Холодная каша• 2 часа назад

Как же я хочу спокойно жить в Одессе

Самый прекрасный и родной город, как же заебало все
Перша скрипка• 2 часа назад
Сочувствую и поддерживаю ,что забебало 😥

Дуболом• 2 часа назад
Як я зочу до вас на відпочинок, в спокійне місто.
Я на хвилинку• 2 часа назад
Куда сегодня?
АсобеннАя• 2 часа назад
Да, вот бахнуло недавно, а так все же спокойно, живите себе.)
Штора с кисточкой• 2 часа назад
Не скоро ну і в путіна на Одесу апетит
❗️Війна продовжиться як мінімум ще на 4 роки: за даними розвідки, Кремль хоче воювати до 2030-х
Король дивана• 2 часа назад
Ответ дляШтора с кисточкой
Не скоро ну і в путіна на Одесу апетит
Розвідка хотелки Зеленского озвучила
Copy-Paste• 1 час назад
Ответ дляШтора с кисточкой
Не скоро ну і в путіна на Одесу апетит
Интересно ваш муж на фронте?
Штора с кисточкой• 1 час назад
Ответ дляCopy-Paste
Интересно ваш муж на фронте?
Поняття немаю де він
Copy-Paste• 1 час назад
Ответ дляШтора с кисточкой
Поняття немаю де він
Те кто на фронте сейчас сомневаюсь, что с такой мобилизацией будут воевать, ещё 4 года

Дадосвидания• 1 час назад
Ответ дляCopy-Paste
Интересно ваш муж на фронте?
Як це міняє настрої рашистів ?
Путлер позавчора обʼявив, що буде воювати до захоплення - Херсона, Миколаїва, Харкова, і Одеси !

Думаєте, якщо ми йому вас віддамо - він заспокоїться ?

І при цьому готується захопити Суми і Чернігів …
АсобеннАя• 1 час назад
Ответ дляШтора с кисточкой
Не скоро ну і в путіна на Одесу апетит
Гитлер тоже мечтал
Copy-Paste• 1 час назад
Ответ дляДадосвидания
Як це міняє настрої рашистів ?

Сейчас в СЗЧ уходят те кто пошёл в 22 добровольно, был мотивирован. И правильно делают я считаю. Они свое отвоевали, пусть другие напрягаются.
Вы думаете они будут ещё 4 года воевать, сомневаюсь
Дадосвидания• 1 час назад
Ответ дляCopy-Paste
Я не сумніваюся - з осені рашисти обʼявлять мобілізацію …
Їм втрачати немає чого !
Якщо путлєра не прибируть свої ж до виборів, то миру нам не бачити (
Зашла на 5минут• 1 час назад
Я тоже хочу спокойно жить в Днепре. У нас в любой момент ракета или реактивные керовани с онлайн управлением шахеды, летают как у себя дома. Все хуже и хуже.

И вот новости

❗️Війна триватиме ще мінімум чотири роки: плани рф до 2030-х — нардеп Качура

Росія планує продовжувати війну проти України, зокрема:

📍 У вересні-жовтні може бути оголошена мобілізація, призвавши понад 1 млн солдатів.
📍 Путін готує Білорусь як плацдарм для військових операцій проти країн Балтії та Скандинавії.
📍 Він заявив про наміри окупації Одеси, Миколаєва, Херсона, Запоріжжя, Харкова та Дніпра.
📍 Радикали в Кремлі закликають використовувати ядерну зброю для швидшого досягнення результатів.
📍 Не виключено паралельне ведення агресії проти країн Балтії разом із Лукашенком.
АсобеннАя• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут

И вот новости

Зачем это читать вообще, что бы что сделать с этой информацией? Вы б еще Конашенкова читали для настроения.
Зашла на 5минут• 1 час назад
Если во Львове целый шок на все каналы, что только объявили тревогу, то у нас стресс это обычное состояние. Все летает, жужжит, бомбят.
Зашла на 5минут• 1 час назад
Ответ дляАсобеннАя
Я не знаю кто эти люди, просто новости из тг канала.
Патріотка з дивану• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут

И вот новости

Я тоже хочу жить спокойно в Днепре и дальше никуда не ехать, я с Донецка, у нас война с 2014 года идёт и мы всё ждем и ждем, когда Донецк вернеться назад и я смогу спокойно ездить к родителям.
АсобеннАя• 1 час назад
Ответ дляЗашла на 5минут
А зачем их читать?

Силиконочка• 1 час назад
А я в Миколаєві. Клята русня задовбала, всі біди від них - і водогін нам розбили, і Каховську гес, і світла через них немає, і шахеди цілодобово запускають... сьогодні от вже 6 чи 7 тривога, задовбали, тварюки.
Не служанка• 1 час назад
Харків, теж пздц. Розвалюють азс, дрони прилетають без фіксації навіть. Евакуація вже скоро з передмістя буде.
Зашла на 5минут• 54 минуты назад
Ответ дляСиликоночка
В нас теж, вже 6 тревога за сьогодні, і не просто тревога, а летять шахеди групами на місто.
Силиконочка• 22 минуты назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Так і у нас не просто тривоги...