Вітаю, форумчаночки! Підкажіть, будь ласка, як доїхати до цього міста. Донька їде волонтером туди. Квитків немає, бо потрібно 18 липня бути там. Дивилася літак з Вроцлава, з багажом дуже дорого виходить. Виїжджати буде з Сум.
Великий сатирик• сегодня в 08:54
Ответ для9 комнат
44 години автобусом дуже важко витримати їй.
Я два дні з Туреччини повернулась, 48 годин
Нехай щастить• 1 час назад
Ответ дляЗ родзинкою
а вы, не крыса, потом в лагере обратитесь к такой маминой доце за помощью.
Да то не ваше дело, там научат всему что требуется.
Говорю відверто• 1 час назад
Молода українка їду в Німеччину типу підзаробити/ волонтерити без знання мови і взагалі ні в чому не орієнтується: що і де.
Хммм. Лише в мене дежавю? Залишились такі , що на це ведуться ?
Говорю відверто• 1 час назад
Ответ дляГоловнаЯ
А вы уверены, что там с волонтерством все чисто и прозрачно?
Та яке волонтерство? Українок в Німеччині на місці море, для чого когось з України стягувати?
Паспорт заберуть, в бордель відправлять і все.
Міні-бікіні• 1 час назад
Ответ дляВеликий сатирик
Ну як це не витримає. Всі їздять а вона не зможе, а жити сама як буде?
Моя мама в 70 лет спокойно выдерживает автобус Львов - Кельн, а перед этим ещё поезд из Днепра до Львова (в этот раз ещё и на второй полке).
А тут молодая девушка
ГоловнаЯ• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
Люди на месте не могут бесплатную практику найти. Все это подозрительно, если тема не выдумка.