Чудо в декрете• вчера в 14:39
Оцініть мою зовнішність, та вгадайте
З якої я частини країни?
Результат:
вже голосів:
78 (64.46%)
Західна
25 (20.66%)
Південна
13 (10.74%)
Східна
5 (4.13%)
Північна
Липка-прилипка• вчера в 14:54
Знов цей дрочер виліз. Тягає чужі фотки, а курки і раденькі обісрати
Чудо в декрете
• вчера в 14:56
Ответ дляДА буде так
Звичайна жінка середнього віку,сільська місцевість.
У місті живу. У селі була за усе життя нечасто. Та й то у дитинстві
Зубожиння• вчера в 14:57
´Папа тувинец, мама украинец, 47 лет´, на фото бакинская массажистка 31 год. Советчицы шесть страниц пели дифирамбы.
Здесь все как-то скучно, без изюминки
Цикавенная• вчера в 14:57
Звичайна жінка середнього віку без особливого догляду. Волосся вбите
Чудо в декрете
• вчера в 14:57
Ответ дляКуколка-мяуколка
В мене з Самбору знайома схожа на автора)
Червона ікорка• вчера в 14:57
Ответ дляБільш менш
Жаль что сюда нельзя скидывать аудио. По говору уже бы поняли
Не факт. Я минулого літа на екскурсії познайомилась з жіночкою зі Львову, виявилось що ми з одного готелю. Через пару годин вона мене питає в якому районі Львову я живу та яка група відключення світла в мене. А я з Дніпра ))) і для неї було відкриття, що в Дніпрі теж розмовляють українською так, що вона вважала мене львівʼянкою. Вони там всі впевнені, що в нас «щелепа не пристосована» 😆
Чудо в декрете
• вчера в 14:58
Ответ дляЗубожиння
Здесь все как-то скучно, без изюминки
Ви з глузду з´їхали..
Місячне Сяйво• вчера в 14:59
Ответ дляЗубожиння
Здесь все как-то скучно, без изюминки
Покажіть сторінку.
Червона ікорка• вчера в 14:59
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так а что она хочет услышать? Она же понимает, что нечего оценивать. Самая простая непримечательная внешность. Женщина и женщина.
І що, це привід казати що вона дурочка?
Зубожиння• вчера в 14:59
Ответ дляЧудо в декрете
Ви з глузду з´їхали..
Вы недавно на советчице, Валеру хоть знаете?
Чудо в декрете
• вчера в 15:00
Ответ дляЧервона ікорка
І що, це привід казати що вона дурочка?
Дякую за підтримку. Не розумію цей хейт у мій бік. Тим більш, що мені 44 рочки
Місячне Сяйво• вчера в 15:01
Ответ дляЗубожиння
Я знаю не тільки Валєру а ще Віталіка, Масю і Васічкіну і курку морожену. Тільки як це стосується фотографій автора?
Зубожиння• вчера в 15:02
Ответ дляЧервона ікорка
Вимова зовсім інша. Дрогобич та Яремче легко відрізняють своїх, на першій хвилині розмови.
Червона ікорка• вчера в 15:03
Ответ дляМісячне Сяйво
А дівчинку на гойдалках?
А памʼятаєте тут була така Онлі, чи щось схоже? Іі ще періодично банили за фотки з голими цицьками. Щось мені вона нещодавно згадалась. Цікаво куди вона поділась
Місячне Сяйво• вчера в 15:03
Ответ дляЧервона ікорка
В мене чоловік з Київської області я з півночі. Їх вимова, від нашої дуже відрізняється. І це не захід
волосатое стекло• вчера в 15:04
На самом деле у вас очень приятная внешность. Мне нравится, что нет тюнинга.
Единственное что я бы может больше волосам уделила внимание и гардероб такой на любителя.
Куратор дебошей• вчера в 15:04
Ответ дляЗубожиння
Здесь все как-то скучно, без изюминки
Мама западенка, як тут вище писали ?
Червона ікорка• вчера в 15:04
Ответ дляЗубожиння
Може, не спорю. Але мій особистий досвід саме з корінною львівʼянкою.
Зубожиння• вчера в 15:04
Ответ дляМісячне Сяйво
С таким бэкграундом вам уже нужно присвоить титул магистра :) а в чем переносят ту самую курицу?
Місячне Сяйво• вчера в 15:04
Ответ дляЧервона ікорка
А дівчинку на гойдалках?
Їх також. Жіночка з грудями шукала жінку для стосунків.))
Червона ікорка• вчера в 15:06
Ответ дляМісячне Сяйво
Мені чомусь завжди здавалось, що вона як прибухне, так нова тема зʼявляється
Тро Нью-Йорку• вчера в 15:07
Ответ дляЧервона ікорка
І що, це привід казати що вона дурочка?
Я слово дурочка сприймаю не як пряму образу, а як характеристику наївності та недотепності.
Мания-Величия• вчера в 15:07
Симпатична,приємна не відштовхуюча зовнішність,підтягнута,струнка.Західна я думаю
Тро Нью-Йорку• вчера в 15:09
Ответ дляЧудо в декрете
А вік до чого написали? ))