Невгамовна• 1 час назад

Чи закоханий він у неї?

Спілкуюсь з хлопцем трохи більше місяця, ми працюємо в одному офіс центрі. Знайомі вже більше двох років, але я була в стосунках і ми не спілкувались майже. Ініціативу у спілкуванні проявив він, завжди пише, дзвонить, запрошує на побачення. Каже, що я його приворожила і він не може без нашого спілкування. Але вчора спілкувалась зі своїм знайомим, який раніше був його колегою, то той мені розповів, що хлопець, з яким я спілкуюсь, раніше був закоханий там в його колегу, вони і зараз часто разом на каву виходять. Як думаєте, він закоханий в неї, а я запасний варіант? Сам він мені казав, що вже і не пам´ятає, коли закохувався в когось і боїться закохатись в мене, щоб потім не було боляче.
Непогодка• 1 час назад
от звідки я можу знати, закоханий він в неї чи ні...

Аноним_Русалка• 1 час назад
Снова офисные амурное романы
Пешеходик• 1 час назад
Ответ дляНепогодка
Раскиньте Таро для авторицы
Непогодка• 1 час назад
Ответ дляПешеходик
Раскиньте Таро для авторицы
не умею. Пошла учиться
Дівчина Гілмор• 1 час назад
А мені здається, що він з тих, хто не може без жіночої уваги і таких ’компаньонок до кави’ в нього буде на кожних роботах
Фіфачка• 59 минут назад
Ипаться хочется, далеко ходить не хочется. Поэтому ищет дирочку, не выходя с работы
Шотуткоїться?• 59 минут назад
На работе только деловые отношения.
автор Невгамовна • 59 минут назад
Ответ дляШотуткоїться?
На работе только деловые отношения.
Він не зовсім мій колега, просто працюємо в одному офіс центрі
Дівчина Гілмор• 58 минут назад
Ответ дляНевгамовна
Офіс центр це велике село і всі все про всіх знають

Майструю крила• 56 минут назад
Покажи фигуру -будет понятнее
автор Невгамовна • 56 минут назад
Ответ дляМайструю крила
Покажи фигуру -будет понятнее
Її чи свою?
Цідило правди• 52 минуты назад
Ответ дляНевгамовна
Її чи свою?
Обидві
Аноним_Русалка• 49 минут назад
Ответ дляНепогодка
не умею. Пошла учиться
Сейчас ещё пришлет вам задание проверить его номер в Гетконакте. А то вдруг он там Ловелас и Абьюзер
Аноним_Русалка• 48 минут назад
Ответ дляНевгамовна
Если бы ещё директор , а так …
Ро30BbIu_CJIoHuK• 44 минуты назад
Ответ дляНепогодка
В смысле? Они же все зарегистрированы на Советчице и все на Советчице друг друга знают.

Сарказм, еслишо)
Мандолина Бу• 43 минуты назад
Ответ дляНевгамовна
Її чи свою?
Його
Ро30BbIu_CJIoHuK• 43 минуты назад
Ответ дляФіфачка
Тот случай, когда слово ’дирочка’ может быть одновременно и с опечаткой, и без)
Непогодка• 28 минут назад
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK

Сарказм, еслишо)
я женщина пожилая и не успеваю за всеми новшествами, вводимиыми на советчице.
Вот если б в Дії....
Если шо - тоже шутю.
Аноним_Русалка• 27 минут назад
Ответ дляНевгамовна
Її чи свою?
Ну не хлопця же

Непогодка• 19 минут назад
Ответ дляАноним_Русалка
Блин! У меня ж і генконтакта нет. Пошла устанавливать.
Непогодка• 18 минут назад
Ответ дляАноним_Русалка
Ну не хлопця же
А чому б і ні? Може на фіг він взагалі.