Указка• сегодня в 14:20
Які снеки найкращі для вечірніх перекусів?
Весь день дотримуюся правильного харчування, але ввечері все одно зриваюся на чіпси. Який варіант можна придумати, шоб і корисно і похрумтіти?
Дама-мадама• сегодня в 14:23
Не знаю, у вас есть моральные силы для диеты)? Особенно, если хочется хрумтіти))?
andrey_spec• сегодня в 14:23
Просто чіпси під компот? Так і повірив. Купіть сушеного м´яса, що як чіпси, і приправи з глутаматом, буде замінником.
сою не люблю• сегодня в 14:36
Ответ дляБорисфенка
Солоний арахіс, я на ньому поправилася на 10 кг
Чудова дієта
короткопамятна• сегодня в 14:56
кабачки запечені , або в аерогрилі , можна в йогурт з часником та кріпом макати , мені уххх, як смачно