Прошу допомоги для беженців (жінок та діток), які знаходяться зараз у санаторіях Пущі-Водиці.
Хто чим може (їда, засоби гігієни, одяг....), або має бажання допомогти.
Якщо буде в когось бажання, пишіть в лічку.
Для тих хто не має бажання допомагати, прошу не псувати тему (буду скаржитись на всі коментарі не по темі).
А також дуже прошу не відповідати на агресію, адже від цього нікому не буде краще!!! І арресія, породжує, ще більше зло!!!
Заздалегіть вдячна Всім не байдужим!!!