Berol• вчера в 06:18

Підкажіть хто працює в туристичній сфері, який бюджет потрібен для Єгипту

В жовтні хочемо поїхати в Єгипет 2+1 на 7 ночей з Польщі на який бюджет потрібно розраховувати щоб готель був з хорошим піщаним пляжем, хорошим харчування і гарною територію
Купи слона• вчера в 06:20
Все включено, пять звезд на человека 1 тыс дол.

автор Berol • вчера в 06:21
Ответ дляКупи слона
А може знаєте хороші готелі під цей бюджет?
Купи слона• вчера в 06:25
Ответ дляBerol
Я же не знаю в какой город в Египте вы хотите. Могу только дать ссылку на сайт тур агентства и сами по фильтрам выберете себе
Грибной_Дождик• вчера в 06:46
Еще цена очень зависит совпадают наши школьные каникулы с росийскими и европейскими или нет. В прошлом году совпали и ценник был конский. А в позапрошлом нет и цена более гуманная была.
булоТАЙминуло• вчера в 07:16
Минимум 2 тыс долларов на 2х. Лучше 3
Ms. Похвала• вчера в 07:21
100+
Ушла и Пришла• вчера в 07:38
Ответ дляBerol
Класні готелі - Джаз Фанара Резорт 4* і Нубіан Віладж 5*. Перший дорожчий і кращий.
Це там, де я була.
Нічний дожор• вчера в 08:05
Я не агент просто много были и любим Египет. Осенью можно шарм, но мы любим Марс алам с просторами и рифами, отель по цене качеству и рифу Файроуз
Турагенція Tourdream• вчера в 08:16
Автор, вартість буде залежати від дат, міста вильоту, віку дитини.

Ось, для прикладу, на початок жовтня гарний мережевий готель, що підходить під Ваші побажання

Movenpick Waterpark Resort & Spa Soma Bay 5*
Єгипет, Сома Бей
01 жовтня (7 ночей)
✈️ KTW 04:00 → HRG 09:15
KTW 19:15 → HRG 00:20
08 жовтня
✈️ HRG 21:25 → KTW 01:00
Classic Mountain Or Garden View Room (2 дорослих + одна дитина)
Все включено
87 280 грн

БоВжеВільна• вчера в 08:59
Зайдите на сайты поисковики или на сайты туроператоров
автор Berol • вчера в 08:59
Ответ дляТурагенція Tourdream

Єгипет, Сома Бей
01 жовтня (7 ночей)
✈️ KTW 04:00 → HRG 09:15
KTW 19:15 → HRG 00:20
08 жовтня
✈️ HRG 21:25 → KTW 01:00
Все включено
87 280 грн
Виліт після 17 жовтня повернення до 3 листопада
Виліт Катовіце
Дитині 6 років
Зимою були в ріф оазіс сподобався але дитина з сальмонелою приїхала зразу в лікарню
Турагенція Tourdream• вчера в 09:34
Ответ дляBerol
Виліт Катовіце
Дитині 6 років
На другу половину жовтня ціни будуть дещо вище.
Ось, для прикладу, Марса Алам, готель моєї улюбленої мережі Джаз. Зазвичай, у них все добре з харчуванням та сервісом

JAZ Neo Reef Marsa
Єгипет, Марса Алам
17 жовтня (7 ночей)
✈️ KTW 17:20 → RMF 23:05
25 жовтня
✈️ RMF 01:00 → KTW 04:05
Pokój 2-Osobowy (2 дорослих + одна дитина)
Все включено
90370 грн
автор Berol • вчера в 16:57
Ответ дляТурагенція Tourdream

JAZ Neo Reef Marsa
Єгипет, Марса Алам
17 жовтня (7 ночей)
✈️ KTW 17:20 → RMF 23:05
25 жовтня
✈️ RMF 01:00 → KTW 04:05
Все включено
90370 грн
Готель цікавий але шукаю з піщаний гарним заходом в море, риф не цікавий
Турагенція Tourdream• вчера в 17:15
Ответ дляBerol
У цьому готелі є як понтон на риф, так й захід з берега.
плюс поруч бухта Корая з піщаним заходом, цим пляжем теж користуються гості готелю.
Порядок цін ви бачите, на бюджет коло 100 тис +- можливо буде найти гарні варіанти