Сегодня не целуюсь• 1 час назад

Вночі висока загроза балістичних ударів по Києву.

Підете в укриття?
Варена цибуля• 1 час назад
Ответ дляГолодаю
А ви ж не така? То в укриття йдете чи ні?
Я не в Києві, тому не маю права голосу в цьому питанні

Фрекен бок• 1 час назад
Подвал-это не укрытие.До метро надо добираться.
Я пані прохана...• 1 час назад
Ответ дляГолодаю
Так на Щекавиці ж! Тільки щось похолодало так))
Пухани тре вдягать
БоВжеВільна• 1 час назад
Мадам, ну или кто ты там. Угроза балистики есть ежеминутно и везде, а не только сегодня ночью. Не нагнетайте и не тревожте людей!
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Мене весь день нудить, повернувся тривожний стан - так калатає всередині. Давайте лягати спати, хоч трохи поспати (
Я читала в тредсе, что после предыдущих ночей с прилетами тошнота и слабость у многих, это так паника с тревогой находят выход(((
Бедные люди, как мы будем восстанавливаться, какое вообще у нас после этого будет здоровье и психика
Бандерівка• 1 час назад
Была бы у нас машина, за Киев выехали бы даже с палаткой, а утром вернулись бы.... А так даже не на чем и нету куда
Працівниця року• 1 час назад
Нет. Дома на диване спать буду
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ні. Не піду. Якби жила в панельному будинку, то пішла б. Вони складаються, як карткові будиночки.
Варена цибуля• 1 час назад
Памʼятаю просто, як опинилася одна в чужому місті під час обстрілу, то тільки тут у Хвилювалочці і рятувалася, просто спілкування допомагало, і відчуття, що ти не сам

Оце потужно• 1 час назад
Ответ дляДоктор Варвар
Да, тошнота от тревоги. Представляете сколько дней мы круглосуточно в напряжении?!
Скажений гудзик• 1 час назад
Ответ дляДоктор Варвар
У меня будет нормальное, я уверена, главное дождаться конца этого ужаса(
Життє Бентежне• 1 час назад
На 72 часа в укрытие? Или за 5 минут подлетного времени до него нужно успеть?
Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Ответ дляЖиттє Бентежне
У меня есть соседи, которые после первых взрывов садятся в лифт и едут в паркинг
А поговорить?• 1 час назад
Так, підемо.
Хоча і вчора півночі там просиділи.
Хочеться вже в своїй спальні бути вночі.
Але там якось морально легше.
Життє Бентежне• 1 час назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
В этом уже не особо есть смысл на самом деле...
Не буду никому писать страшилки на ночь, но...
Працівниця року• 1 час назад
Ответ дляВарена цибуля
Всі попередні коментатори дійсно такі тупі як пробки з нульовим рівнем емпатії, і не розуміють, що людині страшно, тривожно, і вона просто хоче обговорити це з кимось, хто в такому ж положенні? Можливо, вона сама в місті, без друзів і родини?
Многие так одни. Смысла рыдать и рвать на себе волосы ноль
Голодаю• 1 час назад
Ответ дляВарена цибуля
То яке ви маєте право нам дорікати?
Працівниця року• 1 час назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вместе где? Где стрелу набиваем?
Я бухло несу. Кто тортик?
Вкаблучках• 1 час назад
Ну так теперь угрозы обстрелов будут ежедневно, Трамп дал ’добро’...((( Теперь всем переселяться в укрытия, что-ли?..

Голодаю• 1 час назад
Ответ дляБандерівка
Куди? Не у Вишневе хоч?
Працівниця року• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Так а звідки ті сили, щоб йти? Я мертва, в мене сил немає взагалі, таке виснаження та напруга. Як ви витримуєте, люди? Я геть слабка для такого (
Спокойно. Жить дальше надо
Баррикадница• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Когда баллистика тривога за минуту две до взрывов, а иногда и после
Куда бы вы пошли
Варена цибуля• 1 час назад
Ответ дляГолодаю
То яке ви маєте право нам дорікати?
Блін, та було би попередження на моє місто, то легко б написала свою думку, чи йду, чи не йду

Дорікаю, що накинулися на автора за бажання поспілкуватися
Оце потужно• 1 час назад
Ответ дляПрацівниця року
Спокойно. Жить дальше надо
Мені дуже складно це дається (
из_под_тишка• 1 час назад
Ответ дляА поговорить?
Так, підемо.
Хоча і вчора півночі там просиділи.
Але там якось морально легше.
А без тривоги пускають?
Чи ви в тривогу?
Баррикадница• 1 час назад
Ответ дляиз_под_тишка
А без тривоги пускають?
Чи ви в тривогу?
Нет, только в тривогу
Голодаю• 1 час назад
Ответ дляЖиттє Бентежне
Та пишіть вже. Де ж ваша емпатія?
Життє Бентежне• 59 минут назад
Ответ дляГолодаю
Та пишіть вже. Де ж ваша емпатія?
Я же написала, что ничего писать не буду.
Чаклунка-ведунка• 59 минут назад
Ответ дляВарена цибуля

А где автор?
Працівниця року• 58 минут назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Пухани тре вдягать
Что-то лапки задние подмерзли. Надо носки поискать