Чудо в декрете• 1 час назад

Оцініть мою зовнішність, та вгадайте

З якої я частини країни?
Зробіть вибір:
вже голосів: 57
Західна
Східна
Північна
Південна
Червона ікорка• 1 час назад
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене чоловік з Київської області я з півночі. Їх вимова, від нашої дуже відрізняється. І це не захід
В мене мама філолог, вона дуже швидко підхоплює діалекти та інтонацію. В мене це не так виражено, але іноді ловлю себе на думці, що починаю розмовляти з тією інтонацією, що людина з якою перед цим спілкувалась. В мене навіть міміка може змінюватись. До речі мені самій це не приємно, можуть подумати, що я когось копіюю

Кофе в лобби• 1 час назад
Закарпаття
Звичайна жіночка, років 40
Червона ікорка• 1 час назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
А вік до чого написали? ))
Як на мене, то автор доволі добре виглядає на 44 роки. Тільки сьогодні спіймала себе на думці, що зранку на вулиці приблизно половина жінок із зайвою вагою, стрункі переважно молоденькі дівчатка. А всі хто ближче до 40 пухленькі або відверто із зайвою вагою
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так а что она хочет услышать? Она же понимает, что нечего оценивать. Самая простая непримечательная внешность. Женщина и женщина.
Это ваша на днях была тема про 40 летних в Тредсе?:)
автор Чудо в декрете • 1 час назад
Львівська область
З понеділка на дієті• 1 час назад
Які ж тут жаби сидять. Просто жесть. Склочне бабйо, ви*****не життям і в хвіст, і в гриву. Сподіваюсь автор не бере близько до серця ці гівняні коментарі.
Тро Нью-Йорку• 1 час назад
Ответ дляКофе в лобби
Не. У меня нет тредса, не люблю его. И я такие темы не создаю, чтоб осуждать кого-то.
Мания-Величия• 1 час назад
Ответ дляКофе в лобби
Я також чогось про це подумала) та й взагалі,такі агресивні критики чужої зовнішності зазвичай у житті є ну зовсім не моделі
Тектологиня 80lv• 58 минут назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
А вік до чого написали? ))
рассчитывает на ’Не мооооожет быть, мы думали максимум 30 годиков’

Тро Нью-Йорку• 57 минут назад
Ответ дляМания-Величия
Я, кстати, красивая ) ошиблись
Мания-Величия• 56 минут назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я, кстати, красивая ) ошиблись
Обміняємось з вами фото?)
З понеділка на дієті• 56 минут назад
Ответ дляМания-Величия
Обміняємось з вами фото?)
Почекайте поки вона нагуглить чужих фото
Кофе в лобби• 55 минут назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так чего вы обсуждаете? :)))
Тро Нью-Йорку• 52 минуты назад
Ответ дляМания-Величия
Обміняємось з вами фото?)
Нет, конечно. Я никогда саювои фото не выуладываю в инет. У меня даже соцсетей нет. Зачем мне это )
Кофе в лобби• 55 минут назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я, кстати, красивая ) ошиблись
Настолько что мы не дождемся вашего фото чтобы не сойти с ума
Мания-Величия• 55 минут назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ясно,усе як завжди
Тро Нью-Йорку• 55 минут назад
Ответ дляКофе в лобби
Так чего вы обсуждаете? :)))
Где? Автор же спросила ’що скажете’ ) то я й кажу по її проханню
Застряла• 54 минуты назад
Ответ дляЧервона ікорка
я з сім´ї музикантів, теж швидко хапаю акцент, вимову, взагалі якось мімікрую, мене у будь-якій країні сприймають за місцеву, єдине - я не була ще в Африці)
Тро Нью-Йорку• 53 минуты назад
Ответ дляКофе в лобби
Мне сложно представить, что должно произойти, чтобы я показывала свои фото в сети. Я не соревнуюсь, чужим мнением о себе не интересуюсь.

З понеділка на дієті• 38 минут назад
Ответ дляТро Нью-Йорку
Але вирішили танком проїхатися по іншій? Щасливі та самодостатні жінки до такого не опускаються.
осень харашо• 35 минут назад
Ответ дляЧудо в декрете
Львівська область
Ну автор большинство угадали
автор Чудо в декрете • 33 минуты назад
Ответ дляосень харашо
Ну автор большинство угадали
Навіть місто одна вгадала
осень харашо• 22 минуты назад
Ответ дляЧудо в декрете
Навіть місто одна вгадала
Я думаю она вас лично знает
осень харашо• 20 минут назад
А цель такого опроса? Сомневались что мы внешне отличаемся с разных частей страны??