Пуки-куки• 20 ноября 2014
як боротися з лінивістю чоловіка?
що робити? чловік приходить з роботи в обід і лягає дивитися телевізора.помагати по домі не хоче.кажу нагостри ножі,а він мені немає коли, чого ти мене пилиш?а я та чого ж я пилю?!) а сам хоче щоб я й за нього ще й подомі робила...
Задолбулька• 20 ноября 2014
да никак, это в детстве закладывается, теперь только дрессура, претензии не помогут
Кубик Рубика• 20 ноября 2014
я жду пока лампочку вкрутит. Я и сама могу, уже на кухне и в комнате на экономки сменила... но тут уже дело принципа..
Задолбулька• 20 ноября 2014
Ответ дляКубик Рубика
даже не принципа,качества семьи
Галябалована• 20 ноября 2014
пилять не можна, треба надихати, заохочувати...
На зразок: любий, хочу тобі приготувати відбивні, але ножі тупі, боюсь не вийдуть...
І так усе, в такому дусі
Работать надо• 20 ноября 2014
никогда не понимала таких женщин...главное побыстрее выскочить замуж...вы же видели, что он такой человек, зачем пытаесь переделать, ругаться? Не подходит - не нужно было жениться и искать то, что подходит, а то и себя мучаете и человека рядом, сломали 2 жизни, 2 судьбы
Пуки-куки
• 20 ноября 2014
Ответ дляКубик Рубика
напевно треба чоловіка міняти.я тоже і так і сяк і воно ніяк)))