Бронетапці• сегодня в 16:19
реабилитация ребенка 25-30 тысяч в месяц, блин(
и это еще экономно(. просто поныть о том, что в Украине это все ложится на плечи родителей...
Кто крайний?• сегодня в 20:02
Ответ дляБаба на горошині
Вы наверное поймёте, если будете мамой такого «овоща»
По другому никак. А вы еще пишете про эмпатию
У вас ее нет, вы говорите про удобство
А вы наверное поймёте или уже поняли что такие дети приходит в семью за грехи не просто так. У меня она есть, не таким как вы судить. Вот и все. Двуличные лицемеры для меня не авторитет моральный
Угги_в_горошек• сегодня в 20:08
Ответ дляБаба на горошині
Я три года мучалась на инклюзии в Украине.
У ребёнка был ассистент который не справлялся с ним, ребёнок стал замыкаться в себе, стал нервным и потом агрессивным. Очень долго выясняли в чем причина, так как тьютор ребёнка мне в уши лила всякую фигню.
Слава богу финансы позволили переехать в другую страну, ребёнок просто за полгода ожил. Куча занятий после уроков, сенсорная терапия, занятия с психологом, групповые занятия с психологом, учителя постоянно проходят обучение, тьюторов или помощников учителей не берут абы кого, это люди с образованием и тоже постоянно проходят обучение. Я не представляю что было б с моим ребенком, если б он остался в Украине. И это был Киев, где еще типа создают видимость этой инклюзии, я представляю что там в маленьких городах и селах.
Різні школи, все залежить від адміністрації.
Я теж знаю школу у Києві, де директору начхати, у класі троє дітей з ООП, один асистент (в інших двох класах немає дітей з ООП), дитина з вадами слуху втратила ’свого’ асистента після того, як до класу перевели дитину з РАС.
Тому й писала авторові, що школу треба шукати.
Баба на горошині• сегодня в 20:11
Ответ дляУгги_в_горошек
Ага, потрібно через все місто везти дитину, бо інклюзія в 99% шкіл лише умовна.
Ви серйозно?
А може просто це на державному рівні повинно вирішуватись і каратись?
Тому що права дитини в нас наче є, але по факту не має, так само як і інклюзіі
Ви серйозно?
Баба на горошині• сегодня в 20:13
Ответ дляКто крайний?
😂😂😂😂
Да, именно за грехи, но вы ж не такая
Добро с Кулаками• сегодня в 20:13
Ответ дляБаба на горошині
А что это даст?
У нас инклюзия на бумаге, с ребенком работают невротички, которые про инклюзия тоже только на бумаге видели
Учителя не проходят должного обучения из никто не учит работать с такими детьми
Щоб вчитель міг працювати з такими дітьми, то в класі має бути максимум 10 дітей, а не 30
У одного вчителя просто чисто фізично нема часу на те, щоб Колі або Васі особисто пів уроку пояснювати як писати цю рисочку
Бо інші 29 дітей рознесуть клас
Тому закривати спеціалізовані школи є великою помилкою
Бо інші 29 дітей рознесуть клас
Угги_в_горошек• сегодня в 20:14
Ответ дляБаба на горошині
Яка у вас освіта?
Те що ви пішли послухали в три питання задали, це не про навчання.
Навчаються зазвичай протягом всього року.
За освітою я вчитель математики та інформатики.
Для дитини, яка не має нюансів по психіатрії, цього цілком достатньо.
Протягом року є навчальні вебінари, але там незручний графік, вони починаються то о 13:00, то о 14:00, коли ще тривають уроки. І там немає можливості діалогу. Курси на канікулах мені більше подобаються.
Баба на горошині• сегодня в 20:15
Ответ дляКто крайний?
Знаю одну такую, которая с такой же как у вас эмпатией к людям очень возмущалась тем, как так, инвалиды мешают обществу. При этом это клавврач, человек, который работает с людьми.
Жизнь подправила ей мышление, когда у нее внучка родилась с дцп
Тоже наверное, через грехи :)
Баба на горошині• сегодня в 20:16
Ответ дляДобро с Кулаками
Бо інші 29 дітей рознесуть клас
В таких классах есть или тьюторы или помощники учителей, учителю не нудно отрываться от всего класса, о б объяснять одному
Баба на горошині• сегодня в 20:19
Ответ дляУгги_в_горошек
Це вам здається, що достатньо. От на цьому й будується інкобзія в Україні
Навчання 0, курси відвідали, питання задали, все, вистачить
Угги_в_горошек• сегодня в 20:25
Ответ дляБаба на горошині
Тепер цікаво. Чого такого я зі своєю освітою не знаю, що дитині з ООП моєї кваліфікації не вистачає, щоб вивести її з кабінету і привести назад?
Угги_в_горошек• сегодня в 20:28
Ответ дляБаба на горошині
Ви серйозно?
Поки мама чекатиме чогось від держави, то її дитина школу закінчить.
Те саме з лікуванням і реабілітацією.
Баба на горошині• сегодня в 20:31
Ответ дляУгги_в_горошек
Те саме з лікуванням і реабілітацією.
Так, мама винна, що іеклбзія на рівні держави не працює
Баба на горошині• сегодня в 20:36
Ответ дляУгги_в_горошек
От з цього потрібно починати
Що для вас це просто відвезти і привезти в клас і нічого більшого.
Психологічної підтримки дитина не потребує,
Угги_в_горошек• сегодня в 20:42
Ответ дляБаба на горошині
От з цього потрібно починати
Психологічну підтримку дитина отримує. Тільки не під час уроків.
Вона не хоче, щоб про її особливості знали одноклассники. Має право.
Більше того, батьки мають право не називати діагнози дитини у школі, і у жодних документах з ІРЦ діагнози теж не фігурують.
А фізично їй і у Німеччині не допомогли б більше, вона прооперована, але хвороба у неї невиліковна.
Баба на горошині• 2 часа назад
Ответ дляУгги_в_горошек
А яким чином дитина на інклбзів в школі знаходиться без документів???
Дітям так не кажуть, бо толерантні 0, тобто з класом теж роботи не має. Всі роблять вигляд, що все ок :))))
Кто крайний?• 2 часа назад
Ответ дляБаба на горошині
Тоже наверное, через грехи :)
Знайте клго хотите. Главное что меня вы не знаете. Несите сейчас свой крест достойно, а не желайте его другим. В школе нужно учиться, а не всем за одним ребёнком бегать. Свободна
Угги_в_горошек• 2 часа назад
Ответ дляБаба на горошині
Ви неуважна.
Дитина з документами.
Але за діючими законами діагнози у цих документах не фігурують.
У висновку з ІРЦ лише перелічено, які складнощі є у дитини і що рекомендовано.
Не вказано ані діагнозів, ані симптомів. Нічогісінько.
Дитина з документами.
Баба на горошині• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
:)
Жизнь длинная, не переживайте
Кто крайний?• 2 часа назад
Ответ дляБаба на горошині
:)
Жизнь длинная, не переживайте
Удалено администрацией...
Баба на горошині• 1 час назад
Ответ дляКто крайний?
Удалено администрацией...
Кто крайний?• 1 час назад
Ответ дляБаба на горошині
Удалено администрацией...
Да вы уже насыпали своего.дать туалетной бумаги? Проявить эмпатию к человеку гнида подобному вам? Пройдите свой путь для начала. И научитесь не расписываться за других и не трактовать своим слабым умишком что вам вздумается
БезникаяЯ• 1 час назад
Ответ дляБронетапці
Есть тяжелое нарушение речи, есть признаки нарушения развития учебных навыков, есть психиатрический диагноз, который не позволяет ему говорить с другими людьми. А так, в целом приятный и милый ребенок, идет в первый класс, есть хорошие шансы на корекцию, но при условии хорошей суммы денег ежемесячно. Обычный логопед и школьный психолог тут не справятся
А реабілітація що в себе включає?
ЗдесяЯ• 1 час назад
Ответ дляБронетапці
Зато в Швеции относятся к детям с ООП как к равноправным членам общества. И учителя обязаны искать к каждому подход, а для детей предусмотрены адаптации в классе за счет государства. А у нас это простая формальность.
В Швейцарії на цього вчителя йде половина ЗП батьків у вигляді податків, а в Україні не буду нічого платити, до пенсії не доживу, за рахунок чого ви пропонуєте банкет в оплаті?
Все по чесному, де сильна соц підтримка, там сильне податкове навантаження і любий чих гроші, в державах де що хочу то й роблю в плані податків така і підтримка, бо немає за рахунок чого підтримувати, чудес не буває
Сиджу тихенько• 1 час назад
Ответ дляOrganic
В Украине большинство не считают нужным их оплачивать.
Кстати, за границей, страховки реабилитацию так же не покрывают
А який сенс в них доя важких випадків, якщо страховка покриває лише гострі стани?? Наприклад видалити гранди не можна. Купа виключень.