Мэри Попкинс• 18 июня 2014

Спасибо за любовь к Украине

Дорогие форумчанки!
Спасибо, что есть Кидстафф, спасибо, что есть Вы!
За много лет на этом ресурсе втретила много очень хороших людей, хотя в семье не без ...

Особую благодарность хочу выразить форумчанкам, которые любят и уважают страну , в которой живут!

Знаю, нам всем сейчас тяжело, но искренне верю, что мы сможем победить, со временем, предателей, корупцию и др проблемы нашей страны
Люда Людоедова• 18 июня 2014
У нас на предприятии новый директор,до этого был и.о., новый директор из Крыма уехал , вчера сидели за чашкой чая после работы, очень мне понравились его мысли - родители его русские, но он родился в Крыму и родиной считает любимую Украину и не предаст ее, не смог остаться там после всего случившегося .
Ksюша• 18 июня 2014
Ответ дляIzida.net
Вообще всем хочу сказать - девочки люблю Вас всех! В такое жуткое время именно на Советчице нашлись настоящие друзья с искренней поддержкой. Украиночки, Вы лучшие
Яніна• 18 июня 2014
Ответ дляБуЛебод
Маму просто любят)

Прорвемся)
золоті слова. не потрібно шукати причин, за що любити Україну.
я рада, що хоча б такі буремні події нагадали багатьом з нас, що ми її таки любимо, нашу Батьківщину, і багато високопарних слів звучать тепер цілком щиро.
Яніна• 18 июня 2014
Ответ дляNUP
Да, ми, харків’яни такі))))) Наші не тількі кричалки вміють вигадувати Я тоже очень-очень-очень горжусь своим городом Харьковом и вообще всей Украиной! Мы не сдадимся без боя!!!!!!!!!!!

З любов’ю від россійськомовної бандерівки з Харкова Слава Україні!
російськомовна бандерівка - як класно звучить! патріоти України не тільки українською розмовляють, і це чудово!
Зірочка• 18 июня 2014
Ответ дляЛамборджини
Я из западной Украины и вижу настолько тут ненавидят русских..
И вижу как русские собирают помощь украинцам, принимают у себя, дают жилье.
Армия ’наша’ мирных людей бомбит, а русские виноваты.. как всегда)
і я теж з Західної України, і бачу зовсім іншу ситуацію )))
і про ненавить до російськомовних брехня ))) в мене чоловікова родина, та й сам чоловік. російськомовні і завжди з задоволенням приїжджають до нас і ніколи їх ніхто не образив ні словом, ні ділом. Чоловік вже 8-й рік тут живе і поки бандерівці до нього не добрались )))

для чого писати те, чого немає??????
тим більше під анонімом ))
Єва• 18 июня 2014
Дівчатка, люблю Вас
Люблю Україну!!!
Плачу за невинно загинувшими...
і вірю, що ми вистоїмо і будемо жити багато і щасливо
з якою гордість моя трирічна донька промовляє ’Слава Україні! Героям слава!’
Харків’яни молодці!!! Приємно вражена
Зірочка• 18 июня 2014
Дівчатка, ви й справді неймовірні!!!
правду кажуть, що друзі пізнаються в біді
пишаюсь тим, що я українка

все в нас буде добре, обов’язково!!!!
Одна, єдина, соборна Україна!!!
Olga_72• 18 июня 2014
Ответ дляЛамборджини
Вы не из Западной Украины.Не верю!
NUP• 18 июня 2014
Ответ дляЯніна
Українська- це рідна мова моєї Батьківщіни, це моя рідна мова! Я її знаю і люблю! Люблю розмовляти українською, бо.... не знаю, як даже передати словами.... вона звучить дуже і дуже красиво... Мабуть кращого слова не підібрати - Українська мова- СОЛОВ’ЇНА!!! І це насправді так... да, я в повседневной жизни больше общаюсь на русском языке, но у меня нет вообще никакой разницы- я так же зможу розмовляти на украинській мові.... Кстати, все время на выборах при входе меня встечала моя учительница русского языка(у нас участок в моей школе), а в этом году меня встречала учительница украинского языка... Интересное совпадение
Нарисовалось• 18 июня 2014
Дівчатка, Луганськ це теж Україна і ми тепер тут теж розмовляємо українською. Поки що тільки вдома, але на все свій час!
Olga_72• 18 июня 2014
вот такая вышиванка из Днепропетровска
Glotova• 18 июня 2014
Ответ дляOlga_72
вот такая вышиванка из Днепропетровска
очень красиво!
я тоже видела такие машины в Киеве:)
Швидка Настя• 18 июня 2014
Ответ дляOlga_72
вот такая вышиванка из Днепропетровска
Класс
NUP• 18 июня 2014
Ответ дляНарисовалось
Єва• 18 июня 2014
Українці перетворюються на найсильнішу націю Європи - литовський політик

Про це в ефірі 5 каналу заявив екс-прем´єр Литви Андрюс Кубілюс.

«Україна є першою мішенню цієї агресивної політики Кремля . Я думаю, що ця агресія відбувається через те, що в Кремлі почали розуміти, що вони програють. Ця агресія з´явилася через слабкість, коли побачили, що на Майдані програли геополітичну битву за Україну, через це з´явилася агресія і нервозність. Ми всі розуміємо наскільки вам важко, не будучи готовими до такого розвитку подій. Не будучи готовими до того, що з боку Росії почнеться така агресія’, - розповів політик.
В той же час, колишній прем´єр Литви налаштований оптимістично.

’Але те, що ви робите - я налаштований оптимістично, дуже важко дивитися на трагедію і загибель людей, але українські військові ростуть на очах. Українська нація, вся нація, росте на очах і стає найсильнішою європейською нацією’, - заявив він.

http://www.unian.ua/politics/930014-ukrajintsi-per...
Люда Людоедова• 18 июня 2014
Ответ дляNUP
насолода для душі і серця!

Слова з однієї улюбленої народної пісні, наскільки поетичний народ міг створити такі слова
....Любов-кохання, як той цвіт,
Що зрання розцвітає,
Як той метелик навесні
Найвисоко літає.

Так бережіть серця свої,
Щоб не кохалися зрання,
Бо зацвітуть сади навесні, –
Не вернеться кохання....

https://

Люда Людоедова• 18 июня 2014
Ответ дляOlga_72
вот такая вышиванка из Днепропетровска
Очень красиво и креативно! Тоже так хочу, у меня как раз авто белого цвета!
kuskus• 18 июня 2014
Как хорошо, что нас, любящих свою Родину Украину, - большинство!
Подтяжка• 18 июня 2014
Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
Л. Костенко
Люда Людоедова• 18 июня 2014
Ответ дляПодтяжка
Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
Л. Костенко
які прекрасні слова, відразу у пам’яті картини дитинства влітку у бабусі, часто згадаю поле пшеничне і небо блакитне-блакитне , а повітря аж дзвенить від спеки і високо-високо жайворонки літають, і так пахне те поле пшеницею і волошками, тоді у полі дуже багато було волошок і маків . Я виросла і очі у мене волошкові, не блакитні, а темно-волошкові, всі дивуються , я знаю чому , бо в дитинстві на ті волошки надивитичь не могла .
Люда Людоедова• 18 июня 2014
надивитичь- надивитись

мої улюблені волошки
Yasminka• 18 июня 2014
Люблю свою Рідну, Вільну, Мужню і багатостраждальну Україну! Ми не скоримось перед ворогами!
Слава Україні!!!!
https://

Metelitsa• 18 июня 2014
Боже, Україну збережи
Господи, помилуй нас...

natalyze• 18 июня 2014
Дівчта! Слухати всім, гучно так, щоб усі сусіди слухали... так щоб аж до Сходу донеслося!
Дуже-дуже вразило... Т.Шевченко ясновидець

https://

Yasminka• 18 июня 2014
Ответ дляПодтяжка
Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
Л. Костенко
Дякую за чудовий вірш! Сльози просто самі течуть від цих слів.
NUP• 18 июня 2014
Ответ дляЛюда Людоедова
надивитичь- надивитись

мої улюблені волошки
Дуже красиво
natalyze• 18 июня 2014
а ще мої любі, треба в топ таку гарну тему підняти, додаваємо все чим пишаємось, чого прагнемо, за що боремось!!!
Дуже Вас усіх люблю :)
natalyze• 18 июня 2014
Ответ дляНарисовалось
гарнюні :) це нове і улюблене слово у моєму лексиконі
Кудряшка Сью• 18 июня 2014
Слава нашей Украине! Сама стала любить свою страну как никогда ранее
ЦыбаФу• 18 июня 2014
И я хочу сказать спасибо тем, кому не нужно объяснять почему нельзя предавать и почему нужно любить свою Родину!
Тем, для кого это само собой разумеется, несмотря на разное плохое/хорошее правительство, трудности и т.д.
Кому не приходит мысль в голову отсоединяться и ненавидеть украинский народ!
СЛАВА УКРАИНЕ!