9 комнат• сегодня в 06:34

Як доїхати з України до Німеччини (Соlogne)

Вітаю, форумчаночки! Підкажіть, будь ласка, як доїхати до цього міста. Донька їде волонтером туди. Квитків немає, бо потрібно 18 липня бути там. Дивилася літак з Вроцлава, з багажом дуже дорого виходить. Виїжджати буде з Сум.
ГоловнаЯ• сегодня в 06:40
А чем вам название Кёльн не угодило?))

Потребую апгрейду• сегодня в 06:40
Ответ дляГоловнаЯ
А чем вам название Кёльн не угодило?))
Или, хотя бы, Köln)
ГоловнаЯ• сегодня в 06:41
Ответ дляПотребую апгрейду
Или, хотя бы, Köln)
Может поэтому и не может найти варианты?))
Потребую апгрейду• сегодня в 06:44
Автор, у Вас же есть группы города в соцсетях, верно? Можно там спросить.
Можно доехать до Chișinău и оттуда самолётом в Cologne.
Потребую апгрейду• сегодня в 06:48
Автор, а как Вы и дочка искали билеты? Просто интересно? Первая ссылка в Гугле на автобусе:
https://eclub.com.ua/bilety-na-avtobus-sumy-koln_1...

В чем драма?
Сонячний день• сегодня в 06:52
на 14 липня виліт Віззаер Кишинів-Кельн за 70 евро+ за багаж,
З Бухареста ціни від 28евро, подивіться звідкілля вам зручніше.
автор 9 комнат • сегодня в 07:08
Ответ дляГоловнаЯ
А чем вам название Кёльн не угодило?))
Дякую! Відповідь прийшла німецькою. Буду шукати Кельн.
автор 9 комнат • сегодня в 07:09
Ответ дляПотребую апгрейду

В чем драма?
Дуже довго. Не витримає стільки годин в автобусі.
автор 9 комнат • сегодня в 07:10
Ответ дляСонячний день
Дякую! Будем дивитися.

Солоденька цукОрка• сегодня в 07:12
Ответ для9 комнат

Тобто, ні Ви, ні донька не знали, що то за місто? І перекладачем теж не користуєтесь?

No comments...
ГоловнаЯ• сегодня в 07:25
Ответ дляСолоденька цукОрка

No comments...
Гуглом видимо тоже.))
З родзинкою• сегодня в 07:44
і чому німцям знадобилася саме така волонтерка як людина буде іншим допомагати?
Нехай щастить• сегодня в 07:44
Попросил человек подсказать... повылазили крысы.
Великий сатирик• сегодня в 07:44
Ответ для9 комнат
Ну як це не витримає. Всі їздять а вона не зможе, а жити сама як буде?
З родзинкою• сегодня в 07:48
Ответ дляНехай щастить
а вы, не крыса, потом в лагере обратитесь к такой маминой доце за помощью.
автор 9 комнат • сегодня в 07:50
Ответ дляЗ родзинкою
Дитячий табір
Солоденька цукОрка• сегодня в 07:53
Ответ для9 комнат
Дитячий табір
Ще краще... А батьки думають, що діти під наглядом. А там таке...
автор 9 комнат • сегодня в 07:53
Усім дякую за відповіді по темі! Побачила обличчя пордниць!
автор 9 комнат • сегодня в 08:01
Ответ дляЗ родзинкою
Звернуться діти за допомогою, думаєте не зможе допомогти? Дітей вона любить. Майбутній педагог. Я вважаю, у 18 років - гарний досвід. У нашому місті дитячі табори не працюють, рашисти знищують усе. А так і я спокійна, що подалі від вибухів, і їй педагогічний досвід.

Солоденька цукОрка• сегодня в 08:06
Ответ для9 комнат
Вона собі не може допомогти, маючи сучасні технології. І у 18 років майбутній педагог не знає, що то за місто Cologne?
З родзинкою• сегодня в 08:08
Ответ для9 комнат
Можливо, ви і праві, головне для роботи з дітьми - це любов до них. Сподіваюся, вона є у вашої доньки. Хай щастить!
автор 9 комнат • сегодня в 08:09
Ответ дляЗ родзинкою
Щиро дякую!
Федорино Горе• сегодня в 08:12
Ответ для9 комнат
Человек, который в 18 лет не способен проложить маршрут и узнать название города
Будет ’помогать’ детям
автор 9 комнат • сегодня в 08:13
Ответ дляВеликий сатирик
44 години автобусом дуже важко витримати їй.
автор 9 комнат • сегодня в 08:17
Усім дякую за відповіді! Деякі коментарі не по темі. Тому прошу відповідати тільки як доїхати.
AnnaOst• 2 часа назад
З Сум є маршрутки до Німеччини, привозять за адресою прямо. Зручно, але дорого. Як хочете дам контакти. Моя мама в лютому їздила
ГоловнаЯ• 2 часа назад
Ответ для9 комнат
Дитячий табір
А вы уверены, что там с волонтерством все чисто и прозрачно?
Кукусикиииииии• 2 часа назад
Ответ для9 комнат
вот это волонтерка едет :)
120-120-120 (не худею)• 2 часа назад
Ответ дляФедорино Горе
Будет ’помогать’ детям
С чего вы решили так ?
Спрашивала не дочка а мама .
Мама переживает за своего ребёнка.
Моей дочери тоже 18 лет .
Она себя считает взрослой , а я как мама со стороны не вижу этого.
Для меня она ещё ребёнок.
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ для9 комнат
Я больше ехала с ребенком и кошкой. Ничего, все живы. Зато доехали прямым рейсом