Мирослава Мирослава• 07 июля 2014

Може хтось поможе. Підскажить, що це таке і що з цим робити?

У нас в сімї всі хворіють .Я вже не розумію,що це таке і такі хвороби,що і світ не чув.В тата куча діагнозів плюс хвороба Іцен Кукушина,3 роки тому ампутіровали ногу,мама вже пару років хворіє хворобою Паркінсона,зараз стало гірше і я сама якась не здорова.У нас як усе добре так тудже і погано,дитина в мене родилася з гемангеомою.Словами це все неможна описати.А зараз взагалі сказали,що у тата опухоль легенів.Я сама не своя тільки плачу і не розумію чи може бути в одній сімї стільки всього.Може це щось пороблено.
VarLit• 07 июля 2014
Здоровья Вашей семье!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мой Вам совет, в церковь сходите! А если ходили - еще раз сходите!!! Держитесь!!

автор Мирослава Мирослава • 07 июля 2014
Ответ дляVarLit
Та вроді частенько ходимо ,ніколи не забуваємо.Боже так важко
Наталия Попович• 07 июля 2014
Ответ дляМирослава Мирослава
молитесь Богу и лучше вслух.
LvivLady• 07 июля 2014
Це неймовірно важке випробування для Вас(((Кажуть, що Бог не дає більше, ніж людина може витримати...не знаю... Бажаю Вам сил, віри і Божої підтримки!!!
asobakabosa• 07 июля 2014
С гемангиомами многие рождаются, это не приговор вовсе. Паркинсон есть у многих пожилых, не стоит фокусироваться на этом.
Обычная семья, может есть некая склонность к заболеваниям-например плохая генетика или окружение типа радиации или плохого питания. Я могу взять любую знакомую мне семью и назвать в ней болезнь каждого человека, особенно если есть люди за 45.
Время сейчас такое-стрессы, питание, экология и недостаточно ть медицинского обслуживания.
У моей мамы недавно зуб разболелся и в итоге 4 зуба пришлось менять, а потом после этого начались проблемы по неврологии, месяц ее лечила. Только вычухала-у папы нижний мост отвалился, начали менять, а у него сердце схватило. Вычухали его, тут у меня сын первый раз негативно на прививку отреагировал и неделю с жаром лежал. Пока вычухивала его- моя дочь перевернулась попой вниз на 38неделе и теперь мне светит кесарево. Это все за 2 месяца.

И так про каждого могу рассказать. Живите и дышите полной грудью. Все смертны, но не падаем духом.
Ответ дляasobakabosa

Я Вам розказала тільки в короткому Я не можу тут все розказати ,потрібно буде розповідати не знаю скільки часу.Вам не зрозуміти мене.Можуть люди хворіти я не сморю ,може боліти зуб і дати ускладнення на серце і тому подібні речі.Мій батько на горманах уже 15 років у нього немає жодного наднирника,коли викидали другий насилу спасли - зупинка серця,потім у нього почалася закупорка ніг,пішла гонгрена прийшлося ампутувати ногу.Постійні тиски були спочатку 200.А зараз нискі пару раз кололи адреналін ьому,що тискпадав нижче норми. Постійно щось є.Причому мої юатьки в своєму житті почали з того,що похоронили 3 річного сина.Багато розказувати
polsen81• 07 июля 2014
Может вам к каким-то знахарям нужно?Может у вас на семье чтото нехорошее лежит?Я несильна в этом,но в любом случае.Дай вам бог сил и здоровья
автор Мирослава Мирослава • 08 июля 2014
Ответ дляpolsen81
Нам всі так говорять,але де шукати того знахаря.Зараз навкруги самі шарлатани