ДА да да• 2 часа назад

Жах філологів, перфекціоністів і зануд

Концентрація подразників психіки зашкалює.
Слабонервним не дивитися
LediBlac• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
З Києва
Ну вы там после ночных 😥 вообще можете ни на что не реагировать- ваша ’крепость духа’ вполне объяснима.

Повелитель бітка• 1 час назад
если бы продавала, то тогда да - капец! а на халяву можно абы как писать, сути не меняет.
Начальник Анонимов• 1 час назад
Филилоги давно в курсе, насколько много безграмотных людей) Да и перфекционисты тоже)
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляLediBlac
Я реагую коли хтось голосно шафку закриє чи стулом по плитці соває. А граматичні помилки вже не хвилюють
7_кг_рыбы• 1 час назад
Чтобы писать без ошибок не нужно быть ни умным ,ни глупым. Нужно просто много читать на этом языке. Тогда зрительная память начнет бунтовать при попытке написать слово неправильно
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Норм, головне зміст зрозуміло.
та можно и в школу не ходить, 3 класса достаточно - писать научилась - то поймут змист в лююлм случае
Міні-бікіні• 1 час назад
Ответ дляЗ горіха зерня
И они рожают. В целом, неудивительно.
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляТигрЛьвович
Більше всього,що людина російськомовна і намагається писати українською .
Але , я не здивована - покоління молоді, яке вчилося писати ’ на клавіатурі’ комп´ютера та телефону - маємо такі і результати, не дивлячись на те, що вони вже молоді матусі 😂
думаете по-русски она грамотно пишет?
Міні-бікіні• 1 час назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Вы не понимаете, что она человек, а вы скотина.
Богданка пришла в чат

7_кг_рыбы• 1 час назад
Ответ дляЗ горіха зерня
И они рожают. В целом, неудивительно.
В США это уже проходили. Там стерилизовали людей с низким iq
Чудо Ф_ф КеДаХ• 1 час назад
Ответ дляЗ горіха зерня
И они рожают. В целом, неудивительно.
Нічого дивного .
’Данні,вірно’-це маленька частина того ,як пишуть в одній з державних служб столиці .
А про таке явище як відмінки вони й не чули .
7_кг_рыбы• 58 минут назад
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Нічого дивного .
Самая засада с буквой Ґ )