Я такая боевая• 21 июня 2014

ТМ ARMANDO колготи дитячі

підскажіть будь ласка хтось купляв колготи фирми ТМ ARMANDO хароші вони чи синтетичні.ніразу не купляла але дивлюсь наче на фото не погано виглядають і малюночки цікаві?????
talatala1• 21 июня 2014
Навіть не думайте їх купляти.Я зимою повелася на низьку ціну і гарні малюнки плюс куча позитивних відгуків,купила на радостях 4 шт.Малюночки і кольори там дійсно гарні,але якість....це г.. з великої літери.Колготи не дожили навіть до першого прання.Просто на другий-третій день вдягання повністю розтянулась резинка(це притому що дитина худенька),і колготи спадали куди хотіли.Я всім чотирьом поставила резинку звичайну,і ходили тільки в хаті.Називається-дешевий сир тільки в мишеловці.Хочете зекономити візьміть Легку ходу.Ціна така сама,якість набагато краще.

Стаська2013• 21 июня 2014
у армандо покупала много колгот ..наверное штук 15-20...носились отлично. качество не хуже остальных...а вот резинка и попка и правда в некоторых растягивалась до безобразия....
Стаська2013• 21 июня 2014
зато носочки этой марки ребенок по дому тягает уже 3 год)))а им хоть бы хны))))
Rabbit2012• 21 июня 2014
Покупала обычные, не очень понравились, так как быстро протерлись на пяточках и носочках и в местах, где швы , полезли. А вот про плотные с махрой внутри плохого не скажу, нормально носились.