kurkyma• 03 ноября 2014

Як перерахувати гроші на рахунок в Польщу у злотих?

Доброго вечора!
Хочемо замовити плитку у Польщі і потрібно внести завдаток на розрахунковий рахунок у злотих. Як здійснити операцію за вигідним курсом?Маю картку Привату і їхню інтернет-картку.Чи можна просто з гривневого рахунку перекинути суму?Наперед вдячна за поради)
Распутница• 03 ноября 2014
якщо є картковий рахунок, то можете спробувати перекинути гривню. Якщо банківський, то тільки СВІФТ платіж, лише за операцію 10євро + %
virtuon• 03 ноября 2014
Кращий і дешевший вариант замовити щоб хтось привіз і відправив потім по Україні
Детские_Будут?• 03 ноября 2014
Послушаю. Тоже этот вопрос волнует.
Распутница• 03 ноября 2014
по СВІФТУ дорого виходить
Распутница• 03 ноября 2014
ще як варіант, попросити когось із дівчат, щоб знайомі з Польщі оплатили. Я інколи так товар купую, мені перераховують кошти, в цей же час мені знайома з Польщі оплачує покупку. Я у нас міняю на злоті, і коли їду по товар, розраховуюсь з нею.
автор kurkyma • 03 ноября 2014
Ответ дляРаспутница
Тобто реально з гривневого карткового рахунку перекинути?Тільки курс дивилась в Приваті 4,4 а середній 4,1. Коли сума 4000 злотих, то так трохи суттєва різниця.
virtuon• 03 ноября 2014
знайомий поляк бере 5%
автор kurkyma • 03 ноября 2014
Ответ дляvirtuon
Власне є можливість самим забрати в Польщі, просто так два рази потрібно їхати, а так переказав кошти, приїхав і забрав.
Распутница• 03 ноября 2014
Ответ дляkurkyma
не знаю на скільки реально, можете спробувати закинути маленьку суму, якщо це картковий рахунок. А вже на злоті буде перераховуватись по курсу у Польщі, на момент зняття, чи зарахування. Знайома ще карточку не зробила, не мала змоги перевірити
Распутница• 03 ноября 2014
с Карты «Универсальная» На карту любого банка мира (P2P) 10 грн + 1%
Отправка SWIFT-платежа (зарубеж) 0,5% от суммы min 5 грн., не более 250 USD + 12 USD в грн.по курсу НБУ.
автор kurkyma • 03 ноября 2014
Ответ дляРаспутница
Дякую, завтра піду в банк і буду пробувати)
автор kurkyma • 03 ноября 2014
А як вигідніше міняти гривні в злоті в Україні чи долари в злоті у Польщі?