Карапулька• 1 час назад
Син здав toefl на C1
Без репетиторів і мовних шкіл. Сам вчив.
Набрав 100 із 120. Або 5 з 6 за новою системою.
16 років
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Молодець!
Мій здав IELTS на С1, при тому, що перша мова в школі була німецька. Я так і не зрозуміла, як і коли він вивчив англійську, бо в школі аона була відверто слаба. Були репетитори 2 рази по 3 місяці: перед НМТ і раз на тиждень перед IELTS. Але основна робота вся була самостійною
Карапулька
• 1 час назад
За кордон. Поки не визначились. Бо до сертифіката ще й бюджет треба на англомовні програми.
КохайтесьЧорнобровi• 59 минут назад
Вітаю
А де саме здавали на цей сертифікат і яка вартість екзамену?
Карапулька
• 58 минут назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Вітаю
Дякую. В Києві. 170 доларів. В середу здав, сьогодні результат
из_под_тишка• 56 минут назад
Ответ дляКарапулька
Странно. Обычно сначала определяются с вузом, а потом сдают тест. Не все вузы принимают тоефл. Кому-то нужен айелтс
Зараз на дієті• 57 минут назад
Ответ дляКарапулька
онлайн здавав?
КохайтесьЧорнобровi• 57 минут назад
Ответ дляКарапулька
дякую
Зараз на дієті• 54 минуты назад
автор, десь читала, що онлайн сертифікати не всі вузи приймають, тому і перепитую чи онлайн. Мій хоче у Польщу їхати в серпні писати
Сизоока бестія• 51 минуту назад
Ответ дляЗараз на дієті
В нашому вузі вже писали в квітні.В червні був результат.В вас якось пізно.
Попельшка• 51 минуту назад
Ответ дляКарапулька
Молодець. Ким хоче бути?
из_под_тишка• 51 минуту назад
Ответ дляЗараз на дієті
Автор троллит скорей всего. Тоефл это вообще тест для сша больше, Европа требует айелтс в основном.
Т е не определилившись с вузом и расчитывая найти бюджет - тоефл сдавать в принципе странно
Зараз на дієті• 49 минут назад
Ответ дляСизоока бестія
мій тільки десятий закінчив. А куди Ви вступили?
Сизоока бестія• 48 минут назад
Ответ дляЗараз на дієті
Люблін.
Карапулька
• 44 минуты назад
Ответ дляЗараз на дієті
Офлайн здавав, у Києві
Карапулька
• 43 минуты назад
Ответ дляиз_под_тишка
Тема не про вуз. Точно буде навчатись англійською, тому вчив і готувався. Є, звичайно, країни і вузи які розглядаємо.
Карапулька
• 41 минуту назад
Ответ дляЗараз на дієті
Мій теж 10.
из_под_тишка• 40 минут назад
Ответ дляКарапулька
Вы еще не нашли бюджет, но ребенок сдал американский английский. Значительно снизив круг вузов среди котрых можно искать бюджет. При том, что в штатах в принципе найти бюджет намного сложнее, чем в европе. Как и содержать студента.
Поэтому нужно лучше готовиться перед тем как троллить)
Карапулька
• 40 минут назад
Ответ дляиз_под_тишка
Якщо вам так легше- я троль)
Якщо тут від здачі тесту декого ковбасить, то якщо напишу країну чи вуз- гімна наллють повну панамку
из_под_тишка• 39 минут назад
Ответ дляКарапулька
Якщо вам так легше- я троль)
Так а зачем вы тогда в принципе тему создавали?
Карапулька
• 38 минут назад
Ответ дляиз_под_тишка
Та ідіть в сраку) вузи Європи теж приймають toefl. Перед тим, як писати- готуйтесь нормально)))
Я вже списалась з десятком вузів у різних країнах і всі в вимогах пишуть і айлтс, і тойфл і ще кілька
Карапулька
• 38 минут назад
Ответ дляиз_под_тишка
Шоб вам настрій зранку зіпсувати. От спеціально
из_под_тишка• 35 минут назад
Ответ дляКарапулька
Мне на самом деле было интересно пообщаться на тему вуза, пока вы не начали писать нелогичные вещи.
А если тема правдива и вы таки имеете на примете вуз, котрый принимает тоефл - то от всего сердца желаю вашему ребенку удачи и найти бюджет)
Карапулька
• 21 минуту назад
Ответ дляиз_под_тишка
Тема не про вуз. Ви спочатку почитайте на сайтах універів вимоги і будете знати