Девочки, добрый день!
Помогите плиз, вот решила я изучать английский, но в голове путаница, с цего начать, какой учебник купить. Так что бы и интересно и эфективно. Спасибо за советы!
tanya01012003• 15 сентября 2014
если с нуля, могу написать о своем опыте. Я, правда, начала изучать немецкий. Программа ’Полиглот’ на ютьюбе, хороший самоучитель и курс ’Розетта Стоун’ на диске.
camomile_spells• 16 сентября 2014
Граматика - дієслово бути (to be)
Лексика - професії, країни, національності, цифри
Пізніше оформлю в пораду і вивішу на порадниці, слідкуйте
А взагалі моя порада така, якщо хочете вчитись самостійно і зекономити на репетиторі, вивчайте лексику (слова по темах), далі візьміть собі репетитора, щоб він навчив вас тольково звязувати ці слова у реченні, тому, що з граматикою самостійно довго будете працювати і не будете певні, що вчите вірно, а якщо завчите невірно, потім важко буде перевчити.