гуаава• 23 сентября 2014

Тільки у нас (Київська обл., Ржищів школа перейшла на шестиднівку)?

В минулу п"ятницю дочка (7 кл.) сказала, що завтра в школу. Навчатимуться цей і наступний рік 6 днів в тиждень. Молодшій дочці (1 кл.)залишили п"тиднівку, але кожен день по 5 !!!!! уроків. Зі сторони школи ніяких пояснень батькам.
Завтра батьківські збори в 1 кл.
luchik_• 23 сентября 2014
Вишневое 5 дневка

Дар• 23 сентября 2014
В Киеве сказали что никакой 6ти дневки не будет. По ходу это на усмотрение администрации города.
mirka-milka• 23 сентября 2014
по ходу да...у меня папа в Ржищеве,у них 2й и 8й класс дочки,тоже 6дневка
S.E.M.• 23 сентября 2014
Днепр, да, это на усмотрение городской администрации, у нас некоторые школы чтобы не вводить 6 дневку сделали в 2 смены
vlad-svs• 23 сентября 2014
У нас (Сумы) ввели шестидневку, но через 2 недели отменили.
автор гуаава • 23 сентября 2014
Ответ дляS.E.M.
Я теж вчилася 6-дн. і 2 зміна. Додому йти страшно і темно.
Я думала із-за економії опалення це робиться. Сьогодні говорили, що перейшли на дрова. Їм же не вигідно 2 зміни опалювать.
Галина Марта• 23 сентября 2014
У свекрови в Житомирской области школа перешла на 6 дневку.

Дешевле не бывает• 23 сентября 2014
наша школа с 5-го класса всегда была на 6-ти дневке и до сих пор такая же история
никто не умер
это из-за того сейчас, что каникулы зимние будут долгие
автор гуаава • 23 сентября 2014
Ответ дляДешевле не бывает
никто не умер
Да, ніхто не вмре, але вчора сусідка з 9 кл, сказала, що з 34 учнів класу (взагалі ’Росток’ і простий клас з’єднали)прийшло на уроки в суботу 11 учнів. Я думаю в такому складі і будуть продовжувати.
Tanya_sun• 23 сентября 2014
Я в Києві закінчувала школу (2004-й), так завжди по суботам були уроки в мене...
Alya70• 23 сентября 2014
У нас (Киевская область) осталась 5-дневка, но не будет осенних и весенних каникул, зимой каникулы будут с 26 декабря по 26 января
автор гуаава • 23 сентября 2014
Я теж училась 6 днів і раділа за дітей, що у них 5. Осінніх канікул сказали теж не буде.
Якщо будуть канікули місяць, вони забудуть все, особливо 1 кл. Вони ж тільки починають писать криві крючочки.
Дар• 23 сентября 2014
Ответ дляAlya70
а вам уже подтвердили что не будет осенних и весенних каникул?
Alya70• 24 сентября 2014
Ответ дляДар
да, детям завуч объявила