сиджу вся в шоці
ну не хотіла я брати прогулку б.у! не хотіла((((!!! от чого слухати подружок було???!!
а тепер потративши 491 за коляску з пересилкою+100 дорога машиною(бо продавець підвів з відправкою), сиджу і плакати хочеться((
слова в об’яві
Продам коляску СИНЬОГО КОЛЯРУ в ідеальному стані,без ніяких дефектів з чехлом на ніжки,дождевик великий який накриває всю колясочку та в подарунок віддам сумку маленьку яка шилась до колясочки. Коляска не важка.
ЦІНУ ЗНИЖЕНО 400грн.!!!!!!!!
я перепитала за пересилку, поставила бронь, проплатила зразу як отримала номер рахунку!
а сьогодні отримала і в шоці((( де той ідеальний стан????!! колеса потерті з якимись шурупами, іржа біля тормозів, потертості по всій рамі, подерта підніжка і столик дитячий( грязна, в пилюці, дощовик грязнючий, поцвів, а корзина знизу взагалі продерта!! як так можна обманювати((((
видно на продаж поставили і каталися собі поки не відправили...
помити я її помила, але все те видно(( тому в приваті прошу повернення!
ваша думка??
фото з оголошення нижче.
слова в об’яві
ЦІНУ ЗНИЖЕНО 400грн.!!!!!!!!
ваша думка??
фото з оголошення нижче.
Результат:
вже голосів:
146 (75.65%)
так, повернути за її рахунок!
47 (24.35%)
це не дефекти, вона в ідеальному стані!
Ответ дляoksini80
Автор, я свою ПегПерего в идеальном состоянии продала за 400гривен. Вы плохо искали((((
от так я звикла довіряти...((
melani_mum• 18 июня 2014
жах!!!! вже який раз переконалась, що б/у речі тільки після особистого огляду!(((
Ответ дляbuzella
продавца давайте сюда
написала їй. вона першу смс прочитала і вийшла
melani_mum• 18 июня 2014
фото зроблені ще рік тому. Можливо за цей період і дощовищок зацвів, і колеса заржавіли, і ще трошки на ній покатались)))
-E_L_E_N_A-• 18 июня 2014
Если продавец адекватный, попросите вернуть часть суммы, за неправильно предоставленную информацию о товаре. Как по мне, состояние, конечно, не идеальное, на 4-, но и не ужасное, дефекты есть, но они бы и на новой появились через 5-6 месяцев активного использования.
Ответ дляrigajakoshka
Автор, а сколько такая новая стоит? Что за модель?
нова десь 1200, Geoby 750-ВХ
к сожалению есть такие продавцы..я тоже доверяла продавцам и их фото, пока не купила б/у комбез в этом году малявке-тоже в ’идеальном состоянии’ - грязный, вонючий, с мехом-колтуном сплошным на капюшоне , мне аж плохо сделалось когда я его достала из посылки...возврат отказалась делать продавец -Бог ей судья конечно, но жалко таких денег.. лучше было бы по-дешевле вариант, но новый купить!
Ответ дляFIRST
ааа ну да, по дате видно. Ну вот вам еще +2 сезона)))
з силкою почекаю, я їй написала, думаю сама відпишеться..
автор сочувствую кошмар!
но лучше бы доложили 100грн и купили новую!!
у нас геоби трость ребенок 16 кг коляска мега не убиваемая я конечно новую в прошлом году за 500 брала сейчас подорожали но не намного вам бы почти так же стоила
и ребенок и куча пакетов и по лестнице и по внедорожью везде выдержала вам вернуть деньги наказать прода доложить немного и взять новую!!!
Ответ дляmax2013
ви наполегливо вимагайте повернення.А якщо компенсація то за таке 200 грн і то шкода. А чого ви заплатили 491 якщо в об´яві 400?чи це з пересилкою?
так, пересилка ділівері 91 грн. там десь 64 за пересилку а інше за те що плівкою обмотали.
Ответ для-E_L_E_N_A-
Чтобы её так убить за 5 мес. нужно как минимум быть участником ралли Париж-Дакар-Париж.
-E_L_E_N_A-• 18 июня 2014
Автор, только увидела сделанные Вами фото. Такую конечно на возврат! Это она в объявлении на 4- смотрелась - было видно состояние колес и потертости