Думы мои думы• 22 октября 2014

Чи є чоловічі пуховики в національного виробника?

Бачу, періодично тут мелькають українські фірми жіночих пуховиків. Чесно кажучи, сама їх не бачила. У звязку з цим 2 питання: 1) у яких торгових марок є чоловічі подовжені моделі; 2) де їх вигідніше замовити/купити чи можливо поміряти/пощупати. Дякую всім, хто відгукнеться!!!
lubanya1• 22 октября 2014
Фабрика Дана в Киеве.У меня там тетя работала,так они шили верхнюю одежду на экспорт в Германию.Она когда-то привезла моему папе пуховик их пошива,так прошло уже лет 20,а пуховик целый-целехонький,после множества стирок пух не сбился,легкий,пушистый,теплый.Вот это действительно качество!

автор Думы мои думы • 22 октября 2014
Ответ дляlubanya1
Знати б, чи шиють зараз. Чесно кажучи, в їхньому магазині раніше пуховиків не бачила, в основному костюми і пальта
lubanya1• 22 октября 2014
Сейчас не знаю,тетя моя уже несколько лет на заслуженном отдыхе.