Ух яка ж Я• сегодня в 11:40
Міс Діор, духи, хто купляє оригінали
Дівчата,допоможіть, потрібно купити міс діор. Які стійкіші, парфуми чи парф.вода, і д можна замовити,щоб точно оригінал?
Диверсификация• сегодня в 11:43
Всі стійкі, беріть парфумовану воду. Брала і в Брокарді і на Нотіно і на Мейкап, всюди оригінал. Але я би радила взяти на сайті Діор Україна, буде гарне пакування, подарунки.
Ух яка ж Я
• сегодня в 11:57
Ответ дляДиверсификация
дякую
Запасная спина• сегодня в 12:07
Ответ дляtereska
Мені найприємніший «квітучий букет», але це туалетка і злітає за час-два. Інші тяжкі, навіть перегружаючі, не подобаються, але кожному своє.
Придивіться до Форева енд Ева, цікавий та ніжний аромат, але тільки по 100 мл.
Тоже его люблю)... Но использую не часто. Настоялись уже что ли, не знаю. Держат запах хорошо)... На одежде до стирки это обязательно. На коже часов 5. Брала на мейкап. Перед этим такие же в дьютике. Сравнивала, одинаковы. Оригинал