Пи Пи Пилюля• Изменено 1 час назад
Кіт нічого не їсть
Кіт після стресу (Шахед влетів у будинок) вже 3-й день нічого не їсть, ні свій корм, ні смаколики, за які, зазвичай, готовий маму рідну продати.
Спить днями у шафі, виходить тільки в туалет.
Чи можна якось йому допомогти? Пропонувати щось інше чи чекати?
аромат Жука• 53 минуты назад
Ответ дляЛюблю Украину
чекати, поки помре? якщо людина захворіє, теж чекати порадите?
Мы не безсмертны...
Бесконечность-не предел• 52 минуты назад
Можно покормить жидким паштетом через шприц. Но лучше к врачу, может быть причина совсем не в стрессе, просто болезнь совпала с прилетом
Бабуся Бетман• 52 минуты назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так.
В туалет ходить.
Ну это уже хорошо. Я б еще дала ему времени. И например нечего б вообще из еды не предлагала хотя бы сутки. Коты долго могут без еды.
Мій не такий• 52 минуты назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так.
В туалет ходить.
Может подедает втихушку?
Консервы влажного корма с очень сильным запахом, попробуйте на них коты реагируют.
Ручки-Крючки• 52 минуты назад
Ответ дляБілий Лосик
Так, звісно нехай помре від голоду. Ну ви серйозно?
Я выше писала - кормить со шприца, и так же воду давать
Білий Лосик• 52 минуты назад
Ответ дляБесконечность-не предел
От і я про це кажу. Хвороба могла бути, а стрес її посилив
Пи Пи Пилюля
• 51 минуту назад
Ответ дляСиренькая
Вы давно должны быть у ветеринара
Давно не вийшло б.
Спершу себе треба було до тями привести ...
аромат Жука• 51 минуту назад
Ответ дляСтефанія
Котам не можна так довго голодувати, для них це смертельно небезпечно.
Тому просто чекати це не варіант, можна дочекатися зовсім не того результату
Частный дом. Есть пару кошачих. Весь год во дворе. Всё норм...
Сиренькая• 50 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Давно не вийшло б.
Ну хоть сейчас сходите
Білий Лосик• 50 минут назад
Ответ дляРучки-Крючки
А якщо там проблеми з нирками або печінкою і потрібні ліки? Все одно наугад годувати зі шприца?
аромат Жука• 49 минут назад
Ответ дляБілий Лосик
Може все ж таки краще спрямувати автора до ветеринара, а не спонукати до самолікування?
Удалено администрацией...
Білий Лосик• 49 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Давно не вийшло б.
Збирайтеся і прямо зараз йдіть до ветеринара. Встигнуть взяти кров на аналіз і призначити лікування за потреби
аромат Жука• 47 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Так.
В туалет ходить.
Жопа..Кошатники.. Ещё и туалет личный...
Клептоманка• 46 минут назад
Ответ дляаромат Жука
весь год без еды что ли?
Пи Пи Пилюля
• 43 минуты назад
Ответ дляМій не такий
Может подедает втихушку?
Наприклад який? Він на сухому кормі (Josera беззерновий, і тунець в консервах для котів).
Може, і під´їдає вночі, але візуально кількість корму в мисці не сильно змінюється.
Коли мовчу- приємна жінка• 38 минут назад
Срочно в клинику!!!! Сейчас!!!
3 дня - максимально возможный срок голодовки для котов. Дальше начинаются необратимые изменения внутренних органов.
Коли мовчу- приємна жінка• 35 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Весы дома есть?
КинДза• 20 минут назад
Пора їхати в ветеринарку, кота прокапають - зразу стане краще, а там і адекватну терапію призначать. Мого раз відкапували після стресу, бо габапентин не подіяв.
Мій не такий• 8 минут назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Феликс дешёвый ну прям запах ужас, коты его любят попробуйте.