Вічний двигун• сегодня в 12:58
Как вам такое платье?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Хорошо
Не очень
Смотреть
Сирожено_пирожено• сегодня в 13:01
Ответ дляЛенивица-красавица
Без фото на теле непонятно
Что вам непонятно, фасон?
Примарочка• сегодня в 13:02
Правильно вище написали треба дивитися на тілі автор.
Якщо ви худенька то нормально.
Якщо (вибачте) ваші плечі і спина як у плавчихи то відкритий верх точно не треба одягати.
Якщо ви худенька то нормально.
Білка в колесі• сегодня в 13:03
не плохое, но думаю оно больше будет висеть чем носиться, длинное +может добавить объем
Вічний двигун
• сегодня в 13:04
Ответ дляБілка в колесі
Оно чуть ниже колена
Просто Фіфа• сегодня в 13:08
Якщо талія не виражена і нема фігури пісочний годинник .то це буде кубінський мішок. Приблизно як на 2 фото .і ще гірше.
Мелочунь• сегодня в 13:11
Ответ дляПросто Фіфа
Девушке на втором фото этот сарафан больше подходит, на первой как на вешалке.
Ленивица-красавица• 2 часа назад
Ответ дляСирожено_пирожено
Что вам непонятно, фасон?
И фасон и как цвета с кожей будут сочетаться
ОливьЕЖечка• 2 часа назад
Ответ дляВічний двигун
Оно чуть ниже колена
Фигасе, у Вас рост 2.5 метра?
Просто Фіфа• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
На 2 фото це торба. Хоча я сама під 75 кг і і фвгуру грушу .в такому сарафані я виглядаю великою. Як і та дівчина 50 р на цей сарафан не підходить. 46-48 максимум. На 1 фото дівчині грудей не вистачає. А так все ок
Я тут Живу• 1 час назад
Ответ дляВічний двигун
Оно чуть ниже колена
Ага, фото нижче є... якось ви собі неправильно уявляєте, де у людей коліна