Ноунэйм• 03 июля в 16:45

Есть тут ортостатическая гипотензия?

Это сидя
автор Ноунэйм • 03 июля в 16:45
Стоя 1 и 5 минута

Малая Налегке• 03 июля в 16:46
Где Вы такие слова находите?
Леди_в_ночи• 03 июля в 16:48
есть, обратитесь к психиатру...
автор Ноунэйм • 03 июля в 16:50
Ответ дляЛеди_в_ночи
есть, обратитесь к психиатру...
У меня нет денег
Леди_в_ночи• 03 июля в 16:51
Ответ дляНоунэйм
У меня нет денег
идите на работу...
Работать надо• 03 июля в 16:57
ну там +30 должен пульс быть?
только я не очень там понимала что значит в течение 10 мин
Невісточка ж• 03 июля в 18:30
Гипотензии нет , повышенный пульс очень есть
Пушка заряджена• 03 июля в 19:24
Ортостатичної гіпотензії немає.

Ортостатична гіпотензія - це коли при вставанні (у вертикальному положенні, тобто стоячи) з положення лежачи, протягом 3 хвилин відбувається зниження систолічного (верхнього) значення АТ на 20 мм рт. ст. і більше, або діастолічного (нижнього) значення АТ на 10 мм рт. ст. і нижче. В цей момент людина відчуває запаморочення, нудоту, іноді буває сінкопе, затуманення зору. Часто виникає ранком, після сну.

Існує таке обстеження Тілт-тест (пасивна ортостатична проба). Допомагає в діагностиці ортостатичних станів. Перед проходженням ортостатичної проби, потрібна консультація кардіолога.

Аліна, краще все ж знайти причину тахікардії. При вираженій тахікардія може виникати запаморочення, дискомфорт у ділянці серця, внутрішнє тремтіння, відчуття нестачі повітря.