Зажуженная Жужжа• 1 час назад
До якого лікаря звертатись? Забуваю часто
Доброго вечора . Проблема наступна : постійно щось забуваю . Для прикладу : іду на кухню зробити чаю ,і замість того наливаю води в чашку з крану і потім доходить, що мала ж чаю попити , а не води з крану холодної . Або їду на авто додому, але звертаю по іншому маршруті . Мене це дуже лякає . Це вже пів року така ситуація . До якого лікаря звернутись і що потрібно перевірити? Дякую
Зажуженная Жужжа
• 1 час назад
Таких « моментів» ну дуже багато . Аби це були одиничні якісь- я би і уваги не звертала.
Кнопкотиць• 1 час назад
Я зверталась до невропатолога. Мені зафігачили 10 уколів внутрішньовенно, і мені прояснилося.
Зажуженная Жужжа
• 1 час назад
Ответ дляКнопкотиць
А що вводили і від чого? Чи для чого?
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А що вводили і від чого? Чи для чого?
Я дуже все забувала, темніло в очах, я навіть декілька раз губила свідомість.
Але це було років 15- 18 тому, я вже й не пам´ятаю. Мабуть, ВСД. А ліки то взагалі не пам´ятаю