Бринзолетта• 10 июня в 14:12
Поліція отримає нову систему зарплат і надбавок
Верховна Рада у середу, 10 червня, ухвалила законопроєкт № 6506-1 щодо осучаснення грошового забезпечення поліцейських.
За відповідне рішення проголосували 269 народних депутатів.
Документ закріплює гарантований посадовий оклад поліцейського на рівні 10 прожиткових мінімумів.
Також закон встановлює оновлену систему надбавок за вислугу років і більш чітку структуру грошового забезпечення.
лаМпочка• 10 июня в 14:21
ЧВК Зеленського за наші податки. Податки ОЛХ вчора прийняли і заодно чом би тепер не підняти зарплати силовікам, щоб служили владі завзятіше (план по людоловлі виконували)
Говорю-балакаю• 10 июня в 14:47
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
По суті питання ви праві )
Але вони керувалися постановою де оклади були по 3000 грн
Дивне створіння• 10 июня в 14:51
ушлёпки. никакой пользы от них вообще. только защищают режим и пакуют цивильных на мясо
Бринзолетта
• 10 июня в 16:10
Ответ дляЗараз все скажу
Треба йти працювати в поліцію,якщо так там добре
Давно пора, с такой то зарпалатой
Бринзолетта
• 10 июня в 16:29
10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на сьогодні становлять 33 280 грн (1 прожитковий мінімум для працездатних осіб становить 3328 грн).
Питань нема• 10 июня в 16:30
Можна поясню, як людина яка до цього вимушено дотична, але перевертнем в погонах не є. Вони зараз щомісяця отримують + 10000 до основної зарплати, яка не нараховується їм до пенсії. Тепер цю доплату скасують, але зроблять більший оклад, до якого справді більшими будуть надбавки за вислугу. Як же це бісить. На сьогодні, ми, державники, отримуємо 20000, а вони сидячи з нами в одному кабінеті і роблячи ту саму роботу 45000 (у кого вислуга норм), а буде десь до 50000, а може й трохи більше. Дупа
Бринзолетта
• 10 июня в 16:32
Ответ дляПитань нема
Это очень хорошо
Значит пенсам МВД пересчитают пенсию
Нехай щастить• 10 июня в 18:14
Ответ дляГоворю-балакаю
По суті питання ви праві )
А судячи по їхнім деклараціям то так і не скажеш
Бринзолетта
• 10 июня в 19:52
Ответ дляНехай щастить
А вы не судите, и не судимы будете, а то знаете, кто считает чужие, может перестать считать свои)
Нехай щастить• 10 июня в 19:57
Ответ дляБринзолетта
Менти і свої рахують і чужими не годують.
Бринзолетта
• 10 июня в 19:59
Ответ дляНехай щастить
Значит идите туда работать, раз так любите считать чужие.Не фиг сидеть на 8500 и ныть про нищебродство.
Нехай щастить• 10 июня в 20:20
Ответ дляБринзолетта
Краще голодати, ніж стерв´ятниками бути.
Бринзолетта
• 10 июня в 20:20
Ответ дляНехай щастить
А по местным темам и не скажешь
Нехай щастить• 10 июня в 20:50
Ответ дляБринзолетта
А по местным темам и не скажешь
Це як же завантажена на роботі, якщо усі теми перечитані.
Бринзолетта
• 10 июня в 22:28
Ответ дляНехай щастить
Не больше, чем у статистическая советчица миллиардерша.
Нехай щастить• 10 июня в 22:46
Ответ дляБринзолетта
Мєнтовка?