06 января 2013

Як вiдiйти пiсля розводу?? Дуже тяжко.

Розвелись з чоловiком.Вiн венить мене,що я в усьому винна.Поговорити не даеться.
Тiльки може викричатьсь на мене.
Чого розвелись?
Вiн почав мене принижувати,
.Як?
Казав ,ти меаш мене просити дозволу,чи можна тоби щось купити,з ким спiлкуватись...Навiть просити дозволу поговорити з його родичами,мамою...Спочатку йому сказати шо я хочу сказати,а тоди вже до когось говорити.
Мене вже морально загнобив.Мене абсолютно не поважае.Вже ми в церкву ходили,аби спасти симю.
Настанови слухали отця.
А вин мени каже: Те шо говорить отець ,я  чув, але буду робити так як я вважаю за потрибне.
Мене загнобив.
Сказав,хочеш симю, мене слухайся.
А хочеш шоб ми разом жили_(живемо окремо)
Йди на роботу.За робиш на квартиру будемо жити.
А я в декрети донечци 1,2.Куда на роботу ??э
в нього дохид 5-7 тис.На маленьке мисто це ого!!

Як мени скорише забути його????
показать весь текст
teddyBear 06 января 2013
Ответ дляAlli
Решение суда - это одно, если вы знаете что это такое откройте паспорт и посмотрити каким числом зарегестрированно расторжение брака.
простите, у меня нет такого в паспорте
teddyBear 07 января 2013
Ответ дляAlli
Решение суда - это одно, если вы знаете что это такое откройте паспорт и посмотрити каким числом зарегестрированно расторжение брака.
вы, мне кажется, путаете понятия ’рассторжения брака в суде’ и ’рассторжение брака в органах РАГС’ )))
В первом случае брак считается рассторж. с того дня, которым выдано решения суда. Во втором - со дня регистрации развода в книге регистрации актов семейн. полож. И в тот же день в РАГСЕ вам поставят печать и дату, коей эта печать проставлена.
Alli 07 января 2013
Ответ дляteddyBear
интересная, не спорю... изучала. А много в стране апеляций при бракоразводном процессе, если речь не идет о разделе имущества?
Бывает. закон не запрещает, а дает право.
а в дальнейшем, когда дитятко подрастет и особенно в переходном возрасте задаст вопрос маме почему она развелась с папой)))) всегда можно паказать ребенку что мама была против. И таких прецендентов достаточно
)
Alli 07 января 2013
Ответ дляteddyBear
вы, мне кажется, путаете понятия ’рассторжения брака в суде’ и ’рассторжение брака в органах РАГС’ )))
В первом случае брак считается рассторж. с того дня, которым выдано решения суда. Во втором - со дня регистрации развода в книге регистрации актов семейн. полож. И в тот же день в РАГСЕ вам поставят печать и дату, коей эта печать проставлена.
Вам повезло, а я спец 2 счастливых брака и практика))))так что как и где ставятся штампы мне, с высоты 2 разводов)))))) виденее. Шучу, не в обиду))))))))))))))))))))))
teddyBear 07 января 2013
Ответ дляAlli
Бывает. закон не запрещает, а дает право.
а в дальнейшем, когда дитятко подрастет и особенно в переходном возрасте задаст вопрос маме почему она развелась с папой)))) всегда можно паказать ребенку что мама была против. И таких прецендентов достаточно
)
в данной ситуации развод состоялся. Соответсвенно, апеляция может быть, но! если развод был по настоянию обеих сторон или был срок на примирение, то она ничего не изменит. Я статистику не гуглила, но мне кажется, что такого явления если есть, то не больше 5%. Поэтому этот вопрос можна и не обсуждать, он слишком риторичен для автора. Тем более, что она просит совета не по поводу сохранения семьи, а как прийти в себя. И тут я еще раз не постесняюсь сказать, что жевать сопли неуместно. Раз развод состоялся, надо брать себя в руки и радоваться жизни, а не гоняться за БМ с апелляцией и свидетельством о рождении ребенка, а то, как говаривал Марк Твен, мечтайте осторожно, а то мечты иногда сбываются.
teddyBear 07 января 2013
Ответ дляAlli
Вам повезло, а я спец 2 счастливых брака и практика))))так что как и где ставятся штампы мне, с высоты 2 разводов)))))) виденее. Шучу, не в обиду))))))))))))))))))))))
да у меня тоже развод в анамнезе, так что я тоже знаю, о чем говорю. Только у меня есть милая привычка ерундой не заморачиваться. Я развелась, через полгода поставила штампик и живу счастливо и не вспоминаю, когда и в каком порядке мне там что-то писали. Сейчас у меня в паспорте только штамп о браке.
Alli 07 января 2013
Ответ дляteddyBear
в данной ситуации развод состоялся. Соответсвенно, апеляция может быть, но! если развод был по настоянию обеих сторон или был срок на примирение, то она ничего не изменит. Я статистику не гуглила, но мне кажется, что такого явления если есть, то не больше 5%. Поэтому этот вопрос можна и не обсуждать, он слишком риторичен для автора. Тем более, что она просит совета не по поводу сохранения семьи, а как прийти в себя. И тут я еще раз не постесняюсь сказать, что жевать сопли неуместно. Раз развод состоялся, надо брать себя в руки и радоваться жизни, а не гоняться за БМ с апелляцией и свидетельством о рождении ребенка, а то, как говаривал Марк Твен, мечтайте осторожно, а то мечты иногда сбываются.
Тогда уж если быть точным вопрос стоял так:Як выдыйти після розлучення та Як мени скорише забути його????
А что касается выажения: возмите себя в руки!!!! Поєтапно пож. тоже очень по философски)
Alli 07 января 2013
Ответ дляteddyBear
да у меня тоже развод в анамнезе, так что я тоже знаю, о чем говорю. Только у меня есть милая привычка ерундой не заморачиваться. Я развелась, через полгода поставила штампик и живу счастливо и не вспоминаю, когда и в каком порядке мне там что-то писали. Сейчас у меня в паспорте только штамп о браке.
Кто на что учился) это часть професии
Alli 07 января 2013
Ответ дляteddyBear
да у меня тоже развод в анамнезе, так что я тоже знаю, о чем говорю. Только у меня есть милая привычка ерундой не заморачиваться. Я развелась, через полгода поставила штампик и живу счастливо и не вспоминаю, когда и в каком порядке мне там что-то писали. Сейчас у меня в паспорте только штамп о браке.
Развод, разводу рознь. Разные люди разные причины и поводы. Лучше с уголовниками чем с родителями которые делят детей и их коляски...Нельзя всех под статистику. И последствия после развода разные.
В моей памяти даже были л. исходы...В юности я свою работу начинала с рай отдела (02) год на семейных разборках, чего я только не насмотрелась, ох как я радовалась что вышла замуж за любимого... только от сумы не зарекайся))))))))))))))
teddyBear 07 января 2013
Ответ дляAlli
Тогда уж если быть точным вопрос стоял так:Як выдыйти після розлучення та Як мени скорише забути його????
А что касается выажения: возмите себя в руки!!!! Поєтапно пож. тоже очень по философски)
как вы себе это представляете?
Для меня очень действителен метод ’пошли все нафиг’. Метод наработан годами. В молодости срабатывал только на подружек, которые не могли со мной в кафешку сходить. С опытом научилась не париться обо всем, что мне не нравится. Вот так элементарно.
На своем примере личном - жила с БМ очень фигово, переживала ровно до того момента, когда поняла, что менять уже ничего не могу, а самое главное не хочу. Забила болт на все - пьянки, гулянки, пропадания из дому... тупо не волновалась и в душещипательные беседы не ввязывалась, мотивируя это тем, что мне все равно, неинтересно, некогда, меня ждет мама, дочка, подружка, чай стынет... ну вы поняли. Дождалась звездного часа развода, оформилась на работу. И голодная была, и в дырявых сапогах, и много еще чего. Не парилась ни дня, честно. Надо было - шла пешком. Не хватает денег - перебиваюсь по минимуму. И ничего... выцарапалась. Понемногу, но все прошло. И сытая, и тепло мне, и дочка мужа моего папой называет и вообще все радужно. А БМ, кстати, мозги мне выедал еще долго после развода. Но я научилась с ним разговаривать. И только когда он понял, что мне фиолетовы его телодвижения и у меня все замечательно без него, то только тода он исчез.
И ни дня я не лила слез по поводу неудачного брака, своей несчастной женской доли, дочери без отца, фигового материального положения. Это все жизнь. Все проходит, испытано на себе.
teddyBear 07 января 2013
Ответ дляAlli
Развод, разводу рознь. Разные люди разные причины и поводы. Лучше с уголовниками чем с родителями которые делят детей и их коляски...Нельзя всех под статистику. И последствия после развода разные.
В моей памяти даже были л. исходы...В юности я свою работу начинала с рай отдела (02) год на семейных разборках, чего я только не насмотрелась, ох как я радовалась что вышла замуж за любимого... только от сумы не зарекайся))))))))))))))
лучше одному, чем с кем попало. Надо себя уважать, тогда не придется жить с уголовниками, быть битой своим мужем и т.д и т.п.
автор Аноним 07 января 2013
Ответ дляAlli
Еще раз настаиваю, автор продумайте ваши последующие действия.Вам виднее)))) времена переменяться...
ТА я для себе вже все виришила.
Я НЕ хочу жити з моральним уродом,вже не можу мовчати...
Який НОРМАЛЬНИЙ мужик буде принижувати жiночу гiднiсть???
Вiн хоче тряпку...З мене НЕ вийде!!!
Трошки побула-ХВАТИТЬ!!
Хочу жити нормально.
А не просити дозволу чи можна попiсяти,вибачте,до цього напевно дойде...Якщо терпiти ще.
надоiло.Я сама буду,чим з придурком.Нашо себе гнобити??

Дiвчатка одному Богу вiдомо,як буде далi.Так як було-я не хочу.
Вiн менi прямо сказав- тебе нема за що любити,поважати.Бо ти занадто горда,i не робиш так як я говорю.

Хочу не задумуватись про нього...)))))
Мое життя продовжуеться я ХОЧУ ЖИТИ!!!!!!!!!
teddyBear 07 января 2013
Ответ дляАноним
ТА я для себе вже все виришила.
Я НЕ хочу жити з моральним уродом,вже не можу мовчати...
Який НОРМАЛЬНИЙ мужик буде принижувати жiночу гiднiсть???
Вiн хоче тряпку...З мене НЕ вийде!!!
Трошки побула-ХВАТИТЬ!!
Хочу жити нормально.
А не просити дозволу чи можна попiсяти,вибачте,до цього напевно дойде...Якщо терпiти ще.
надоiло.Я сама буду,чим з придурком.Нашо себе гнобити??

Дiвчатка одному Богу вiдомо,як буде далi.Так як було-я не хочу.
Вiн менi прямо сказав- тебе нема за що любити,поважати.Бо ти занадто горда,i не робиш так як я говорю.

Хочу не задумуватись про нього...)))))
Мое життя продовжуеться я ХОЧУ ЖИТИ!!!!!!!!!
клас Автор, я ж вам кажу - вчасно вирвались
автор Аноним 07 января 2013
Ответ дляteddyBear
клас Автор, я ж вам кажу - вчасно вирвались
НАпевно.Вчасно.А можливо давно пора було самiй поставити крапку.
ДЯкую за пiдтримку.
автор Аноним 07 января 2013
Ответ дляAlli
А кто был инициатором развода. Кому присудили жить с ребенком?
Я ,iнiцiатор.
Менi жити.
Як кому?? Дитинi рiк,якi питання??
Вiн пiшов,якi питання??
Йому чхати на дитину!!
ameli25 07 января 2013
автор, усе зробили правильно я вас підтримую. Побачите, усе що не робиться - усе на краще. ПОвірте! у вас є рідні? мама, тато? чи бабуля? є щоб хтось поміг, коли з дитинкою посидіти? А на аліменти - однозначно подаватитреба, потім, так само у суд пишете відмову від аліментів, і через пару міс - позбавлення батьківських прав - але то тоді, коли будете міцно стояти на ногах - і не схочете з ним бути повязані. А поки платить аліменти - будете його і бачити, і ще довго буде душа і серце рватись.... Так що подумайте. Я мала аліменти 4 троки, а потом коли почала добре зароблти - мала знайомих і суді, порадили як краще зробити так, щоб ще він за все оплатив, а не я. І так і зробила.
автор Аноним 07 января 2013
Ответ дляameli25
автор, усе зробили правильно я вас підтримую. Побачите, усе що не робиться - усе на краще. ПОвірте! у вас є рідні? мама, тато? чи бабуля? є щоб хтось поміг, коли з дитинкою посидіти? А на аліменти - однозначно подаватитреба, потім, так само у суд пишете відмову від аліментів, і через пару міс - позбавлення батьківських прав - але то тоді, коли будете міцно стояти на ногах - і не схочете з ним бути повязані. А поки платить аліменти - будете його і бачити, і ще довго буде душа і серце рватись.... Так що подумайте. Я мала аліменти 4 троки, а потом коли почала добре зароблти - мала знайомих і суді, порадили як краще зробити так, щоб ще він за все оплатив, а не я. І так і зробила.
ОЙ .а як то тяжко(
Сьогоднi ходила до отця,знову.Бо так тяжко на душi...Розказую йому...а вiн бачив...Нас ми приходили(я приводила) Щоб наставили нас.Вiн у шоцi!!!
ameli25 07 января 2013
та перестаньте ви ходити! то не поможе. його уже ніщо не наставить і ніхто. Ви самі себе хочете заспокоїти? та не буде уже нормально. ВАм треба навчитись жити для себе і своєї дитини. Думайте краще чим зайнятись! А
кажу вам як людина, яка була у такій же ситуації. Я уже як малому було 1.2 - вийшла на роботу. Наймала на пів дня няню, на той час то було 4 грн на годину, на 6 год, а потом моя мама приходила з школи вона у мене вчителька і сиділа з малим, поки я в 18-00 прийшду з роботи.
ameli25 07 января 2013
важко було, я спочатку мало заробляла, більша частина ЗП йшла на няню, але трошки батьки помагали, а потім прийшли аліменти, то получалось що аліменти я віддавала няні, щоб не браьти його грошей собі - так я себе заспокоювала, АЛЕ Я БУЛА НА РОБОТІ, серед людей!!!!!
автор Аноним 07 января 2013
Ответ дляameli25
важко було, я спочатку мало заробляла, більша частина ЗП йшла на няню, але трошки батьки помагали, а потім прийшли аліменти, то получалось що аліменти я віддавала няні, щоб не браьти його грошей собі - так я себе заспокоювала, АЛЕ Я БУЛА НА РОБОТІ, серед людей!!!!!
Я для себе ходжу.Якесь заспокоення у душi настае.
Його не трогаю.Я рахую що вже усе зробила щоб наставити на путь истенний.
Причому своим здоров’ям.
Скiльки можна себе трiпати? Принижувати мене?
На алименти завтра подам.
Життя продовжуеться.
правда побачила його (машину) задьоргало((
ameli25 08 января 2013
автор вия як?
автор Аноним 08 января 2013
Ответ дляameli25
автор вия як?
Ой ужасно...Чесне слово,чим далi...Тим бiльше дурниць лiзе в голову!!
автор Аноним 08 января 2013
Ответ дляameli25
автор вия як?
Я знову нию...Так все погано.Ой гуляю з донечкою,усi сiм’ями, а я одна...
Так больно аж вити хочеться.
Чесне слово,ще трохи я зiрвусь.
Нема з ким поговорити,тай хто порадить в такiй ситуацii щось....
Я вже надоiла сама собi.
teddyBear 09 января 2013
Ответ дляАноним
Я знову нию...Так все погано.Ой гуляю з донечкою,усi сiм’ями, а я одна...
Так больно аж вити хочеться.
Чесне слово,ще трохи я зiрвусь.
Нема з ким поговорити,тай хто порадить в такiй ситуацii щось....
Я вже надоiла сама собi.
слухайте,ну як ви вже розлучились, то мабуть на це були причини, і причини досить серйозні, як на мою думку. В моїй родині тато ніколи не дозволяв собі мою маму принизити, обматюкати, змусити щось. Відповідно я в своїх стосунках, та й дотепер, не зношу, коли мужчини випивають занадто, матюкаються, зневажають жінку... проводьте паралелі, у вас донечка і за зразок у неї буде ваша сім’я. Якщо ви повернетесь до чоловіка і закусите вудила, то 90%, що в сімейному житті в неї буде приблизно така ж ситуація, як і у вас, бо інших стосунків вона собі не уявлятиме. Або ж ви можете повернутись і взятись за перевиховання свого колишнього заради себе, дочки і заради нього (хоча навряд чи йому це потрібно, якщо він пішов з вами до суду). Мене завжди дивувала ця справа, але менше з тим... кожному своє.
Сядьте і подумайте, чи хочете ви з ним жити, чи зможете ви його змінити, чи справді він вам такий необхідний, щоби принижуватись перед ним заради примарного ладу в хаті.
У мене є декілька питань до вас, якщо дозволите... ви живете з батьками чи самі? які у вас стосунки? чи допомагають вони вам? можливо вони задумуються над тим, що сусіди скажуть і тим самим підливають масла в вогонь і не дають вам заспокоїтись?
ltnbvjb 09 января 2013
скажите(я что-то упустила),а кто сказал,что бм захочет вашего возвращения?я так понимаю,он будет нормально жить только с той,которую одобрит его мама.и это явно не вы.возьмите себя в руки.жалеть себя-только делать хуже.в такой ситуации лучше разозлиться и доказать всем ,а главное себе самой,что вы не дерьмо.вы женщина с большой буквы.а гордых и независимых почему то уважают и ценят больше,чем нытиков и плакс.удачи
автор Аноним 09 января 2013
Ответ дляteddyBear
слухайте,ну як ви вже розлучились, то мабуть на це були причини, і причини досить серйозні, як на мою думку. В моїй родині тато ніколи не дозволяв собі мою маму принизити, обматюкати, змусити щось. Відповідно я в своїх стосунках, та й дотепер, не зношу, коли мужчини випивають занадто, матюкаються, зневажають жінку... проводьте паралелі, у вас донечка і за зразок у неї буде ваша сім’я. Якщо ви повернетесь до чоловіка і закусите вудила, то 90%, що в сімейному житті в неї буде приблизно така ж ситуація, як і у вас, бо інших стосунків вона собі не уявлятиме. Або ж ви можете повернутись і взятись за перевиховання свого колишнього заради себе, дочки і заради нього (хоча навряд чи йому це потрібно, якщо він пішов з вами до суду). Мене завжди дивувала ця справа, але менше з тим... кожному своє.
Сядьте і подумайте, чи хочете ви з ним жити, чи зможете ви його змінити, чи справді він вам такий необхідний, щоби принижуватись перед ним заради примарного ладу в хаті.
У мене є декілька питань до вас, якщо дозволите... ви живете з батьками чи самі? які у вас стосунки? чи допомагають вони вам? можливо вони задумуються над тим, що сусіди скажуть і тим самим підливають масла в вогонь і не дають вам заспокоїтись?
Добрий день.
Причин було багато.Бруду на мене не заслуженно було стiльки вилито...
Терпiла,ради того щоб у дитини був рiдний батько.
Вiн був уважний , люблячий.
Ми разом родили дочку.
Все було добре до того часу поки вiн перший раз не пiшов з дому.
Свекруха його прикрила,не хотила мене навiть чути.мени навить брехала що вона незнае де вин...
Як я тоди переживала ...

З того часу все покотилось ...

вiy дозволяв iм мене обзивати,а я повинна поважати них.

ТАк живу з мамою.
Стосунки?)
ОЙ трохи гриземось.потiм любимось)

На рахунок сусiдiв ще нiчого не питають...а менi тяжко,бо всi сiмями...свята...а я сама....
Уci новорични свята сама....
автор Аноним 09 января 2013
Ответ дляltnbvjb
скажите(я что-то упустила),а кто сказал,что бм захочет вашего возвращения?я так понимаю,он будет нормально жить только с той,которую одобрит его мама.и это явно не вы.возьмите себя в руки.жалеть себя-только делать хуже.в такой ситуации лучше разозлиться и доказать всем ,а главное себе самой,что вы не дерьмо.вы женщина с большой буквы.а гордых и независимых почему то уважают и ценят больше,чем нытиков и плакс.удачи
нi.Я не хочу йти миритись,його влаштовуе життя без нас.
Менi морально важко.
Вин мени намикнув,що у нього вже емадам
ameli25 10 января 2013
Ответ дляАноним
нi.Я не хочу йти миритись,його влаштовуе життя без нас.
Менi морально важко.
Вин мени намикнув,що у нього вже емадам
вперед і з піснею, хай валить до своєї мадам. :))))))))))
я тоже так само якби у точку переживала, і теж було, у мене є жінка інша, я собі знайду... і.т.д.... вперед!!!! знайшов, з 2 дітьми:)))))))))))))))))))
от клас!!!!!!!!!!!
та хай валить, шмарклі підтянула, обтерлась, манікюр, педікюр, депіляція, і пошла украшать мир :))))
добре що є мама, поможе.
Без нього виростеш, бійдешся, а там гляди на роботу влаштуєшся, і будеш рада, що так усе скоро скінчилось.
Головне не дати собі киснути і засохнути.
Я мучилась 6 міс, аж моя кума вирішила сходити заміж. І каже мені, прийдеш до мене, а я їй, як прийду, мол малий, а вона - маєш маму, хай одну ніч покараулить малого, поки трохи розважишся.
І так я пішла. А на весіллі до мене примахався пацан, ну старший, видно, так я йому зразу в лоб: ти до мене не приставай, мол у мене малий 9 міс. Тай усе. пройшов з того часу тиждень, другий, а мо кума - то малого мого хресна, дзвонить мені і питає чи можна мій тел дати тому хлопцеві. Та кажу давай, хоч поговорю, думаю, з людьми пообщаюсь.
І так, якось пішла я з мали на прогулку, він підійшов, так раз, другий, а через міс, ми завжди разом з малим моїм гуляли, то малому було 10міс, а потом малий пішов, зробив свої перші кроки до нього... і так якось пішло, поїхало. Мені через 4 міс роботу зарпопонували. Я між іншим магістерку закінчила, з відзнакою, не тупарила блондінка, чи замухришка, але теж бачиш життя зі мною так повелось....
ми зустрічались 2.5 роки, мен індоїло, ми не жили разом, НІ, і він на моє ДН мені освідчився, і через 2 міс, ми мали весілля. малому мому було майже 3 роки. і з 10 міс. він тільки мого чоловіка і знає.
Через 3.6 роки у нас народилась дівчинка. От так. Так що усе у тебе попереду. Вір і думай що ти варта кращого.
автор Аноним 10 января 2013
уже п’ятий день сама.Вiн навить не цiкавиться як мала...тяжко...
А сьогоднi увечерi взагалi була в шоцi/
Прслав колегу,шоб той передав довiдку.Я допомогу оформляю на доньку.
А мени так обидно...Чого??
йой..сиджу реву...
автор Аноним 10 января 2013
Ответ дляameli25
вперед і з піснею, хай валить до своєї мадам. :))))))))))
я тоже так само якби у точку переживала, і теж було, у мене є жінка інша, я собі знайду... і.т.д.... вперед!!!! знайшов, з 2 дітьми:)))))))))))))))))))
от клас!!!!!!!!!!!
та хай валить, шмарклі підтянула, обтерлась, манікюр, педікюр, депіляція, і пошла украшать мир :))))
добре що є мама, поможе.
Без нього виростеш, бійдешся, а там гляди на роботу влаштуєшся, і будеш рада, що так усе скоро скінчилось.
Головне не дати собі киснути і засохнути.
Я мучилась 6 міс, аж моя кума вирішила сходити заміж. І каже мені, прийдеш до мене, а я їй, як прийду, мол малий, а вона - маєш маму, хай одну ніч покараулить малого, поки трохи розважишся.
І так я пішла. А на весіллі до мене примахався пацан, ну старший, видно, так я йому зразу в лоб: ти до мене не приставай, мол у мене малий 9 міс. Тай усе. пройшов з того часу тиждень, другий, а мо кума - то малого мого хресна, дзвонить мені і питає чи можна мій тел дати тому хлопцеві. Та кажу давай, хоч поговорю, думаю, з людьми пообщаюсь.
І так, якось пішла я з мали на прогулку, він підійшов, так раз, другий, а через міс, ми завжди разом з малим моїм гуляли, то малому було 10міс, а потом малий пішов, зробив свої перші кроки до нього... і так якось пішло, поїхало. Мені через 4 міс роботу зарпопонували. Я між іншим магістерку закінчила, з відзнакою, не тупарила блондінка, чи замухришка, але теж бачиш життя зі мною так повелось....
ми зустрічались 2.5 роки, мен індоїло, ми не жили разом, НІ, і він на моє ДН мені освідчився, і через 2 міс, ми мали весілля. малому мому було майже 3 роки. і з 10 міс. він тільки мого чоловіка і знає.
Через 3.6 роки у нас народилась дівчинка. От так. Так що усе у тебе попереду. Вір і думай що ти варта кращого.
ой як менi хочеться вiрити...Чесне слово!
Я знову реву.
Вiн прислав колегу щоб той довiдку передав.Навiть сам не попробував))
Малу побачити.
Не дзвонить,не пише.
А менi смислу нема.Як менiважко повiрити,що так помилялась...Куди я дивилась??Хочу уваги..я вже посеред ночи просинаюсь...мондраж бере...сни сняться про нього...
потим заснути не можу.