Чеширская кошечка• 01 июля в 09:52
Пральна машинка - сушка, 2 в 1, нормально?
Дівчата, зараз дискусія в сімʼї, купити Пральну машинку - сушку, 2 в 1, недорогу, з гарними відгуками на розетці, чи все окремо. Чому я за 2-1, по-перше, це один нічний цикл - машинка і відразу сушка. В мене було дві окремі - я так вже задовбалася перекладати прання з однієї машинки в іншу. По друге, я завжди користуюся однією програмою MIX, і так само один режим на сушильній машинці. Техніка була бош. Не знаю, чи є різниця між іншими машинками, ви в якості прання чи те що не ламається. Додам - місце планували для двох машинок одна на одній, так що місця вистачає.
Кукусик• 01 июля в 17:19
Ответ дляЧеширская кошечка
Вона і в дорогій машинці не досушує, а якщо досушує пояс, то самі джинси будуть занадто пересушені, і в зморшках, що і погладити важко
В мене нема,щ чим порівнювати.
До того були лише посадки, без сушіння.
Дуже великого зростання кіловатів і води не помітила.
Улюблена програма 3 кг на 3 години.
Це прання і сушка.
На рахунок ворсу, дівчата дивні.
Якщо спочатку прати чорне, потім запхати біле, то логічно , що ворс на білому залишиться. Яка б не була машинка: разом чи окремо.
Ставлю на 10 хв на ополіскуввння і все ок.
До того були лише посадки, без сушіння.
Улюблена програма 3 кг на 3 години.
Це прання і сушка.
На рахунок ворсу, дівчата дивні.