На привозе• 29 мая 2014
обьясните как высчитывать дни
как правильно посчитать дни в которые не забеременеешь? а то чего-то сомневаюсь в своих догадках...
вроде как 14 дней До месячных и 14 дней после мес. забеременеть не возможно или как?
Ваша прЭлесть• 29 мая 2014
Це називаэться календарний метод або надвоє бабка ворожила. Поцікавтесь природним методом визначення плідності, якщо коротко - то потрібно визначити коли саме у вас овуляція і визначається це за сукупністю показників. І вже відштовхуючись від цього в конкретному вашому випадку можна визначиити безпечні дні. Бо з отаких ’безпечних днів’ , вирахуваних відніманням-додаванням середньопотолочного числа, потім і беруться вагітності перед самим місячними, після місячних або під час місячних.
Ваша прЭлесть• 29 мая 2014
Ответ дляЗапасная спина
девочки,а я правильно говорю или нет?
ні, неправильно. До овуляції є дні умовно неплідні, після овуляції йде період повної неплідності.
мААААсквичка• 29 мая 2014
Ответ дляЗапасная спина
девочки,а я правильно говорю или нет?
Нет, совсем неправильно!
Elochka_smile• 03 июня 2014
Если регулярный цикл, то можно воспользоваться методом измерения базальной температуры. сайт для желающих забеременеть, но полезный.
Суть определить овуляцию. Главное помнить: яйцеклетка живет 2-3дня, спермики 3-6дней. Т.е. живучие могут дождаться