Весняний Марафон• сегодня в 11:37

Як думаєте штучний голод чи реальний буде?

Київ, Львів чи і інші області? Закупатися чи це тільки потім викинеться все, жучки з´їдять? Вже так народ налякали.
автор Весняний Марафон • сегодня в 12:26
Ответ дляПургену мне
Вы в себе? ЮНИСЕФ нафигачит дряни в продукты и ???.
Вы это будете есть?
Вы простились с разумом?
Чому, вони точно допоможуть, я впевнена.

Астоновитесь!• сегодня в 12:26
Ответ дляВесняний Марафон
Я не чоловік, що мені то тцк???
Ну мало ли, вдруг н у вас там ухылянт прячется. Да еще и женская мобилизация грядет. Про это тоже можно темку накропать, если что)))₽₽₽
МЧСница• сегодня в 12:27
Ответ дляНебоброїдка
во Львове нет продуктов?
Гребуть як не в себе, наче то у них все знесли під корень. Майже пусті полиці

Астоновитесь!• сегодня в 12:29
Ответ дляМЧСница
Склады под Киевом, а во Львове пустые полки. Чудеса, да и только
автор Весняний Марафон • сегодня в 12:30
Ответ дляАстоновитесь!
Та ви що? У нас? Ніколи в житті. У нас всі воюють. Усі, ніхто не залишився осторонь.
МЧСница• сегодня в 12:30
Голоду в прямому розумінні напевно не буде. Але що буде з країною через місяць таких бомбардувань велике питання ...
автор Весняний Марафон • сегодня в 12:31
Ответ дляМЧСница
Нове побудують, щоб тільки усі живі і здорові.
МЧСница• сегодня в 12:31
Ответ дляАстоновитесь!
Сама була у шоці, коли вчора знайома фото полиць зі Львова надіслала
МояХатаЗкраю• сегодня в 12:31
Ответ дляВесняний Марафон
Головне щоб за кордон та нечисть не пішла, бо по-моєму вони вже на легкому старті.
Ну у нас ще кордони з Молдовою, Угорщиною, Румунією, Словачиною. Чи прямо всюди буде дупа?

автор Весняний Марафон • сегодня в 12:33
Ответ дляМояХатаЗкраю
Хто знає, підуть в одну країну, підуть в кураж, втягнуться як наркомани і не зможуть зупинитись. Вони такі, їх затягує...
МЧСница• сегодня в 12:40
Ответ дляВесняний Марафон
Що побудують? Запоріжсталь чи Акселорміттал? В які терміни?
Он вже ерефія анонсує після знесення складів і виробництв, балістикою енергетику та воду винести ...
Та й не всі живі і здорові до всього.
’Хуже не будет, я вам точно говорю’ (с.) бубочко, 2019
Вся така шо куди там• сегодня в 12:50
Киев будет блокада, а Львову то чего переживать?
Inconvenient• сегодня в 12:55
Ответ дляФайно Замало
Івано Франківськ. Метро пусте. В АТБ крупи,сіль,цукор,макарони винесли, а так все є. Намагаюся не панікувати. Скоріше думаю що все буде, але не всі це зможуть купити, дорого буде.
Так, буде все дуже дорого і недоступно тому, що всі витрати на логістику, знищені склади будуть закладені в ціну товарів, тим більше що в Україні на все монополія, їм ніхто не завадить встановити такі ціни, які вони хочуть.
Повітруля• сегодня в 12:52
Ответ дляФайно Замало
У вашому місті немає інших магазинів, які не мають прив´язки до великих мереж?
Я на хвилинку• сегодня в 12:52
Ответ дляМіряю від одиниці
У мене не буде, картоплю накопали, консервації наробили
И насколько Вам этого хватит? Если сегодня перестать ходить в магазин, сколько протянете на своих запасех?
Я на хвилинку• сегодня в 12:53
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Урожай цього року відмінний на всі овочі
Немає чого хвилюватися
На сколько Вам хватит урожая?
Міряю від одиниці• сегодня в 12:54
Ответ дляЯ на хвилинку
Довго
Я на хвилинку• сегодня в 12:55
Ответ дляЖинси на дитину
Какой голод? Если вывозить продукцию нечем, порты заблокированы. Все, что у нас растет - будет в переизбытке. А без хамонов с пармезанами перебьетесь.
Задолбали.
Думаете, людям это продадут за бесценок? Скорее выкинут или вывезут фурами
Міряю від одиниці• сегодня в 12:55
Ответ дляЯ на хвилинку
На сколько Вам хватит урожая?
До наступного врожаю

Так точно!• сегодня в 12:57
я только что в Сильпо взяла 1 кг лососятины по 399 грн. Киев. Не похоже на голод
Видящие_помогите• сегодня в 12:59
Ответ длянеДодекаэдр
И без обстрелов дорожает. Но вы ж распинаетесь ’каааакиииееее будут цены’, вот и скажите, какие. Историю с разбитыми НПЗ уже забыли? Как не было бензина в Киеве? Пережили? Сильно цены тогда поднялись?
Страшно, что из-за обстрелов подорожание еще ускорится. А прожиточный минимум никто и не думает повышать.
Два-три тижні і фсьо• сегодня в 13:01
Ответ дляНебоброїдка
во Львове нет продуктов?
Є. Нескінчена кількість. А як закінчуються, люди їдуть в польщу, на годину і закуповують знову нові партії для перепродажу. Тому якщо в Україні не буде продуктів, в Польщі вони ніколи не закінчаться.
Нагнітання дефіциту продуктів абсолютно штучне. В Україні немає вже кілька років нафтопереробних заводів, а бензин є безперебійно.
очки_ннадо• сегодня в 13:03
Ви в магазин, на базар ходили? І шо там?
Не розумію на кого розраховані такі теми? На тих, хто з дому взагалі не виходить чи що?
очки_ннадо• сегодня в 13:05
Ответ дляВесняний Марафон
Думаєте? Показують всюди пусті магазини.
Де показують? Хто?
Самі не хочете подивитися як насправді?
Вчителька з мікрорайону• сегодня в 13:07
Ответ дляЯ на хвилинку
На сколько Вам хватит урожая?
До наступного
очки_ннадо• сегодня в 13:09
Ответ дляЯ на хвилинку
На сколько Вам хватит урожая?
Картопля, морква, буряки, цибуля - до наступного урожаю. Помідори, огірки і т.і. консервовані будуть стояти роками. Олія, борошно можуть стояти довго.
интайм_не_предлагать• сегодня в 13:15
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ви б краще про таке хвилювалися
Як це всю країну визнали ,,червоної зоною,,? Наче ж недавно багато регіонів України визнали безпечними і вирішили не приймати біженців з цього переліку регіонів?
Пригаю-цибаю• сегодня в 13:15
Паникеры, узбагойтесь! Не будет еды, завезут с ЕС. Не помрете с голоду. Главное чтобы не расхерачили предприятия, и были рабочие места, а продукты будут
Пригаю-цибаю• сегодня в 13:16
Ответ дляПургену мне
Вы это будете есть?
Вы простились с разумом?
Да, продукты дрянь, а польская тушёнка это нечто. Но с голоду умереть не выйдет
Пригаю-цибаю• сегодня в 13:17
Ответ дляАстоновитесь!
При том, что выйти на пробежку в Польшу можно за кашей))