Всі соцопитування від першого дня незалежності і по сьогодні свідчать, що якщо буде референдум щодо двомовності, то не буде самої двомовності. Саме тому цього референдуму і нема. Хоча згідно КУ мав би бути, перед недавнім законом про регіон. мови. Кідстаф, на превеликий жаль декому, не є показником в цьому питанні )))

нариваєтесь )))
пока вы заняты разборками они больше украдут. У нас сейчас ОДИН государственный и что? что это даёт языку? что это даёт стране?
а Вы не сравнивайте язык общения и мед.термины. То, что она написала слово ’гомілка’ так это потому что она его запомнила, а если бы она Вам переписала слово в слово всё написанное - не думаю что Вы без.мед. образования поняли бы
Назви частин тіла я б зрозуміла однозначно, а про терміни - то вже інше питання, хоча...:)