Форточка• 03 октября 2014

Вы сегодня от себя лично, дарили подарок кл.руководителю.?

Сегодня в школах ,день учителя!На подарок от класса скидывались пару дней назад,сейчас думаю что подарить от себя лично.А Вы покупали ребенку подарок,или цветы для учителя,или хватит общего подарка?
Результат:
вже голосів: 1114
600 (53.86%) нет
514 (46.14%) Да
Ушла и Пришла• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
А ще давніше взагалі гусячим пером писали...Давайте повернемось дешевше буде.Ми вже не в СРСР,нове покоління повинно вчитись за новими стандартами і з усім необхідним а не слухати магнітофон Весна чи програвач на пластинках.
вы знаете, у меня дочь в этом году старшая заканчивает 11 класс. Прикиньте, без телевизора выучилась. Видео было только в классе ин. языков. Выросла не глупым ребенком. Я не против компьютеров и они нужны детям, но хоть убейте, не понимаю зачем именно телевизор в классе ?

Ушла и Пришла• 06 октября 2014
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вибачте, але шкода, що Ви не росли в сім’ї бухгалтера!))))
Вам розказати, до котрої години вони сидять на роботі, особливо у звітний період? Скільки роботи беруть додому7 Скільки справ мають з податковою інспекцією і різними фондами? Скільки годин поспіль вони можуть вишукувати одну копійку у звіті??? Яка це відповідальна і кропітка праця?
І так у будь-який професії. Чому ж Ваша мама не пішла просиджувати на кріслі продавця? Продавцям не псують нерви, кажете?)))) Ну-ну))))
Кожен вибирає сам, де працювати, Вам не здається?) Хто на що вчився, як кажуть.
Гроші потрібні всім. Але, здебільшого, тідьки вчителі і вихователі вважають можливим чекати надбавок від батьків своїх учнів і вихованців.
вот четко каждое слово в тему сказано !
Ушла и Пришла• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
Не бачу спільного між знаннями і подарунками.І мені жаль людей,які не можуть відрізнити хабарі від поваги до педагога!З вашим підходом до життя ваші діти ніколи не навчаться поважати і цінувати людей і толку з ВУЗу буде мало якщо у них не буде закладено елементарних цінностей з дитинства.
А уважение заключается в том, что ребенок подарит учителю подарок ? Отлично - я думаю, что все учителя будут рады, если дети своими руками соорудят поделки потом подарят к дню учителя или я ошибаюсь ?

Вы знаете, я очень уважаю нашего учителя химии/завуча старших классов. Человек НИКОГДА не берет подарки. Пытались неоднократно вручить ей и подарок и цветы -нет. Прекрасный педагог, ее любят и уважают дети, не смотря на то, что она очень строгая. И, замечу, моя дочка ей всегда очень хочет подарить цветы (и не только моя дочь), но не берет.

Кстати, моя дочь с классом всех учителей на день учителя встречали у входа в школу с шариком и шоколадкой. Потом подарили тем, кто у них ведет еще по мини подарку (выбирали сами).
Дую ветер• 06 октября 2014
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Скажіть, ви даруєте подарунки двірникам, чкі прибирають ваш двір? Бо якби не було їх, то потонули б у смітті! У них теж, знаєте, зарплата і пенсія маленькі.
Чи вони не варті вашої поваги?
Вони відношення до моїх дітей не мають.Але якщо буде потрібно то привітаю не задумуючись!
Дую ветер• 06 октября 2014
Ответ дляУшла и Пришла
Щоб уроки були цікавішими,його ж купляють не серіали дивитись,а працювати з мультимедійними матеріалими,які прибавляють діткам охоти до навчання.
Фрикаделька• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
Цитата:
Щоб уроки були цікавішими,його ж купляють не серіали дивитись,а працювати з мультимедійними матеріалими,які прибавляють діткам охоти до навчання.[/cit
так и хочется сказать - Сталина на вас нет.
вот и за-за таких как вы, процесс борьбы с коррупцией и тормозится
Дую ветер• 06 октября 2014
Ответ дляУшла и Пришла

А для чого дочка вручала міні подарунки,якщо ви проти привітання учителів?Було не приймати у цьому участі.А то усі дарували а тут виступають,що учителі хабарники,треба було озвучувати свої позиції,а то часто свої невдоволення виражають батьки поза очі або на форумах,а в школах сидять тихенько і усе їх влаштовує.
Фрикаделька• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
вы вообще не понимаете о чём речь!! о чём вы тут спорите?
мини подарок - это как раз и есть проявление уважения ребёнка, а уже если мама есёт конверты - совсем другое дело.. мини подарки - это не обязательно дорогие конфеты и кофе, понимаете? вы как раз-таки и не понимаете, что такое проявление уважения. и такие мини подарки ни к чему учителя не обязывают
Дую ветер• 06 октября 2014
Ответ дляФрикаделька
Цитата:
Почнемо з того що ні одна європейська країна,не шкодує засобів і коштів на освіту для своїх дітей.Якщо влада не хоче подбати про умови для якісної освіти,то батькам самим необхідно про це потурбуватись.Я за приватну освіту,тоді б і учителі мали відповідну зарплату і батьки були впевненими,що їхні діти мають хороші парти і усі умови для навчання.І діти краще б навчались тому що батьки точно б контролювали чи не даремно вони щороку витрачають гроші.А ті що шкодують грошей для власних дітей отримували б відповідну освіту,за старими партами і з підручниками 10-річної давності,і тоді б може до них дойшло що їхні діти в гірших умовах через них і потрібно працювати більше щоб дитина могла здобути якісну освіту у комфортних умовах.Чому наші діти повинні потерпати через батьків які не турбуються про комфорт своїх дітей і сидіти за старим партами? Немає нічого безкоштовного,це вже давно визнали люди в більшості країнах світу і лише люди з СРСР цього ніяк не можуть зрозуміти.За якісну освіту і медицину потрібно платити.Порівняння з двірниками недоречні бо замести двір зможе будь хто а навчити дитину хімії чи фізики лише одиниці і якщо ми хочемо кращого майбутнього для наших дітей потрібно для цього прикласти зусиль в тому числі і матеріальних.Ми прагнемо до Європи але живемо радянським ілюзіями,що про наших дітей має потурбуватись хтось але не ми самі.Свою думку висловила тому більше в цій дискусії мені сказати нічого.Турбуйтесь про своїх дітей бо лише ви відповідальні за якість їхньої освіти!

Фрикаделька• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
бред! вы это расскажите, к примеру, в Германии, там вас сразу в психбольницу заберут. пока. не могу отписываться, на работе, оставьте меня в покое, не отвечайте уже мне, если Вам заняться нечем
Любимка-анонимка• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
Тобто, на Вашу думку, поваги варті тільки вчителі??? Я Вас, можливо, здивую, але двірники та їх робота теж варті поваги. Добре, що вони її виконують мовчки, не дивлячись на те, що подарунками їх не завалюють. Це таки прерогатива вчителів ( на щастя, зустрічаються Вчителі від Бога і за покликанням!)- міряти подарунками.
Ви тільки уявіть, якщо кожен буде жити по принципу: ’’ Принесуть подарунок- буду краще виконувати свої обов*язки, не принесуть- самі винні!’’
Любимка-анонимка• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
Ваші пости складаються з суцільних протиріч!
Висновок один- і двірник не професія, і бухгалтер не професія, і взагалі! Існує тільки одна професія варта поваги- учитель!) І тому, давайте складати грошики в конверти і нести учителю в знак безмежної поваги!)))
З Вашого останнього посту чітко видно, що якраз в європейських країнах Ви не бували)))) А якщо і бували, то дуже далекі від тамтешньої системи освіти. Тому, на майбутнє, киньте звичку говорити про те, в чому не маєте поняття))))
Ушла и Пришла• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
Дочка вручала со своих заработанных денег и вручала не от себя лично, а они классом скинулись по 20 грн и подарили, но не по 100 долл и даже грн. Я, кстати, если чем то недовольна, то говорю напрямую и никогда не прячусь !
Ушла и Пришла• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
Охоту к учебе прививает в первую очередь учитель. Я никогда не забуду своего учителя истории, которой , к сожалению, уже нет в живых. Я историю никогда не любила, как и многие. Но на ее уроках мы сидели открыв рты и это без видео разного рода. У моей дочки в этом году поменялся учитель физики. Так вот до этого года физику она просто ненавидела. Сейчас она с таким запалом готовится к урокам и просто летит на уроки физики и тоже без мультимедийных материалов.

Я согласна на ремонты в классах, даже пластиковые окна, двери, парты, доски, освещение, хотя этот момент всегда меня возмущал еще со времен когда сама училась. Но когда мы начинаем еще скидываться на разного рода учебный материал - это занадто. Мы и так каждый год скидываемся на учебный материал для своих же детей. Для сравнения - в этом году (11 класс) в сентябре было потрачено порядка 600 грн. на учебный материал для подготовки к ЗНО + ежемесячно скидываемся на подарок учителю и школе, которые в конце учебного года будем дарить + 100 грн ежемесячно платим за школу. Вот и посчитайте сколько выходит учеба в школе ребенку.
Поэтому, когда мне начинают говорить о финансовых крупных вложениях на день учителя (а у нас был такой кл. руководитель в прошлом), то меня это откровенно возмущает !
ssvetkass• 06 октября 2014
Ответ дляДую ветер
Для когось листівка-це дрібниці але для деяких сімей,100$-це дрібниці?Доходи в усіх різні,тому і подарунки різні.Це не означає,що якщо наприклад Оля з 9-Б подарувала 100$,то до обіду усім учням в класі необхідно подарувати учителю по 100$тому що так зробила Оля.Кожен має право привітати так,як вважає за потрібне,хтось листівкою а хтось грошима-матеріальні цінності у кожного різні.А чи вплинуть ці 100$ на оцінки це вже залежить від справедливості педагога,але те,що з ’2’ йому не поставить за такий подарунок ’12’-це однозначно.Неможливо итягнути дитину більш ніж на 1-2 бали тому,що на директорських контрольних і моніторингах всеодно знання дитини буде видно.А учителі відповідають за кожну оцінку своїх учнів,тому не думайте,що учитель може учитель може поставити в журналі все що хоче і ніхто цього не помітить.
Ви ж напевно розумієте, куди веде шлях вмощений благими намірами. То щоб те що так гарно звучить в теорії, булоб так само гарно і на практиці, ще не аби як вдало мають скластись зірки.
До прикладу, коли батьки дійсно дуже вдячні вчителю і мають можливість і бажання щедро поздоровити його зі святом. Може і роблять це щиро і як би вдало не пояснили що то подарунок, а не хабар. Як вчителю ставитись до тієї приємності, як не відчути обов`язок перед цими батьками? Як залишитись об`єктивним?
Гарно звучить «чи вплине це на оцінки залежить від справедливості вчителя», але що значить, який вибір залишається вчителю, залишитись справедливим але не вдячним, або таки відпрацьовувати подарунок?!
Така подяка не закінчуться тим, що вона просто є гарним вчинком з боку батьків, вона безумовно має наслідки.

Далі ви наводите європейські приклади, але європейський підхід це не тільки розуміння що все чогось вартує, а в першу чергу відповідальність за свої вчинки та їх наслідки.