Мольфарочка• вчера в 22:28
Как разнообразить семейные вечера?
Каждый раз одно и то же, хочется добавить что-то новенькое
МадамОхмури• вчера в 22:31
Законсервуйте 30 банок огірків, цей день сім´я не забуде, гарантую.
Там-тарарам• вчера в 22:41
Скажіть чоловіку, що дитина не від нього, і насолоджуйтесь вибухом емоцій і нових відчуттів.
На_оба_рот• вчера в 23:04
Играем в настольные игры, читаем вслух книги и обсуждаем, гуляем вдвоем с мужем в парке или по городу периодически перед сном
Настасья Пицун• сегодня в 03:23
Ми майже 20 років в офіційному шлюбі, давно в нас різноманіття заплановане))) щось по пʼятницях, типу кінотеатр чи ще десь без дітей - паб, прогулянка, виставка, диско, що знайдеться, на квести декілька разів ходили, де можна вдвох. По суботах гості чи ми в гостях. Інші дні як прийдеться, здебільшого присвячені дітям, батькам, чи окремо з друзями, подругами. Полюбляємо серіали разом, якийсь виберемо і дивимось тільки в будні, якщо дозволяє час, дуже зближує) зараз наприклад чекаємо кожної серії «лакі»