Налитое яблочко• 1 час назад
Сніданок на схудненні 65
Добрий день, всім смачного!!!
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляКусман Сиру
В 13:28, сніданок?
Відсипаличь після ночі в сховищі, робили справи домашні
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляПффф 100%
Ого ! сегодня вы отрываетесь, автор?
Даже шоколадка есть!
12 г, 99%, стреси всі знімаю
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляИнфотуфелька
Жара, отёки есть?
Може невеликі і є, щоб так прямо явних немає. Я на вулицю не виходжу в жару, зранку швидко все поливаю, і після 19 йдемо гуляти, хоча вчора в 19:30 було 32 градуси.
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Хороша тарілка. У вас фрукти/ягоди бувають?.
Ой, не питайте )))
Українка Маша• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Стоїть вага, 83
А вас попереджали, що ваша тактика неправильна
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляУкраїнка Маша
Це нормально, абсолютно все правильно, вже було таке, потім зразу майже 2 кг пішло.
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляДля драки
Я вже 2гу каву з кексом випила
Я п´ю одну каву за день, але велику
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляУкраїнка Маша
У кожного свій організм. Важливий заг.калораж, а не тільки сніданок.
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Загальний калораж в межах 1500, іноді буває менше - 1200-1300, іноді більше - 1700-1800.
Українка Маша• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Ви втратили 10% ваги за 2 місяці, це припустимо лише коли худнуть з невеликої ваги і скинути треба 5-6 кг.
Інтуїтивне харчування це гарний варіант, але не з вашою інтуїцією. Не хочете витрачати гроші на дієтолога, є варіант скористатися ШІ і підлаштувати раціон під ваші вимоги, тобто під ті страви та продукти , які вам довподоби. Ви і худнути будете швидше, і головне потім без зривів тривалий час матимете нормальну вагу
Українка Маша• 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Сьогодні у автора дійсно гарний сніданок, але всі попередні жахливі і це наштовхує на думку, що й обід та вечеря не сприяють гарному, правильному схудненню
ДаЗдраПерма• 1 час назад
Ответ дляУкраїнка Маша
Сьогодні на диво гарний сніданок. Але ж невідомо що далі.
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляУкраїнка Маша
Не вгадали )))), не вгадали. Всі попередні сніданки такі ж самі, чим цей такий гарний )))? Ті ж яйця тільки в профіль )))
Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Нарешті нормальний сніданок!
Ви зараз снідаєте, чи просто зараз дійшли руки тему створити?
А ось і я• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Стоїть вага, 83
Я булку з маслом прибрала б))), залишила б просто рибу
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
То хлібець і крем-сир. Просто рибу не можу їсти
Налитое яблочко
• 1 час назад
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Нарешті нормальний сніданок!
Чим він нормальніший за 64 попередніх +/- таких же?
Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Ответ длявре_Динка
шо там по вагах?
Я думаю, що там або застопорилося, або навіть пішло вгору