Хата на мати• 1 час назад
Новый начальник закарпатского тцк.
Новим керівником Закарпатського обласного ТЦК та СП призначили екскомандира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковника Дмитра Лисюка.
Полковник відомий тим, що у листопаді 2023 року віддав наказ про шикування особового складу на відкритій місцевості в Запорізькій області, запізнився на захід, а через пів години очікування по військовослужбовцях було завдано удару балістичною ракетою «Іскандер-М». Тоді 19 бійців загинули та 53 зазнали поранень. Після перевірки Міноборони та відсторонення Лисюка слідство пояснило удар зламом месенджера Signal, і реальної відповідальності командування не понесло.
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Чомусь я навіть не здивована.
Так, в Україні вже важко чимось здивувати((
Анчо Ус• 1 час назад
Видели вчера Львов и как эти шакалы усрались? Люди не понимают, что только объединившись могут остановить этот беспредел
Анчо Ус• 1 час назад
Когда шакал убивает украинца, власть заявляет это не наши. Когда БК разносит пол города Вишневое власть заявляет так же- это не наше
Так кто орудует в стране и кому она принадлежит?
Ксерокопия ночи• 1 час назад
Ответ дляАнчо Ус
А что там было?
Кіма кепка• 1 час назад
Тю, ви забули кого вибрали в 19 році президентом? Так чого ви зараз дивуєтесь? Воно ж одне до одного кадри підбираються, ’яка хата такий тин’.
Анчо Ус• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
А что там было?
Твари хотели украсть парня 20 лет, ударили его по голове, народ отбил и началось массовое восстание лупили и шакалов и их бусы пыток
Ксерокопия ночи• 1 час назад
Ответ дляАнчо Ус
Я читала только упоминание об этом и пишут, что потом всех по одному будут вылавливать, кто участвует в этом(
Но объединяться все равно нужно, иначе не выжить
Анчо Ус• 1 час назад
Ответ дляКсерокопия ночи
Если это будут сотни тысяч по всем городам, ничего они не сделают
Анчо Ус• 1 час назад
Ответ дляMary_40
Ну ошибся возможно. Не доказано что он слил. Многие полуостров выстраивать вместе и похороны вместе.
Ой, Маня, кто бы сомневался.
Твое мужло тцкашное?
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ дляАнчо Ус
Ой, Маня, кто бы сомневался.
Твое мужло тцкашное?
Ця ’Маня’ взагалі за кордоном сидить, але їй звідти краще видно, хто помилився.
Анчо Ус• 1 час назад
Ответ дляБожий одуванчик
Но зеленое бабло получает из опы
Підмітайло• 54 минуты назад
Ответ дляАнчо Ус
Уже начинают понимать
Білий Лосик• 42 минуты назад
Ответ дляАнчо Ус
Єдине що шкода, то потім всіх хто відбивав того хлопця розшукають і ТЦК подає позов до суду по статті «перешкода формуванню лав ЗСУ» чи щось схоже, а це від 3 до 5. Тварюки, їх би всіх в той бус і одразу на нуль, а ВЛК дорогою по телефону провести, як ці падли роблять