Карамелька• 21 ноября 2014

А вам не противно сідати в маршутках на крісла?

Я останнім часом задумуюсь, скільки мікробів там на сидіннях, їх же ніхто ніколи не миє.. а на ручках((( Напевно я передивилась Фреймут
Не фонарь• 21 ноября 2014
Ответ дляПуФФынка_мисс
Ой мама дорога, я в шоці))))) Дівчатка, дорогенькі, мікроби теж потрібні. Ви не розумієте, що ви робите стерильним імунітет Вашої дитинки, він при любому контакті буде хворіти, при любому пчиху буде підхоплювати, не можна впадати в такі крайнощі! Навпаки, зараз навіть в роддомах і пускають, і прикладають дитинку, щоб мікрофлору заселити, і не стерилізують все, як раніше, і дітки здоровіші тоді, і природньо це! Я не кажу не мити рук, я їх мию більше разів, ніж автор, і коли ми приходимо з двору, всі обовязково миємо руки. Так само після туалету- мити руки. А все решта.....Ви ж не дикі, ви живете в соціумі, а виходить, самі відгороджуєтесь від людей, і дітей вчите бути такими самітниками, які бояться, щоб часом чиїсь погані мікроби не скочили на них. Будьте простішими! Загартовуйтеся! Спілкуйтеся! Любіть! І перестаньте все дизинфікувати!
На сто процентов Вы правы, я со старшей так обожглась, держала ее в стерилиуме, игрушки мыла по десять раз на день, за руки вообще молчу, все выстирывала, наглаживала, полы по десять раз на день намывала, уставала капец просто и ВОТ пошли мы в садик, и началось болячки за болячками, стоматиты, ОРВИ, ацетоны и т д, с младшим я вообще особо не заморачивалась, мыла полы раз в день, руки конечно мы мыли по приходу с улицы, перед едой, вообщем намного проще, и болел он у меня намного меньше и адоптировался быстрее к коллективу. ТАК ЧТО ДЕВОЧКИ ВО ВСЕМ НУЖНО ЗНАТЬ МЕРУ!!!!

Не фонарь• 21 ноября 2014
Ответ дляКарамелька
ого, бахіли це канєшно стерильно, але як реагують гості? ))
Не фонарь• 21 ноября 2014
Ответ дляНе за Будка
Хай Бог милує!
Извините, но если бы ко мне кто-нибудь пришел в гости со сменной одеждой и обувью, я бы посчитала, что это городская сумасшедшая!))
Шо занадто- то не здраво!
Курочка-наседка• 21 ноября 2014
мда......... как же я дожила до своих лет то..... меня же могли сожрать микробы
идея с пищевой пленкой понравилась, заодно и скинуть пару кг можно
ЕлькиПальки• 21 ноября 2014
Ответ дляНаизнанку
вы представьте,сколько рук,которые снимали с тел одежду и нижнее бельё,потом подтерают места после опорожнения,
нажимают на эту кнопку,чтобы спустить воду!
вот это мне и противно.
а бумажкой туалетной не пробывали пользоваться? именно для кнопочки и для ручки двери. я только так.
ПотеряласЯ Я...• 21 ноября 2014
Ответ дляНаизнанку
для меня самое ’противное’ место-это нажатие спускового механизма в общественном туалете,
а также открыть и закрыть кран в этом же помещении.
100% мне тоже противно!
палка-копалка• 21 ноября 2014
автор, купите автомобиль, и будет Вам счастье!
75В• 21 ноября 2014
Родичка завідує будинком для людей з легкими порушеннями психіки в Швейцарії. Там одна дама мала таку гидливість, яка переросла в хворобу. Тепер дама 2 години не можу вийти з кімнати на сніданок, наприклад - чого не торкнеться, всюди їх шайзе ввижається (каки по-нашому) - штора її зачепить, вона бігом міняти кофту, шось візьме з полиці і знову в ванну. Миється по 2 години з людиною якій довіряє, а якщо її нема - то може по 5 годин не виходити з душу - все перемиває по сто разів. Стане перед дзеркалом - а у мене каки на голові, з люстри впали, і т.д. Це я до того, що мало своїх тарганів знати в обличчя, не треба їх леліяти, бо буде погано і вам і оточуючим.
Томатико• 21 ноября 2014
Ответ дляСернаМоисеевна
интересно, каким образом эта взрослая микрофлора может перейти Вашему ребенку?

девочки, вы гоните)))))
венеричні передаються таким способом. чомусь ж ви не сідаєте попою на унітази в громадських місцях?
так само і мікрофлора - у мене наприклад вічна невиліковна молочниця - воно моїй дитині треба?
так само і з поцілунками, мені педіатр манюню заборонила в ротик цілувати, коли він народився) казала, що те, що у вас в роті нормально, в нього може патогенний процес викликати)

а на рахунок циган, це вічна відмазка моїх свекрів))) але ви знаєте, що смертність у них набагато вища серед дітей. просто вони через це не дуже паряться - одним більше, одним менше...

Техпаспорт на медузу• 21 ноября 2014
Автор, вы мне мужа моего напоминаете. Он тоже, если приходится ехать в маршрутке, никогда не сядет на сиденье, и за поручень через салфетку берется... Я честно скажу, с таким человеком трудно жить...
ХдеЯсь?• 21 ноября 2014
Ответ дляСернаМоисеевна
со сменной обувь в гости?

мне кажется, у кого-то нелады с головой
А взувати ЧУЖІ викривлені, стоптані, вонючі тапки господарів??? А ще краще, коли вони зразу з порогу знімають свої тапки з ніг і підсовуюють вам, мол, вот яка я гостинна?! ФУУУУУУ! Я думаю про себе, а на те, що хтось подумає мені наплювати... І чоловіка привчила так, в нас повне взаєморозуміння в цьому питанні
Царевна в уггах• 21 ноября 2014
Наукой доказано, что больше всего бактерий в доме на полотенцах, даже если вы их меняете каждый день. Достаточно вытереть руки один раз, влажность и тепло быстро делают своё дело. Важно не количество микробов, а то как организм сопротивляется микробам. Чистота это хорошо, но без фанатизма.
Томатико• 21 ноября 2014
Ответ дляХдеЯсь?
до речі, я раз була в гостях у приватному будинку, підлога дуууже холодна і на мене тапок не знайшлося. я так промерзла в ноги, що краще б мені смердючі якісь дали)) але я не про те...а може туди куди ви йдете не прийнято ходити в тапках, то що тепер мерзнути і хворіти? йду собі купувати нову пару для походів в гості)))) ідейка
ХдеЯсь?• 21 ноября 2014
Ответ дляТоматико
ви читали мій пост про бахіли? я продумала вибір своїх гостьових тапок: в мене тапки-чобітки з м´якою підошвою з дермантину, щоб не поцарати паркетну підлогу в гостях, і щоб гігієнічно і тепло мені. Здається, повинні бути всі задоволені...
Я не на долго• 21 ноября 2014
Ответ дляНе фонарь
И у меня так же со старшей дочкой. И я считаю, что виной многому создаваемая мной стерильность. Когда я бываю за границей, меня это приводит немного в чувство. Дети в холод полуголые, мокрых салфеток ни у кого(!) не видела, никто руки не стерилизует. Максимум мытье рук после улицы. Вот идет то дите, бах на травку, полежал, повалялся и дальше пошел. Я сразу представила наши газоны с какашками. Во многом, наша культура-многие мужики плюют себе под ноги, сморкаются и т.д. Простите, но это быдлотство. Только у нас и в России могут сидеть и семечки себе под ноги плевать, харкать. Фу.
Коварная Зая• 21 ноября 2014
мне вообще противно в маршрутки заходить - пешком хожу или на машине езжу.
Король дивана• 21 ноября 2014
Это не тараканы и не фобия, такое поведение присуще больным ОКР, или неврозом навязчивых состояний. Я им болею уже третий год. Да, я и руки по сто раз мою, и в маршрутке не езжу, и в общественные туалеты не хожу, и в уличной одежде дома не хожу ( и отдельно складываю). Девочки которые ехидно подкалывают автора - вы просто не понимаете о чём пишете. Чаще всего люди с таким неврозом прекрасно осознают вред частого мытья рук или боязни микробов, но сделать с собой ничего не могут. С этим очень тяжело а порой и невыносимо жить и руки опускаются.
Дай Бог, чтобы у автора ничего такого не было, и это просто боязнь микробов такая.
Томатико• 21 ноября 2014
Ответ дляХдеЯсь?
моя мама шось аналогічне втілювала - набрала десь купу готельних тапок ( знаєте такі білі - одноразові)) і видавала всім гостям. у мене гості навідріз відмовляються, не буду ж я насильно їх взувати))) так шо протираємо підлоги просто)
я теж такі хочу, навіть для дому, треба пошукати)
Томатико• 21 ноября 2014
Ответ дляЯ не на долго
так ви ще врахуйте, що харкаєтья туберкульозник, і вам то потім все на підошві в квартиру несуть, а дитина повзає і ручки облизує.

автор Карамелька • 21 ноября 2014
Ответ дляКороль дивана
Точно, в мене всі вище сказані симптоми є
Томатико• 21 ноября 2014
Ответ дляКарамелька
не беріть дурне до голови!) теж мені тут, психотерапевти знайшлись) у мене є замашечки на ОКР ( вивішую прання і прищепки всі по кольору підбираю, шорти біля шортів, футболки біля футболок мають висіти)) , але до хвороби мені ще далеченько)
у вас просто нормальний інстинкт самозбереження. моя бабуся розповідає - жили вони колись в хатах з земляною підлогою, їли всі з однієї миски, але прали з себе одяг кожного! тижня, навіть взимку, це ж не в пральній машинці, а у водоймі, голими руками на морозі.
ХдеЯсь?• 21 ноября 2014
Ответ дляТоматико
Мені дуже сподобалась ідея Вашої мами з готельними тапками Скиньте інфу, пліз, де замовляла. Це ж не так травматично для психіки гостей, як бахілиДякую за ідею!!!
Томатико• 21 ноября 2014
Ответ дляХдеЯсь?
ой, я думаю їй варто вже йти на телебачення і якусь школу чистоти відкривати) фреймут нервово курить в сторонці)
а вона їх з Туреччини привезла, просто забирала з номеру) так за декілька разів назбиралося)))))) можна тих ж гостей просити, щоб з відпочинку привозили як сувенір
Безберлоги.ру• 21 ноября 2014
Ответ дляЯ не на долго
Отож, недавно был случай - детская площадка в парке, мног песка, довольно новая, прибегает свора бездомных собак, уходить не хотят, прогнать взрослые не могли, они уляглись под соседнем деревом. Через 5 мин. одна собака подходит к лестнице на горку и прямо под ней начинает рыть - и вырыла какой-то тухлый кусок мяса (или курицы), я в шоке, секунду назад там дети ковырялись и бегали... у меня шок, больше туда не хожу.
ФФФФристайла• 21 ноября 2014
Ответ дляКарамелька
О гроші це окрема тема, я бризглива дуже. На день напевно мию руки разів 15
У моей тетки от таких же тараканов и мытья по 100 раз руки пошли такими язвами что мама дорогая.
ТигрЛьвович• 21 ноября 2014
Очі не бачать - серце не болить, а як бачать? був у мене випадок - у жінки відійшли води на кріслі - так за цілий маршрут а я їхала зупинок 10 ніхто навіть і не думав ні прибрати ні шоферу сказати,а це було ще до моєї посадки - люди говорили. А от бомжі це жесть - проблема переважно тролейбусів.
Сьогодні в маршрутку зайшов взагалі якийсь алкоголік п*яний - запашок як від місяць не митого туалету...шофер звернув увагу про проїзд але він навіть не соображав що з ним говорять,сів на крісло - важко уявити як на то крісло потім сідати тим більше маршрутка була з м*якими кріслами....
Я не на долго• 21 ноября 2014
Я уже давно заказываю одноразовые тапочки. Почему мой ребенок должен ползать по полу после грязных носков какого-нибудь мастера. Просто выдаю тапки и говорю обувайте, а если не хотят, говорю, что у нас так заведено, все.
Но у меня не было раньше этой фобии, родила ребенка и появилась. Мне сложно с этим жить еще и потому, что муж ужасный грязнуля.
ХдеЯсь?• 21 ноября 2014
Ответ дляЯ не на долго
Ой, скажіть, пліз, де замовляєтеМене від тих фу-фу шкарпеток ще більше тошнить, ніж від взуття((( На взуття пропоную бахіли, а на роззутих???
Я не на долго• 21 ноября 2014
Я даже себе проверку сделала или вернее сказать, думала, что от боязни заразиться избавлюсь. Поехали отдыхать в Африку. Жестяк. Вот где грязь. Не помогло.
Я не на долго• 21 ноября 2014
Я в Киеве, не знаю, как у них с малым количеством тапок. Я заказываю пол порции)))))50 пар и оплачиваю доставку по Киеву.
А вообще у них пакован на 100 пар. Сейчас скажут, что реклама. Но вы под анонимом, поэтому пишу здесь http:// tapochki. kiev.ua без пробелов.