для мене це була можливість спробувати щось нове саме у свій день народження.
Але чоловік заборонив мені купувати торт, аргументуючи це тим, що його мама вже зробила свій. Тобто рішення фактично було прийняте без урахування моїх бажань. Коли я засмутилася, він сказав, що «не треба лізти зі своїми святами в чужий дім».Але куди я лізла ?
Я просто хотіла купити торт за 300 гривень на свій день народження і все ,вони могли його їсти , а могли і ні
Мені стало дуже прикро. Я не наполягала, щоб хтось інший купував чи робив (навіть не просила такого)мені торт, я хотіла зробити це сама. Для мене це був маленький елемент мого свята, але навіть цього мені не дали.
Можливо, я справді все сприймаю занадто близько до серця, адже я за знаком зодіаку Рак і вважаю себе дуже чутливою людиною. Але все ж хочу почути думку інших: чи нормально, коли у власний день народження людина навіть не може сама купити торт (незалежно від того в себе вона в дома чи в гостях)який їй хочеться? Чи вам теж було б прикро в такій ситуації чи норм?
Чоловік каже,що я не ціную увагу його мами,але ж і не просили цього робити,якесь двояке відчуття
Каяспер
• 30 июня в 23:33
Ответ дляШопингмонстр
А в чому проблема мати два-три торти на столі і їсти хто що хоче?! Є люди ковбасу не їдять, перець... тепер давитися тим чим кормить хозяка щоб не образити її. Якийсь бред у вас в сім´ї .
Ну от я якраз не люблю торт із таких інгредієнтів,то думаєте це когось сильно хвилювало?
Каяспер
• 30 июня в 23:34
Ответ дляБаба_Воля
Чоловік правий, ваш торт образив би маму. Невже якийсь покупний торт вартує цього? Купіть його наступного дня.
Я печу торти і вкладаю в них усі свої вміння, старання та багато часу, тому розумію, що б відчула мама.
Вас хтось просить пекти?
Простецкая• 30 июня в 23:34
Ответ дляВидящие_помогите
Мужу, я так понимаю. И себе тоже. Стонет вот до сих пор.
Хотя если я хочу отпраздновать свой ДР как я хочу - я остаюсь дома и праздную.
Ну мужу правильно нервы трепет. Может еще не безнадежно все. А остальное не додумывайте
Каяспер
• 30 июня в 23:34
Ответ дляПростецкая
Че это? Продаются
Я не бачила ,там тільки шматочки
Каяспер
• 30 июня в 23:34
Ответ дляТуся муся
автор, а как вы планировали изначально отмечать ваш ДР?
В кафе
как тебе такое илон маск• 30 июня в 23:35
тю, я б собі купила торт, а чоловік би дуже пошкодував, що сам не збігав та не купив.
Каяспер
• 30 июня в 23:35
Ответ дляТуся муся
она или муж? причем тут свекровь? вы ЕЙ озвучивали ,что хотите магазинный торт?
А це не очевидно?
Якщо я постійно купувала торти все життя,домашні мені не смачні
Несу добро людям• 30 июня в 23:36
Все правильно, хочешь день рождение как ты хочешь, приглашай или в ресторан родственников, либо снимай другую квартиру. Просто вышло ,что свекровь встречает гостей в честь ДР невестки. А муж может давно мечтал поесть ’ нормальный’ мамин торт , а о пристрастиях автора до сих пор почему то не догадывается или не учитывает.
Видящие_помогите• 30 июня в 23:36
Ответ дляКаяспер
В кафе
хорошо хоть не на Мальдивах )))
кстати, ДР можно отпраздновать позже в любом кафе
Летюча помилка• 30 июня в 23:36
Ответ дляКаяспер
Толку нуль,кожен рік одне в те ж саме ,висновків він не робить жодних
Вы каждый год празднуете у свекрови? Сочувствую...
Каяспер
• 30 июня в 23:36
Ответ дляТуся муся
это вы не делаете выводы, а не муж
А які висновки я маю робити?
Розійтись із чоловіком через невдалий день народження?
Видящие_помогите• 30 июня в 23:37
Ответ дляКаяспер
А це не очевидно?
а она всю жизнь отслеживали ваши торты на ДР?
Каяспер
• 30 июня в 23:37
Ответ дляНе боюся осуду
После чужий дим я бы повернулась и уехала, автор он вытер об вас ноги своими словами и поведением и зачем на свое день рождение ехать к его родителям ?!
Ми не спеціально їхали,просто там затримались
Нехай щастить• 30 июня в 23:38
Ответ дляНе танцую- но пою
Я довольна жизнью и она меня не заставляет нести ту ересь не к месту, что вы изверги в первом своём комментарии. Так что жалость направьте на себя.
Так, а несете зачем?
Каяспер
• 30 июня в 23:38
Ответ дляТуся муся
а с мужем почему не разведетесь?)) я вообще не понимаю причем тут свекровь в вашей ситуации?? вы сами к ней приперлись в гости, вы сами не купили торт. а виновата свекровь??
Не купила ,бо вона зробила тому чоловік попросив не купляти ,бо вже є
Видящие_помогите• 30 июня в 23:38
Ответ дляКаяспер
А які висновки я маю робити?
так у вас же и свекровь, и муж не такие, не так празднуют, ничего не дарят.
да, это повод развестись и праздновать по своему
Летюча помилка• 30 июня в 23:39
Ответ дляКаяспер
Просто якось по людські обідно
Треба було ,щоб чоловік сам поїхав до них,а я залишилась в своєму місті
Да, это вариант. Почему нет?
Сірничок• 30 июня в 23:39
Ответ дляКаяспер
Так ,сказав ,що мама зробила тому купувати недоречно ,бо це образить її труд
Можно было придумать что он вам не сказал, а вы уже купили
Каяспер
• 30 июня в 23:39
Ответ дляТуся муся
читая ваши ответы, явно видно, что проблемы у вас с мышлением, а не у свекрови. вы раздуваете из мухи слона. она хотела спечь торт ,чтобы ощущался праздник и спекла. вы хотели купить торт, но не купили. в ком проблема?
Мене попросили не купувати ,бо вона зробила
Друг бобер• 30 июня в 23:41
Ответ дляКаяспер
Він сказав не треба ,бо мама зробила сама
А мама його почала б жалітись ,як це зʼїсти
Та хай би хоч застрелилася
Каяспер
• 30 июня в 23:43
Ответ дляА ось і я
В кафе можно принести свой торт, если вы там заказываете у них стол и меню на ДР
На 2 людей?
Каяспер
• 30 июня в 23:44
Ответ дляА ось і я
Конечно. Во многих заведениях разрешается свой торт принести, если вы организовываете ДР у них
Не буде дн на 2 людей ,тільки на велику компанію
Каяспер
• 30 июня в 23:47
Ответ дляВидящие_помогите
Так надо было остаться дома, а не трепать всем нервы своим ДР.
и надо было озвучить насчёт покупки торта до того, как испекли домашний....
Хочется всё сделать по своему - сиди дома и делай, как хочется. Переться к свекрови домой и устраивать там разборки по поводу ’не того’ торта для взрослой тётке просто смешно. Не вгодылы
Ніхто не просив домашній робити ,я наприклад не розумію таких тортів
Нормальні торти це із магазину,із фабрик
Видящие_помогите• 30 июня в 23:47
Ответ дляКаяспер
Сколько дней Вы уже стонете за тортом? Не надоело?