Гладиолус• 1 час назад

Як думаєте, в кавунах багато хіматури?

Чи немає?
Може зараз нові сорти ростуть без цього
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вас не дивує як з´являється кавун з 4 парами хромосом, якщо в природі є лише кавуни з 2 парами? :)
Вам ніхто не забороняє їсти ’дауна кавуна’ з зайвими хромосомами. Зате без кісточок, і зрозуміло чому. Природа, на відміну від людини, стримує розмноження нежиттєздатного.
Шляхом схрещування.

автор Гладиолус • 1 час назад
Ответ дляДружная семейка
Он стоит дороже обычных сейчас, где-то 50 грн за кг. Но сколько было раз, что покупали дешевле арбуз и он перезрелый, или не сладкий, короче отправлялся в мусорку. А эти съедаются просто мгновенно и одно удовольствие
Я знаю, що ціна вища
Минулого року брали кілька разів
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Наступного разу пишіть одразу в жпт
Наче добре пояснив
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Де там це написано?
Схрещування це природній процес, а не штучне втручання в лабораторії
У кавунів не буває 4 пар хромосом. Здоровому кавуну підсадили зайві хромосоми, зробили нежиттєздатного інваліда, нездатного до розмноження. Посадили поруч зі здоровим для запилення. Але потомство неспроможне до подальшого запліднення, щоб не плодити аномальних інвалідів. Тому і відсутні кісточки. Вас влаштовує - ок.
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Він якості свої не втрачає, в ньому просто не має кісток
А так, він повністю такий самий, як ваш з кістками 😂😂😂
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Шляхом схрещування.
Як можна шляхом схрещування збільшити кількість хромосом?
Почитайте що саме ви їсте і яким шляхом це отримується:

У обычного кавуна клетки имеют 2n наборов хромосом. Чтобы получить растение 4n, используют специальное вещество — чаще всего колхицин. Он нарушает работу веретена деления клетки: хромосомы удваиваются, но клетка не разделяется на две. В результате количество хромосом в клетке становится вдвое больше.
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом

Я там скрін виставила спеціально для вас
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом

Саме головне, що це не гмо :)
А схрещення, не схрещення, це вже не моя проблема
Я їм і насолоджуюсь
Физрукая• 1 час назад
Это сахар с водой и химией, не стоит это есть или очень мало

Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Наступного разу пишіть одразу в жпт
Наче добре пояснив
Наступного разу подивіться значення слова ’схрещування’.
Коли ви ШТУЧНО змінюєте кількість хромосом у рослини, це НЕ схрещування. Це штучно виводиться рослина інвалід з зайвими хромосомами (у людей, наприклад, при хворобі Дауна є зайва хромосома). І лише потім здорову рослину схрещуютб з штучним інвалідом, щоб їх потомство було нежиттєздатне (відсутність кісточок). Не кожен хоче споживати таке.
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну й супер
За те без кісток :))
Властивості він має ті ж самі, тому не нервуйте :))
Ви їжте з кістками :)) не інваліда
Ку ка ку ка ку• 1 час назад
Конечно. Там и азот, и углевод, и водород , и кислород и куча их соединений.
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Таке це яке?
Кавуни без кісток розгрібають найшвидше
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Ну й супер
За те без кісток :))
Ви їжте з кістками :)) не інваліда
На здоров´я! Я плачу мінімум вдвічі дорожче за кавун з кісточками, звичайний традиційний 🍉, який знову може вирости з кісточок.
Мені не важко почистити кісточки, аби не споживати штучно модифіковані кавуни з зайвими хромосомами, які невідомо як відобразяться на здоров´ї, особливо дітей. Кожному своє.
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Таке це яке?
Кавуни без кісток розгрібають найшвидше
Їх слабо беруть, хоч вони й найдешевші) Першими розбирають з кісточками, ’як в дитинстві’. Але я за кордоном.
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
😂😂😂😂😂
Тільки момент, ці кавуни коштують дорожче
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я теж за кордоном :)
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
А як відібʼється це на здорові, це не гмо ;)
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
😂😂😂😂😂
Вдвічі дешевше, якщо купувати на вагу. Якщо такий кавун продається за сталою ціною без урахування ваги - він взагалі копійки в перерахунку на кілограм.

Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні. Ці кавуни коштують за кг дорожче на 30% ніж звичайні.
Ці кавуни не великого розміру, сорт міні, на 3-4 кг максимум.
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Ми є те, що ми їмо... 200 років пройшло, а актуально, як ніколи.
Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ну ви їсте не гмо і я їм не гмо кавуни :))
7_кг_рыбы• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Поміряйте нітратоміром бабусині помідорки з городу, дуже здивуєтеся.
А шо там
Млинці зі смайликом• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Смішна ви. Смачний кавун коштує 1,99євро/кг. Кавун без кісточок у цьому ж магазині - 1,39/кг. Він витягує біля 5 кг.
У звичайних супермаркетах продають безкісточкові кавуни по 3-5кг за сталою ціною 3,99. Кавуни з кісточками завжди на вагу, вони великі.
Бегущаяпо• 55 минут назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Що ви мені намагаєтесь довести?
Що ви їсте кращі кавуни? 😂😂😂
Бегущаяпо• 53 минуты назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
То ви доводили що то Іспанія гмо
Потім виявилось що не має кавунів з гмо
Потім ви почали писати про здоровʼя і бідних дітей
Потім про ціни
Вам не набридло?
ША! я прийшла!• 53 минуты назад
Ответ для7_кг_рыбы
А шо там
Бабусі люблять курячим гноєм удобряти, а там надлишок азоту і нітрати пруть.
Бегущаяпо• 46 минут назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Якби ви відразу звертались до часу жпт, то не прийшлось би вам писати купу непотрібної правдивої інформації
Бегущаяпо• 46 минут назад
Ответ дляМлинці зі смайликом
Бегущаяпо• 46 минут назад
Ответ дляМлинці зі смайликом