Привіт , хто був у Іри з Борисполя , яка гадає по кавовій гущі , коли були ? Що сбулось
Дівчина Гілмор• сегодня в 17:23
Краще ’погадав’ мені джеміні, розписавши матрицю долі та натальну карту під те питання, що мене турбувало
Ответ дляДівчина Гілмор
То ви були ?)
Дівчина Гілмор• сегодня в 17:25
Ответ дляAlinachka67
То ви були ?)
Де? А у тої гадалки? Ні, бо швидше знайшла відповідь через джеміні
Ответ дляДівчина Гілмор
Добре , дякую
Паратруперсупер• сегодня в 17:30
Ответ дляДівчина Гілмор
Підкажіть, будь ласка, як саме Ви формували питання?
Дякую.
Дівчина Гілмор• сегодня в 17:32
Ответ дляПаратруперсупер
Дякую.
Дуже просто. Написала, розпиши мені матрицю долі та натальну карту (чи буде в мене....)
Дата народження
Час народження
Місто народження
Він обидві зробив тільки стосовно того питання, розказав і порівняв.
Дата народження
Час народження
Місто народження
Кили и Манджаро• сегодня в 17:34
Ответ дляДівчина Гілмор
Дату рождения знаете до секунды?
Где тут 0?• сегодня в 17:43
Була моя подруга, десь років з десять назад. Багато чого збулось, хоча після візиту ми посміялись удвох, бо виглядало то ну дуже дивно. Наприклад, вона їй сказала, що вона не буде жити у своїй квартирі і в цій країні. Зараз вона в США. Про другого чоловіка все сказала. Тоді його ще навіть у планах не було. Єдине про що не сказала, це про серйозну хворобу подруги. Але на зараз все в неї добре.
Дівчина Гілмор• сегодня в 17:46
Ответ дляКили и Манджаро
Дату рождения знаете до секунды?
На бірці тільки години і хвилини, я це вказала, тому він ще й продивився з врахуванням години вперед назад
Ответ дляГде тут 0?
Цікаво , дякую ! Напевно про неї весь Бориспіль знає. Цікаво в неї є соцмережі
Метелик• 26 минут назад
Ответ дляAlinachka67
Я про неї чула, але не була, дається її мама теж гадає.
Ответ дляМетелик
Вообще не знаю нічого , все здається дуже таємно , тільки помічниця знаю