Покращена• 1 час назад

Ви згодні з тим, що не треба впускати чоловіка в своє житло?

Наприклад - жінці батьки дали житло або заробила й купила сама - а в кавалєра житла немає.
Ви б пустили його жити до себе? Чи нехай знімає як хоче й переїхали б жити до нього? (при умові, щоб зйомне було НЕ ГІРШЕ вашого).
Якщо ви купуєте доньці квартиру - як поставитесь, якщо вона приведе туди жити свого жениха?
Моя думка - чоловік повинен мати ОКРЕМЕ КОМФОРТНЕ житло, якщо хоче жити разом. Своє чи нехай знімає, але йти в прийми до жінок - це соромно, особливо, якщо йому за 30...(ще ок, якщо студенти й тимчасово).
Яка ваша думка?
Все буде• 1 час назад
моя мать так же думала
в одной жить - вторую сдавать
ага
живем в моей

Твоя космішна• 1 час назад
Вважаю, що взагалі не варто жити з чоловіком
НетЕщеНаверное• 1 час назад
Да считаю жильем должен обеспечить муж , у женщины свое жилье это прекрасно но тянуть туда никого точно не стоит. Это только мое мнение . Но все люди разные и имеют право жить как посчитают нужным без чьих-то советов
Сердючка• 1 час назад
Нет. Муж в своё время пришел жить ко мне, у нас счастливая семья.
автор Покращена • 1 час назад
Ответ дляТвоя космішна
Теж правильно, але багато жінок ще досі бояться цього
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Если такие строгие взгляды, зачем вообще связываться с мужчиной без жилья. Умри, но не давай поцелуя без любви (без квартиры тоесть).
А ось і я• 1 час назад
Заголовок прям для фильма ужасов ’ Не пускай нечистую силу... Сага. Приданое’..
Гадаю_По_шнуркам• 1 час назад
Какая разница у кого есть жилье, главное, что оно есть
Мой муж пришел жить ко мне в добрачную квартиру, купленную моими родителями. И щас дальше не пугайтесь - прописался в ней)))
Кудряшка Сью• 1 час назад
коли познайомились то чоловік будував будинок і жив на зйомі. Потім відповідно 5 років жили у мене поки все доробляли. Тепер живем в будинку. Не бачу проблеми. Чоловіки такі ж люди як і жінка

автор Покращена • 1 час назад
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Так в нього тоді не буде мотивації заробити на свою...
А ось і я• 1 час назад
Аха- ха.. и ник у меня прикольный как раз в ответ ’А ось і я!’
Огірок та Помідорчик• 1 час назад
Ні, не згодна, мені дуже зручно було жити в своєму житлі і взагалі я не розумію як це б мало відбуватися , якби я не впустила. От допустим в мене був будинок з ремонтом, чоловік жив на орендованій квартирі, як ми мали зʼіхатись?
Ще додам що вашу думку я вважаю обмеженою і зашореною.
Все буде• 1 час назад
Ответ дляПокращена
в теории всегда одно
а жизнь расставляет все по своим местам
Мишка-шалунишка• 1 час назад
Чоловік без житла мене не цікавить в принципі.
Гадаю_По_шнуркам• 1 час назад
Ответ дляПокращена
И тут самое главное - мы живем вместе 24 года) На все квартиры, автомобили и дом заработал муж.
Не ссыте приводить\прописывать в своем жилье нормальных любимых и любящих
сказочное_Бали• 1 час назад
Ответ дляТвоя космішна
Краще з котом або з декількома котами. Як варіант з собакою і рибками а ще треба не забувати що утримувати домашніх тварин це досить дорого то доведеться багато грошей заробляти щоб усіх нагодувати і порати.
Стріляний птах• 1 час назад
Ответ дляТвоя космішна
Згодна, лише секс та побачення і при цьому жити роздільно
Огірок та Помідорчик• 1 час назад
Ответ дляПокращена
Ужасний брєд, ви наче крім 9 класів школи і городу нічого в житті не бачили
КликОЛЬКА• 1 час назад
Не согласна, я настояла чтоб жили у меня потому что у меня дом, а он квартиру снимал, я в квартире жить не хотела и мой дом был построен под меня какой я хотела, не было желания оттуда съезжать

НетЕщеНаверное• 1 час назад
Так смотря какой возраст если в 23-25 это одно но если взрослый мужик 40 лет без кола и двора то зачем подбирать всех попало и тянуть в дом .
автор Покращена • 1 час назад
Ответ дляМишка-шалунишка
Чудова позиція
Харчовий тріль• 1 час назад
Когда поженились жили в моей двушке, муж до этого снимал и копил на своё, через два года купили трёшку в том же районе, переехали туда. Я не видела необходимости снимать жильё, если у меня есть квартира
автор Покращена • 1 час назад
Ответ дляОгірок та Помідорчик
і стада корів ще забули
Огірок та Помідорчик• 1 час назад
Ответ дляКликОЛЬКА
Аналогічно
Огірок та Помідорчик• 1 час назад
Ответ дляПокращена
і стада корів ще забули
На стадо корів ще заробити треба, не з вашим мисленням
Кудряшка Сью• 1 час назад
такі вимоги до чоловіків, наче жінки самі все заробили)))) Дали батьки - ключове у вашому старпості. А якщо чоловік скаже жінці - іди зароби, тебе в свою не пущу, то це буде норм?
Снідаю авокадо• 1 час назад
Да
ЛисичкаСестричка• 1 час назад
Історія родича. Познайомився в інтернеті з дівчиною. У самого взагалі нічого, молодий сільський хлопець після універу. Вона не сказала що має житло, бо її альфонси дістали. Зустрілися, закохалися, планували жити разом, і він запропонував знімати житло. Тоді вона і сказала)). На той час він добре заробляв, і вона теж. У нього золоті руки, все вміє. Зробив ремонт своїми руками. Потім влаштувався на роботу у тому містечку, де жили. До чого я веду - якщо маєш кохання і спільну мету - все буде.
КликОЛЬКА• 1 час назад
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Тут иногда почитаешь комментарии, советы, рассуждения некоторых советчиц о мужчинах становится их жаль, они понятие не имеют что такое настоящие, нормальные, любящие мужчины. Такое ощущение что им изменяли, бросали, использовали, не обеспечивали, поэтому их своего опыта топят эту чушь полную
Та не реву я• 1 час назад
если ему за 30, и вы собираетесь просто жить, то считаю что вам оно вообще не нужно с ним жить..если создание семьи, то снимаете вместе, собираете на новую, покупаете в браке, свою сдаете.