черная мамба• 07 июня 2014

Куплять таку річ або скільки оцінити

Мама передала рік тому ,пролежав в шафі довгий час..Незнаю що робити тепер з ним
Вид в нього не для продажу ,тре погладити але скажіть можливо його продати чи ні?
m_alla@online.ua• 07 июня 2014
цена 10 грн.,не больше

миссАрфография• 07 июня 2014
грн 35
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ дляm_alla@online.ua
цена 10 грн.,не больше
напевно треьба погладити гарно,і переробити фото (
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ длямиссАрфография
грн 35
ага) там ціна 35 євро ви вгадали
думала хоча би за 50 закинути ..бліннн
@nnet@• 07 июня 2014
Ответ длячерная мамба
может еще одеть на кукленка чтоб смотрелось
Редисочка• 07 июня 2014
подарите кому-нибудь.
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ для@nnet@
ця річ на малесеньку дитину,фото не передавло білосніжного кольору а лише помятий стан (Можливо я його випрасує гарно,зроблю інше фото і виставлю...Може комусь і сподобається,а якщо ні хто така його доля пролежати...Головне щоб не пожовтів
Це фірма Benneton ,тканина хороша може і не пожовтіє,але хто його зна
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ дляРедисочка
подарите кому-нибудь.
якщо в когось народитись дівчинка і не продам до того часу то подарую..
автор черная мамба • 07 июня 2014
А таке за скільки виставляти?

@nnet@• 07 июня 2014
Ответ длячерная мамба
А таке за скільки виставляти?
ой это на тетю и цвет такой не очень
Тимаша• 07 июня 2014
Я думаю, что можно продать, только приведите в товарный вид, и сделайте качественные фото. Может на вешалочке сфотографируйте.
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ для@nnet@
ой это на тетю и цвет такой не очень
це на вік 3 роки жилетка така..
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ дляТимаша
це точно .гарне фото велику роль грає у продажі..дякую вам,так і зроблю
ЛисАпедная• 07 июня 2014
Ответ длячерная мамба
ага) там ціна 35 євро ви вгадали
думала хоча би за 50 закинути ..бліннн
35евро, вы шутите! Где ваша мама такой магазин нашла? Я все время заказываю вещи за границей, но таких цен на малышевскую кофтулю, еще не встречала.
Баба на горошине• 07 июня 2014
Кому оно надо?никакое вообще(
Тимаша• 07 июня 2014
Ответ длячерная мамба
фирма классная, качественная, мои малявки носили такую. Тем более, что оно белоснежное. Продадите , только цену не ломите и качественное фото сделайте
@nnet@• 07 июня 2014
Ответ длячерная мамба
це на вік 3 роки жилетка така..
по фото нет пропорций, поэтому, правильно, сделайте хорошие фото
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ дляТимаша
Я знаю ,мої діти все від бенетону мають,просто через велику кількість не встигали носити,дуже швидко виросли
Так фото зовсім спортило річ,піджачок такий ніжний ,є ніжно фіолетові кольори.але фото не вийшло( я щойно робила фото на швидку руку,роблю порядки в шафі,речі перескладую,цікаво що мені робити з ними
А скільки цінити я незнаю
Тимаша• 07 июня 2014
Ответ длячерная мамба
А таке за скільки виставляти?
Посмотрите по чём продают жилетки. Большую роль играет состав вещи. Подробненько всё опишите, сфоткайте несколько фото.

Я после своих малявок продала много вещей, а у Вас новенькое. Не переживайте, найдёте своего покупателя. Сейчас не сезон.

Тимаша• 07 июня 2014
Ответ дляЛисАпедная
Это может первоначальная цена, а покупалось на распродаже в разы дешевле
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ дляЛисАпедная
Так ціна 35 євро на ціннику вона вже живе там 18 років для неї це не дорого,це в нас перевести все таке дороге(
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ дляТимаша
незнаю чесно за скільки купляла ,але вказано на бірці 35 євро
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ дляТимаша

Дякую за поради,я тільки створила сторінку буду пробувати,по фото я не майстер (Але бачу прийдеться навчитись
автор черная мамба • 07 июня 2014
Ответ дляБаба на горошине
Кому оно надо?никакое вообще(
Можливо (
автор черная мамба • 07 июня 2014
Дякую усім за поради.приємно коли незнайомі мені люди дають їх,дуже дякую