Нашли в капусте• 01 июля в 14:26
Нарешті, вирішена проблема маленьких членів!!!
Хто зіштовхнувся з такою проблемою - впадає в депресію і роками шукає рішення. Але рішення саме прийшло, саме в сезон спекотного літа.
Тепер, можна дивитися на дрібночлеників іншими очима, повними жаги та спокуси.
Особливо, це стосується дівчини, що бігала тут з темами, що хлопцю 27 чи 28 і не стоїть, і не великий.
Тепер, нічого не треба щупати в штанях, лізти рукою в плавки, міряти пальці, ноги, ніс - природа дає унікальний шанс. Дістаньмо келихи прохолодного лимонаду/мохіто/пива/квасу/просеко/шампанського і здіймемо за чоловіків, у яких в цю спеку починається нове життя, без комплексів, страхів і насмішок
Да Щас же• 01 июля в 23:33
Ответ дляДобра всем!
Ні. Українець чистокровний. Просто мати моя так захотіла, заради користі здоров´я і краси. Ми у Київ їздили на цю процедуру у клініку приватну.
Дивна мати м´яко кажучи
Добра всем!• 01 июля в 23:37
Ответ дляДа Щас же
Дивна мати м´яко кажучи
Чого так? Я навпаки радий що мені це зробили і шкодую що не зробили у дитинстві після народження
Да Щас же• 01 июля в 23:38
Ответ дляДобра всем!
Так наче з вами спати зібралась, дбала про красу і здоров´я))))
Добра всем!• 01 июля в 23:49
Ответ дляДа Щас же
Я пам´ятаю як воно усе почалося в той день) Прибіг я додому на літніх канікулах попити води бо грав у футбол на вулиці, мати каже мені зайти на кухню бо є розмова, я зайшов і вона мені виклала суть що мені треба пройти обрізання, а я тоді нічого взагалі про чоловіче обрізання не знав і не чув, мені було 14 років, я питаю її: А це що взагалі таке? Вона відповіла що це коли крайню шкіру на кінці видаляють, корисна справа ... я сказав що якщо треба то пройду обрізання, для мене обрізання було як похід до зубного лікаря, я тоді думав що обрізання усім пацанам навколо теж роблять у різний час
Добра всем!• 02 июля в 00:01
Ответ дляДа Щас же
У футбол потім неможна було грати більше місяця
Да Щас же• 02 июля в 00:03
Ответ дляДобра всем!
Співчуваю..
Добра всем!• 02 июля в 00:05
Ответ дляДа Щас же
Співчуваю..
Чому? За що? З ваших рідних цього нікому не робили?
Да Щас же• 02 июля в 00:34
Ответ дляДобра всем!
Що рішення прийняли за вас, що чутливість зменшилась та й інші мінуси. Що явам буду розказувати, є Гугл.
Телепузик• 02 июля в 11:05
Ответ дляДобра всем!
Ви з мамою спите досі?
Мої співчуття.
Добра всем!• 02 июля в 22:37
Ответ дляТелепузик
Ви з мамою спите досі?
Мої співчуття.
Не верзіть дурниць. Я такого нічого не казав.