Ненька наша• 21 июня 2014
Вдарилась в палець, напух і болить сильно. Вже летіти до лікаря чи почекає до ра
чи почекає до ранку?
Біль терпима, але от переживаю, щоб без пальця не лишитись.
Распутница• 21 июня 2014
Ответ дляСосок совы
Дякую, вже знайшла) Від мене найближче вул. Навроцького. Поїду завтра.
Позвоните хоть, пусть проконсультируют, подскажут, что делать.
Семена рукколы• 21 июня 2014
Ответ дляСосок совы
От не знаю як правильніше) Ногою заїхала об ніжку ліжка.
Я так сламала мизинец...
Ненька наша
• 25 июня 2014
Ответ дляmovsumova
Автор, напишіть, що лікар сказав?
Нічого страшного)
Просто сильно вдарилась. Треба було полежати 2 дні і холод прикладати.
Зараз ще трішки боляче коли ходжу, але вже, можна сказати все пройшло) Ще тільки синяк величезний лишився.