Ніколи не збрешу• сегодня в 09:51
Прочитала біографію Майкла Джексона
Тема для фанатів. Кому не цікаве його життя навіть не починайте читати.
Книга називається Життя короля. Писав біограф протягом життя Майкла.
Як і багато людей в світі я очарована ним після фільму. Тиждень плакала і передивилась всі можливі інтерв´ю і відео виступів.
Він геній, що сказать.
Але після книги мене трохи відпустило.
Все таки і він з приколами був.
Що мене в книзі просто розірвало.
Оте перше обвинувачення в розбещенні.
Таки нездорова якась поведінка була у Майкла. Може, батько і захотів нажитись, хоча нормальні батьки пішли б в поліцію, а не одразу вимагали б мільйони. Але в них був привід хвилюватися це точно.
Майкл, якому 32 роки, буквально одержимий був цим хлопчиком, котрому 12. Це нездорова дружба. Що у них могло бути спільного? Враховуючи, що він дзвонив йому ледь не щодня і годинами розмовляли. То в Неверленді, то вдома у хлопця зависали. Брав з собою в тури і дуже засмучувався, коли той не міг їхати. Зразу після концерту біг дзвонити йому. Я коли дивлюсь виступи того туру, то уявляю як всесвітньо відома зірка, яка робить такі шоу і збирає стадіони, йде за куліси і набирає 12 річного хлопця і говорить з ним. Про що? Чому він не зависає з дядьками, жінками і тд. Я не кажу, що він педофіл і в нього був секс з цим хлопчиком. Але якась закоханість чи нездорова прив´язаність.
Доречі, він ніколи не обвинувачував дитину в цих розборках з батьками (навідміну від другого обвинувачення, коли він зізнавався, що любить абсолютно всіх дітей світу, а цього малого ненавидить). Йому було так жаль, що ніби то батьки заставили дитину цю пройти через весь кошмар допитів і тд.
Майкл називав ці відносини космічними, які нікому не зрозуміть. Завалював подарунками і хотів вчити в кращих вузах і будував плани. Та що там казати. Він хотів до будинку малого крило добудувати, щоб більше бути разом, і це була ідея батька, поки він не запідозрив що нездорові відносини. І оце засинання в одному ліжку, коли в домі є інші ліжка і вже його посиійно про це питали, і він знав, що батькам не подобається. І все одно продовжував з ним спати. А коли питали про щось таке, то одразу плакав. Щнову ж таки це те, що було описано в книзі і, судячи, з оцінкою критиків, журналіст намагався бути об´єктивним і не притримуватись жодну зі сторін. Але звідки він взяв ці відомості? З матеріалів слідства, мабуть, а значить зі слів батьків. Бо я не хочу у все це вірити.
Не можу не думати про це.
Я не хочу звинувачувати в чомусь його, хто я така. Але я так не хочу вірити, що в нього були якісь такі відхилення.
В моїй голові він був кращий з кращих. І як професіонал, і як людина.
Доречі, в книзі всі відгукувалися про нього, як про дуже хорошого. З ним любили працювать і поважали його за людяність.
Скільки він помагав.
В турах він скуповував іграшки сам особисто, в номері міг всю ніч вставляти батарейки і сам роздавав їх дітям за кулісами.
І був безмежно щасливий. Що це як не безумовна любов до дітей, яка його і погубила врешті.
Далі буду розказувать ще деякі факти, які мені запам´ятались.
Він геній, що сказать.
Але після книги мене трохи відпустило.
Все таки і він з приколами був.
Що мене в книзі просто розірвало.
Оте перше обвинувачення в розбещенні.
Не можу не думати про це.
Скільки він помагав.
Ніколи не збрешу
• 1 час назад
Ответ дляЗвезда в шоке
Вот если Джонни Депп не виноват, то он подал в суд и вся ложь и спектакль его бывшей рассыпалась.
Все жертвы Майкла стали наркоманами, и Макалей Калкин туда же.
И его собственные дети тоже. У всех травмы
Так не об´єктивно не можна стверджувать
Мама Чели• 52 минуты назад
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну не смешите про ничего не смогли доказать. Он направо и налево всех подкупал миллионами своими. И детей себе купил, и тех, которых насиловал, и тех, которых ему родила медсестра. Как стати, его дети? Дочь наркоманка, у нее в носовой перегородке дырка. Это нормально по вашему? У человека, который типа ’так любит детей’
Дочке было 11 лет на момент смерти Майкла и все было у неё отлично, пока папа не умер, а потом начался ад. И не вам её судить. Она 6 лет как избавилась от зависимости и все у неё хорошо. Выпускает альбомы, снимается в фильмах и работает в индустрии моды. Так что иди лесом. Тебя что жаба давит, тоже хочешь от него миллионы? Становись в очередь, голодная до грязи всегда в грязи и энергетика у вас черная.
Звезда в шоке• 50 минут назад
Ответ дляМама Чели
Уже в том возрасте у нее были суицидальные попытки. О каком все хорошо у наркоманов вы несете?
Последние предложения даже не буду комментировать. Это ваше содержимое льется, наверное все детство от своей мамы слышали
Ніколи не збрешу
• 31 минуту назад
Ответ дляЗвезда в шоке
Шкода, що тема перейшла в образи.
Я так хотіла просто поговорить
Мама Чели• 20 минут назад
Ответ дляЗвезда в шоке
В каком том возрасте? Ещё раз подробнее.
На момент смерти Майкла ей было 11 лет, она росла в закрытом мире, где Майкл её буквально боготворил и защищал от всего негатива. В один миг отца не стало, её безопасный мир рухнул, а девочку выкинули в жесткую реальность к родственникам, под прицел камер, таблоидов и жуткого хейта в соцсетях. Защитить её было некому, пожилая бабушка просто не справлялась с бунтующим подростком, и Пэрис осталась один на один со своим горем. На этом фоне у неё развился целый букет диагнозов, включая клиническую депрессию, тяжелое ПТСР и ОКР. В довершение ко всему, в четырнадцать лет на неё напал незнакомый мужчина и пытался изнасиловать, что окончательно добило её психику.Пытаясь хоть как-то заглушить эту невыносимую боль, Пэрис начала причинять себе вред — резала и обжигала кожу, чтобы перевести ментальные страдания в физические. В подростковом возрасте, связавшись с неподходящей взрослой компанией, она начала глушить стресс алкоголем и сильнодействующими запрещенными веществами. Ей приходилось прятать следы под огромными балахонами. Она просто выключала мозг, чтобы не сойти с ума от кошмаров, и в пятнадцать лет всё закончилось громкой попыткой суицида, когда она наглоталась таблеток и вскрыла вены. Пэрис сама признавалась, что таких попыток было множество, и спасло её только то, что её вовремя отправили на принудительное долгое лечение в закрытую терапевтическую школу. Сейчас Пэрис 26 лет, она невероятными усилиями выкарабкалась из этого кошмара, у неё уже 6 лет абсолютной трезвости, она успешно занимается музыкой и моделингом. Так что не надо вешать грязные ярлыки на человека, который пережил настоящий ад и смог из него выбраться и ещё обвинять в этом Майкла.
Ніколи не збрешу
• 6 минут назад
Ответ дляМама Чели
Який кошмар.
Майкл їх так любив. Я не чула, щоб вони негативно про нього говорили.
Як жаль всіх