02 октября 2014

Дівчатка, і знову темка: як Вам моя зовнішність?

Ітак, я мила, чудова, приваблива? Що треба змінити, підкреслити, додати? Як доглядати за розкішним волоссям і бездоганною шкірою? Я виглядаю молодше чи старше свого віку (мені 18 років)? Буду рада Вашим рекомендаціям, надіюсь на Вашу допомогу, мої дорогенькі, модняшечки. Готова до критики і конструктивного діалогу. Велком...
marysya123 02 октября 2014
я лучче!
Lyavenenok 02 октября 2014
ого какая вы модель,вам ничего не нужно менять)
Подскажите каким шампунем пользуетесь ? а крем для лица ? ну вообще,я еще таких красавиц не видела
Lyavenenok 02 октября 2014
dollyland 02 октября 2014
тю , блин.. а я думаю, первій раз вижу адекватную речь) и возраст, а то ждут, ждут. нарываются )
Birist 02 октября 2014

Вы милашка. Бесспорно.
MaryKa 02 октября 2014
Красуня! Все идеально)
mamaМия 02 октября 2014
прям я в конце рабочего дня))))
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляLyavenenok
ого какая вы модель,вам ничего не нужно менять)
Подскажите каким шампунем пользуетесь ? а крем для лица ? ну вообще,я еще таких красавиц не видела
Це природній дар
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляdollyland
тю , блин.. а я думаю, первій раз вижу адекватную речь) и возраст, а то ждут, ждут. нарываются )
Я знала, що Во оціните мене
marytana 02 октября 2014
Ничего не меняйте вы - красотка :)
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляdollyland
тю , блин.. а я думаю, первій раз вижу адекватную речь) и возраст, а то ждут, ждут. нарываются )
ВИ - Во
dollyland 02 октября 2014
Ответ дляnatochka30
Я знала, що Во оціните мене

супер!
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляmarysya123
я лучче!
Блондинка
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляmarytana
Ничего не меняйте вы - красотка :)
Ну, все ж таки? Можливо прикус змінити, вініри поставити тощо, і знаю, що ідеал, але ж немає меж для прекрасного
marytana 02 октября 2014
Я:)
ОльгаХ 02 октября 2014
Блииин... Я-то надеялась фото автора увидеть) И такой облом..
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляmamaМия
прям я в конце рабочего дня))))
Нас двоє?
juliya_fevr@mail.ru 02 октября 2014
Ответ дляmarytana
Я:)
Я голосую за Вас!
Меган Фокс 02 октября 2014
Я стесняюсь спросить где Ваше второе ухо?
Ирина Снег 02 октября 2014
красоточка) но я лучше!!!
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляmarytana
Я:)
Вфсьо, показала Ваше фото братові - закохався з першого погляду.
Ось він:
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляjuliya_fevr@mail.ru
Я голосую за Вас!
Чому? я ревную
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляМеган Фокс
Я стесняюсь спросить где Ваше второе ухо?
Не соромтесь Ваших питань, я відкрита до розмови і критики: це мій коханий в пориві пристрасті... відкусив, але це не заважає мені бути на висоті.
Tania19 02 октября 2014
Ответ дляnatochka30
Вфсьо, показала Ваше фото братові - закохався з першого погляду.
Ось він:
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляИрина Снег
красоточка) но я лучше!!!
Не може такого бути, фото, пліз.
MASHUNCHIK_BUKA 02 октября 2014
я тоже, чтобы добиться красивой внешности занималась собой
Matros_ka 02 октября 2014
Делюсь секретами своей красоты
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
я тоже, чтобы добиться красивой внешности занималась собой
ну, так і Ви - Багіня, дійсно, ми жінки готові на все заради краси
Татьяна2012 02 октября 2014
Натали - вы прекрасны, вам и менять-то ничего не надо, вам же только 18)
автор natochka30 02 октября 2014
Ответ дляMatros_ka
Делюсь секретами своей красоты
Щоб так виглядати - мені треба почати палити, але ж всі знають, що крапля нікотину вбиває лошадь