девочки второй день не работает тв в кривом роге,знакомым звонила у соседей спрашивала никто ничего не знает .Что происходит?
звездная галактика• 19 мая 2014
Ответ дляtynuha
у мене 0,не пробувала на супутниковій антені,може там працюють?А Ви з якої обл??
спутник работает. но у нас на нем только российские. лыбедь обанкротился
Шановні громадяни, звертаємо вашу увагу на те, що згідно узгодженого раніше плану-графіку 19 травня 2014 р. з 2-00 до 14-00 на обладнанні Концерну РРТ будуть проводитись планові профілактичні роботи. В цей період буде вимикатись теле-радіо мовлення на всій території країни. Тому телевізійні та радіо програми деякий час не працюватимуть. Просимо вибачення за тимчасові незручності.