Весняний Марафон• сегодня в 11:37

Як думаєте штучний голод чи реальний буде?

Київ, Львів чи і інші області? Закупатися чи це тільки потім викинеться все, жучки з´їдять? Вже так народ налякали.
Xвостокрутелка• сегодня в 11:53
Ответ дляВесняний Марафон
Це жах просто. Гешефт на людській біді.
Так вся война - это очень большой гешефт для кого-то

Конотопська відьма• сегодня в 11:55
Ответ дляXвостокрутелка
Для Кварталу та прикоритних, наприклад. Для всього військовоторгу. Для батьків-командиров. Для військкомів та їх помічників. Список на сторінку
Правильно_Валерчик• сегодня в 11:56
Все может быть. Мы продукты не закупаем, родители в селе. Деньги по немногу откладываем.

Кишмишная Мая• сегодня в 11:56
Конечно, будет голод. А как же!
Даром, что ли, на Советчице про него открыли уже 100 тем и еще 250 откроют.
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 11:57
Ответ длянеДодекаэдр
Оптовики выгребли, поедут в Киев перепродавать.
Під постійні обстріли?
неДодекаэдр• сегодня в 11:59
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Під постійні обстріли?
А вы думаете, Киев вымер? Люди продолжают жить и работать.
Жинси на дитину• сегодня в 11:59
Какой голод? Если вывозить продукцию нечем, порты заблокированы. Все, что у нас растет - будет в переизбытке. А без хамонов с пармезанами перебьетесь.
Задолбали.
Свій варік• сегодня в 12:01
Закупаемся: гречка, макароны, мука, сахар, соль, олия, моющие
Конотопська відьма• сегодня в 12:01
Ответ дляЖинси на дитину
Задолбали.
Голоду не буде, навіть у найгіршому випадку, партнери підкинуть гуманітарку, тут ви маєте рацію, безумовно. Які перспективи бачите у тривалій війні?

Вчителька з мікрорайону• сегодня в 12:02
Ответ длянеДодекаэдр
В них виходу немає
А спеціально їхати точно не варто
Жинси на дитину• сегодня в 12:02
Ответ дляКонотопська відьма
Перспективу можуть бачити лише ті, хто має всю інформацію. І то не точно.
Всі інші просто чешуть язиками.
Крижана бурулька• сегодня в 12:03
Не вірю я в ніякий голод. В здорожчання-так. Вчора зайшла в атб купити оселедця( хотіла шубу приготувати), оселедці в розсолі зараз страх які солоні, думаю, куплю в пачці. Оніміла. Тупо пусті полиці, рядом з ковбасою- таке ж саме. Люди гребуть наче завтра апокаліпсис. Яйця за 3 дні здорожчали з 30 до 78 гривень. Стоять з лотками, гребуть що навіжені. Самі ж і створюють оцей дефіцит. Ну візьми ти пачку, ну вистачить всім. Ні, гребе стоїть.
Конотопська відьма• сегодня в 12:03
Ответ дляКишмишная Мая
Конечно, будет голод. А как же!
Не буде голоду, але ще один напрямок експерименту починають освоювати – удари по складах продовольства. Думаю, отримана інформація стане в нагоді спеціально навченим людям у разі великої війни
неДодекаэдр• сегодня в 12:04
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В них виходу немає
А спеціально їхати точно не варто
Слушайте, даже в марте 22 голода не было и сейчас не будет, пересмотрят логистику.
Конотопська відьма• сегодня в 12:04
Ответ дляКрижана бурулька
Продукти запасати простіше, ніж електрику
Свій варік• сегодня в 12:04
Ответ длянеДодекаэдр
Только цены какие будут
автор Весняний Марафон • сегодня в 12:05
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Під постійні обстріли?
Не переживайте, у них не попадуть))) у них карма інша, гешефт)
неДодекаэдр• сегодня в 12:05
Ответ дляСвій варік
Только цены какие будут
Какие?
Свій варік• сегодня в 12:05
Сильпо строит рц на западной, оттуда привозить будет
Понятно что дороже будет с западной складов привезти в Киев

Невгамовна• сегодня в 12:05
Та закупайтеся вже скоріше, бо в нас в АТБ пройти нема де з за тих круп посеред залу
Нафаня Маня• сегодня в 12:05
Ответ дляКонотопська відьма
И по воде потом
Свій варік• сегодня в 12:05
Ответ длянеДодекаэдр
Какие?
Скоро сами увидите
Свій варік• сегодня в 12:06
Ответ дляНевгамовна
Бегууу
автор Весняний Марафон • сегодня в 12:06
Ответ дляЖинси на дитину
Задолбали.
Ви думаєте той хамон смачний? Чи пармезан. По-моєму, творог краще.
Нафаня Маня• сегодня в 12:06
Ответ длянеДодекаэдр
Какие?
Подешевеет всё
неДодекаэдр• сегодня в 12:06
Ответ дляСвій варік
Скоро сами увидите
Т.е. вы не знаете? Полет фантазии
Аноним НаВсеГда• сегодня в 12:07
Автор, то купіть стільки скільки з’їсте), без зайвого
автор Весняний Марафон • сегодня в 12:07
Ответ дляКонотопська відьма
Я теж надіюсь на Юнісеф і тому подібне. Вони все можуть!!! Перевірено часом!
Конотопська відьма• сегодня в 12:07
Ответ дляНафаня Маня
И по воде потом
У нас у місті з водою і так все складно, безконтрольним видобутком піску порушили водоносний шар, дякую київським депутатам, це їхній бізнес. Вся місцева верхівка засунула язики в сраку, але їх можна зрозуміти.
автор Весняний Марафон • сегодня в 12:08
Ответ дляКрижана бурулька
Коли велика сім´я, діти дорослі, то можливо є сенс. Бо завтра цей аншлаг не закінчиться. Шабаш тільки починається.