Мира всем• 29 октября 2014

"Казус" в садочку. Що робити?

Моєму синочку 2,6 рочки. Ходимо в садочок з середини вересня.З початку жовтня захворіли, і ось знову пішли... Забираю до сну додому о 12 год, бо ще не адаптувався і плаче. Приходжу сьогодні,дивлюсь шкафчики відкриті,ну,думаю діти гуляли... Дістаю комбінезон,дивлюсь стоїть тільки один черевичок(купила Еко),думаю після прогулянки може не в той шкаф поставили. А в залі чую няня читає дітям казки. Як тут заходить вихователька і веде за собою з двору шістьох діток. Я запитую чи всіх вели гуляти,на що вона сказала,що в групі 21 дитина і вони не в змозі всіх одягнути,ведуть тих,хто може одягнутися і не плаче... Я питаю,де ж наш черевичок,якщо син не виходив на прогулянку. ,а вона каже: "То може сусід по шкафчику взув?"В мене шок! З нами в шкафу дівчинка і взута вона в своїх. Дивлюсь стоїть збоку хлопчик ,на якому один мій черевичок. Я говорю виховательці як так, а вона не реагує...Підходжу знову і кажу,що купую дороге і якісне взуття і не хочу,щоб хтось порвав. Невже не видно,що в різних черевиках дитина? Як тій дитині гуляти було в різних черевиках,може незручно?Та й вивела тільки 6 дітей...Всі групи гуляють,тільки нашу не виводять. Що робити? Як на це реагувати? Переводити в іншу групу чи садочок чи не звертати уваги?
автор Мира всем • 30 октября 2014
Ответ дляСанта Барбара
Мами, які пишуть, що в їніх групах більше 30 дітей, ви взагаі реально можете оцінити ситуацію, що коїться в садочку навіть тоді коли в групі 20 дітей і тільки вихователь і няня??? це по 10 дітей на чоловіка,а я вам скажу це дурдом. мені шкода ваших дітей, їм нема належної уваги. Дорогі мами, ви не можете бува нормально вивести одну дитину на вулицю, а в садочку ще потрібно не просто вивести, а ще встигнути все зробити за планом.
Автор, якщо вистачило грошей на ЕККО, то знайдіть гроші і на нормальний садочок, де буде не більше 10-12 дітей в групі.
Моя донька ходить в садочок де 8 дітей в групі і є вихователь і няня. А я не щодавно прийшла в простий міській садочок вихователем. коли проходила практику у різних садочках Києва та р-н, була шокована, зараз просто плачу і думаю мене тут на довго не вистачить, боюсь,що буду Дон Кіхотом((( адже цю систему важко змінювати, якщо держава не підтримує але робить ілюзію чогось доброго і світлого((((
Так за ЕККО я заплатила на зиму,весну та й осінь 700 грн. За такі у платному садку не пробудеш довго,того що біля нас є платний садок і він дуже дорогий. А переповний настільки,що дитячі ліжка зсувають.Платити гроші?За не комфорт?

romawka7_7• 30 октября 2014
Ответ дляМира всем
Автор,який номер садку ви вiдвiдуете?Мiй син ходить у 1 бiля Бруклiна,вихователi завжди одягали i виводили усiх дiток,i казусiв нiяких не було за два роки садочка.
автор Мира всем • 30 октября 2014
Ответ дляromawka7_7
41(на 12 школі)
автор Мира всем • 30 октября 2014
Ответ дляromawka7_7
Я не хочу ні з ким заїдатися,але неправильно і образливо,коли 6 діток гуляють,а решта(15)казки слухають.
lubanya1• 30 октября 2014
Ответ дляДую ветер
так ребенок и не виноват что мама решила его в 2 года в ясли запихать, но пихает же
Про маму-это отдельная тема.Просто почему одни няни и воспитатели успевают одеть детей и вывести погулять,а другие на такую же зарплату нет?
Аль_де_Барановна• 30 октября 2014
Ответ дляХвець-тець
В мене інша історія печальна((((
Син в 3 роки і 4 місяці пішов в садок, залишився на цілий день вже на третій раз а ось істи будь-що в садку відмовлявся, вихователька говорила що просто відвертається і не хоче, попросили щоб я водила хоть через день, зранку годувала і на обід приносила фрукти і печиво. Гоаорили щоб забирала з садка. Я відмовлялася і ось цілий рік ми так відмучились....то хворів не ходив якщо ходив то снідав вдома, на обід давали печиво, фрукти а в 16-00 завжди забирала з садка, ходили через день...
Ціле літо малий був вдома і я все дивувалась як таке може бути що вдома все ість а всадку взагалі нічого...
І тут я надумалася завітати в садок на обід на початку вересня без попередження і побачила таку картину: всі діти за столиками ідять а мого навіть за стіл не посадили, ість збоку печиво і запиває водичкою. Спитала де його тарілка, чашка, чому він не за столом? сказали що а навіщо переводити іжу, він же не хоче а його порцію віддадуть іншій дитині як добавку.....я в той момент просто зірвалася.....заставила дати нам нашу порцію сіла з сином за стіл і попросила його поїсти - він майже все сам з’їв...... Потім ходила до зав. сдочка....та дуже просила пробачення.....
Просто звездец!!! Других слов нет. Мой тоже первый год плохо ел, но за стол садили и пытались накормить, уговаривали
Дую ветер• 30 октября 2014
Ответ дляlubanya1
правильно, пусть поувольняют всех кто что-то не успевает, тогда вам просто не будет куда водить детей потому что половину садов тупо закроют

Санта Барбара• 30 октября 2014
Ответ дляЗаикальница
отдают, потому что выхода нет - работают родители. Детсады для того и существуют, чтобы ребенок был под присмотром, пока мама и папа н а работе. Опять же - не вина родителей, что мест нет и сады переполнены Им что теперь, детей по очереди к себе на работу брать? Я повторюсь - пусть персонал детсада выполняет свои обязанности на должном уровне. Нет - пусть увольняются и ищут работу за бОльшие деньги. Почему в одних садах воспитатели в состоянии выгулять. одеть-раздеть 20 детей, а в других нет? Не нужно значит таким людям работать с детьми. коль не справляются.
Какие, вы тут все умные, если бы, если вам плевать на своего ребенка, то зачем он нужен воспитателю??? За ваших плюс 15 детей ни кто не доплачевает!!!! а в группах должно быть всего 15, а не 30 и выше, да 20 детей это уже кошмар!!!
Однозначно• 30 октября 2014
Почитала тут, я в шоці з тих, хто говорить, що треба поставити себе на місце вихователів та нянічки...а хто подумає про дітей? чого ніхто не ставить себе на місце дитини...по закону потрібно гуляти у будь-яку погоду, а не сидіти цілий день у садочку у сухому теплому приміщенні...потім всі дивуються, чого хворіють діти...а вихователі самі знають, на яку роботу йдуть, якби неможливо було вивести 25 дітей гуляти, то ніхто не виводи в би...а так в одних садках можуть, в інших ні
я сама стикнулася з цією проблемою, ходила до завідуючої, вона мені теж, що мушу стати на місце вихователя, або ходіть по півдня, а платіть за цілий день - 12 грн в день це не гроші, і взагалі, не забувайте, що нам з Вами ще потрібно разом існувати 4 роки, а ви тільки яслі, прийшли тільки і щось ще вимагаєте, про що тоді взагалі можна говорити, якщо сама завідуюча так невиховано відноситься до батьків...слів немає, потім дзвонила у білий дім, сказали, що розберуться - і тишина, треба було йти вище в обласну, але тоді була вагітна, починала нервуватися...коротше водила по півдня, так як інші садочки далеко і нереально кудись влізти, хіба за гроші
добре, що все засняла, вот все руки чешуться, чи в інтернет викласти, чи в прокуратуру сходити
якщо щось, сама педагог, так що знаю, що пишу
Дую ветер• 30 октября 2014
Ответ дляОднозначно
про ребенка должны и обязаны думать родители, а если мамы, сидя дома, пихают детей в сад в группы где по 40 человек, своего ребенка 41-м, то они сами и создают проблему и создают невозможно выполнения воспитателем своих функций в полном объеме - сначала пихают детей за взятки в сад любым способом, а потом искренне возмущаются -что ж это так сады переполнены и воспитатели не справляются, такие сякие
lubanya1• 30 октября 2014
Ответ дляДую ветер
Из собственного опыта:в группе,как обычно 2 воспитательницы,когда одна на смене-дети выходят погулять в любую погоду,она с ними играет.Когда вторая на смене-уже в небольшой мороз дети сидят в помещении,Потому,что она постоянно висит на телефоне,видать рука замерзает))Окна выходят на детский сад,поэтому вижу гуляют или нет.
Миссис Буркул• 30 октября 2014
у нас всех одевали и следили
только за носки говорили что могут путать и что-то с одежки бывало не нашее клали нам в шкаф
это когда дети все подостают и перепутают
обувь, верхняя одежда - никогда проблем не было
гулять обязательно все
Однозначно• 30 октября 2014
Ответ дляДую ветер
при чем здесь пихать или нет, у нас в городе только в одном саду группы по 20 чел, в остальных начиная с 28
по поводу учебного плана, то сын уже перегнал программу его возраста, а отдают многие мои знакомые, и я в том числе, чтобы ребенок был в коллективе
я не говорю за тех родителей, что на работах
просто многим воспитателям лень поднапрягтись, не говорю за всех, те, кто напрягаются, соответственно и водят всех деток гулять, было бы желание
Тананда• 30 октября 2014
Львів, в групі по списку 40 дітей, в день ходить 25-30.
Виходять гуляти ВСІ, по 2 рази на день при хорошій погоді, навіть якщо вихователька одна їх веде (няня в той час миє посуд чи стельть ліжечка). Всі одіті, заправлені, защіпнуті. Все встигається- головне бажання!
Однозначно• 30 октября 2014
Ответ дляТананда
я хочу так сказати, що у нас завідуюча одобряє, щоб не гуляли, не дивлячись ні на яку погоду, в деяких групах є вихователі і в сонячну, теплу погоду не виводять(саме цікаво, що батьки мовчать, вот таким батькам реально все одно до своєї дитини, якщо вони входять в положення вихователів, а не дітей)
а у моєї знайомої, завідуюча контролює кожну групу, щоб гуляли, чи дощ, чи мороз
як то кажуть, риба гніє з голови
Анонимус Я• 30 октября 2014
Ответ дляNataliSN
Прошу прощения, Закревского 85 в, ошиблась.
Це державний чи приватний заклад?Ви впевнені,що усі діти,які є в списку офіційно зареєстровані у цій групі?Справа в тому,що багато батьків перебільшують щодо чисельності а реальна кількість зовсім інша,а ваша манера спілкування з людьми жахлива.Хто вас в брехні звинувачував шановна?Вам лише вказала,що є закон який в дитсадках рідко порушується,і 50 дітей ніхто ніколи в ясельну групу не візьме,тому що це заборонено.
ЛолитаНеРазлита• 31 октября 2014
Ответ дляСамнешка
С каждой такой темой убеждаюсь ,что сад-это зло. И слава Богу, что мой ребенок не ходит туда.
Да не зло это. Нормально все зачастую, только Вы поймите человеческую психологию - жаловаться это все первые, ой как плохо и ужасно в саду, какие все не компетентные и т.д.... - это ж проще написать, что б все пожалели, пожурили некомпетентных, а создать тему про то, что в саду все хорошо, воспитатели хорошие, праздники деткам устраивают, утренники - это не с руки, как то все не досуг людям. А пожаловаться - эт да, эт первые! Точно так же как и про больницы и поликлиники с врачами уродами - никогда к врачу не пойдете?